Uğur Kurt'un Vurulma Anı!

ay497440889 ay497440889 diyor ki;
Okmeydanı'nda Berkin Elvan ve Soma için yapılan eylemde polis kurşunuyla başından vurulan Uğur Kurt'un vurulma anı!
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: uğur kurt vurulma silah o an protesto polis
5 22 Mayıs 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Orhun-k
  Orhun-k 22 Mayıs 2014 - 17:39Hani molotof vardı elinde ak-itler ? Bundan sonra atılan her molotof meşrudur.

  Saat 19'da demokratik kitle örgütleri Okmeydanı'nda olacak. Herkesi bekliyoruz.
  +42
 • euphratestyle
  euphratestyle 22 Mayıs 2014 - 17:40hiçbirşeyle alakası olmayan vatandaşı öldüren katil şerefsiz satılmışların yarın evlerimizede gireceğini UNUTMAYIN!
  +39

Tüm Yorumlar

 • ezotto
  ezotto 04 Haziran 2014 - 03:02bu adamı vuranlar gece yastıga basını nasıl rahat koyabiliyor
  • ezotto
   ezotto 04 Haziran 2014 - 03:01insan hayatı bu kadar ucuz işte
   • _ata_
    _ata_ 24 Mayıs 2014 - 00:15giden bir can, utanmayan hükümet, kahraman! polis.
    +3
    • mehmetkarakurt
     mehmetkarakurt 23 Mayıs 2014 - 21:25DHKP-C li ise eleman Hak etmiştir.
     Cosmos taksiratlarını affetsin.
     -6
     • komiklikler şakalar
      komiklikler şakalar 23 Mayıs 2014 - 14:40cumhurbaşkanlığı öncesi hesapta olmayan soma'nın oluşturduğu kısmi kenetlenmeyi ortadan kaldırarak kutuplaştırma çabasının son mahkumu. bu kadar orospu çocuğu olunmaz, bu kadar haysiyetsiz olunmaz. al amına koduğum evladı makam mevki para senin olsun. masum canların günahına girme artık. ülkede pkk kadar tehlikeli bir örgüt oluşturdunuz. dhkpc'yi yıllar sonra ortaya çıkarıp fişleme çabanızda kullanmak için götünüzü yırtar hale geldiniz. pkk dost, olmayan dhkpc düşman, polis kahraman mı oldu vatandaş öldürdükçe? vicdanınızı sikeyim lan sizin. harbiden insanlığınızı, değerlerinizi, bahanelerinizi sebeplerinizi sikeyim.
      +1
      • baryes
       baryes 23 Mayıs 2014 - 13:07en büyük tehlike polise inanılmaz yetkiler verilmesiydi.bu başarıldı.artık polis mafya gibi hareket edebiliyor.sınırları yok.hangi emir verilirse verilsin uyguluyor, yanlış bir şey yaptıgı zaman cezalandırılmıyor.ödüllendiriliyor. ülke içindeki en güçlü orduyu oluşturdular.mermilerini yasal yaptılar.dolayısıyla karşı gelirsen suclu sen oluyorsun.erdoğan'ın ihtiyacı olan bir orduydu zaten tahtını sağlama almak için.daha da acı bir şey var.yaptıkları yasa dışı seyler için önceleri bir kılıfına uydurma durumu vardı.şimdi artık o da yok.acık acık biz bunları yapıyoruz sıkıysa itiraz et diyolar.ben hic bir zaman erdogan dan nefret etmicem.ama su beraber yasadıgımız salaklar var ya, hüloğ diye bağıranlar.katillere hırsızlara göz yuman kus beyinli yaratıklar var ya.onlardan artık hayatımın sonuna kadar nefret edicem.ülkenin agzına sıctıkları için.isterseniz ruh hastası deyin bana isterseniz psikopat ama elimde imkan olsaydı böylesine salak, cahil, embesil,katil ruhlu, işkenceci, tecavüzcü,hırsız yaratıkları öldürürdüm.
       +2
       • saksa
        saksa 23 Mayıs 2014 - 08:44Amına goyum ne alaka lan DHKPC Alevi Terör örgütüyle? O ne olm :D Alevi terör örgütü ne? Diyorum abi, insanlardaki bu mezhep mantalitesi bölüyor parça ediyor.

        Olaya geleyim: hiçbir şey yapmıyoken - yapmamışken - masum bir candı o. "İkaz Ateşi" diye vatandaş üzerine sıkan polis, ne sikim bi adamsın.
        +8
        • aziz vefa
         aziz vefa 23 Mayıs 2014 - 06:56DHKP/C denen alevi terör örgütü'nün son kurbanı.
         umarım, okmeydanı bu şerefsiz terör örgütünden tamamen temizlenir...
         -28
         • darkart
          darkart 23 Mayıs 2014 - 05:13herkes kendi teorisini üretecek, herkes kendi kanalını izleyecek ve "arkadaşları vurdu, alevi gerginliği yaratmak için bilerek yapılan işler bunlar..." diye devam edecek konuşmalar ama şu adamın kucağında oğluyla çekilmiş fotoğrafını gördükçe tuhaf oluyorum yazık amk.sike sike ölüme alıştırdılar insanları. cenazeye katılan masum adamı öldürenin de, parça tesirli bomba atanın da, milletin kafasına kafasına gaz fişeği atanın da, molotof atanın da, bi metre mesafeden plastik mermi sıkanın da kısaca ülkeyi, insanları, psikolojimizi bu hale getirenlerin herkesin....
          +4
          • tsbrainiac
           tsbrainiac 23 Mayıs 2014 - 04:54lan orospunun cocuklari balistik raporlaro gelmeden niye hemen polisi sucluyosunuz belki dhkp/c picleri yapti siz ne ara bu kadar devlet millet dusmani oldunuz yuh ulan sizd itler olen arkadasada allah rahmet eylesin talihsiz bi olum sorumlulari hemen bulunmali
           -4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...