Age Of Empires III

729 izlenme - 21 Haziran 2014
keremio keremio diyor ki;
Bu oyun, Ensemble Studios'un yaptığı bir oyundur. Age of Empires serisinin üçüncü ve son oyunudur. AOE 2: Age of Kings adlı oyunun devamıdır, 2005'te piyasaya sürüldü. Konusu, sömürgeleştirme. Ayrıca oyunun 2 ek paketi de bulunuyor. Bu müzik, ana menüde çalan müziktir.

Bu oyunun önceki versiyonunu oynayanlar bilir, AOE 2 efsaneydi. İnternet kafelerde kişiler, İnternet ile birbirlerine savaş açardı AOE 2 ile. AOE 2, hem kazandığı ünle, hem rahibin çıkardığı "wololo" sesiyle baya ünlendi. Ama üçüncü versiyonu için bunu söyleyemeyiz. AOE 3, bir önceki sürümü kadar ilgi toplayamadı. "Bu sürüm, AOE 2'nin tırnağı bile olamaz." diyenler oldu. Çünkü oyun, öncekine benzemiyordu. Bir yerde okumuştum: "Bu oyunun %33'ü başka oyunlardan, %33'ü önceki sürümünden, %33'ü ise yeni fikirlerden üretildi." Bunu oyunun yapımcıları söylüyor.

Sonuç olarak, Age of Empires 3, önceki versiyonu kadar iyi olamadı ama Age of Empires'in popülerliğini kimse yalanlayamaz
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: age of empires aoe 3 ensemble sömürge
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • gavat selim
    gavat selim 26 Ekim 2014 - 04:08Ensemble Studios da kapandı. Bir daha yeni Age of Empires oyunu görür müyüz, görsek bile o eski oyunların tadını bulabilir miyiz, kim bilir.
    +2
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...