Gorky Park - Bang

711 izlenme - 01 Temmuz 2014
homunuzagorum homunuzagorum diyor ki;
İlginç bir hikayesi olan rus glam rock grubudur Gorky Park. 1987'de gitarist Alexie Belov, vokalist Nikolai Noskov, basist "big" Sasha Minkov, gitarist Jan Ianenkov ve davulcu Sasha lvov tarafından Rusya'da kuruldu ve akabinde Amerika'ya gittiler. Orada Frank Zappa ve Jon Bon Jovi himayesinde ilk albümleri "gorky park"ı 1989'da çıkardılar. İlk singleları bang mtv'de çalınmış ilk rus şarkısıdır ve zamanında bayağı popüler olmuştur. Sonra Bon Jovi ile try to find me ve ardından peace in our time diye iki popüler olmuş şarkı daha yapmışlardır.

Sonradan iki albüm daha yaptılar. 93 tarihli moscow calling ile 96 tarihli stare ama satışlar Rusya'da fena gitmediyse de Amerika'da fazla başarılı olamadılar. Hala çalıyorlar bildiğime göre. Önemleri tam sscb yıkılırken Amerika'da müzik yapan grup olarak sergiledikleri iyi niyet ve barış çabalarıdır. Dinliyoruz efenim.
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: bang Gorkiy park sscb
10

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • cimbox
  cimbox 03 Temmuz 2014 - 01:58Moscow Calling şarkısı dillerde şu sıralar. Tavsiye ederim.
  • lipilip
   lipilip 02 Temmuz 2014 - 00:28çok çok iyi. bütün iş başvurularında, gözüme kestirdiğim sevgiliyi tavlamak sırasında, bütün soktuğumun sınavlarında hepsinde arka fonda bu şarkı çalsın. hepsini yapmazsam başarmazsam ben de lipilip değilim site sakinleri. ahanda da buraya yazdım. çok gaza getirici şarkı. çok hoş namuzsuz şarkı.
   +6
   • ummayadagumma
    ummayadagumma 01 Temmuz 2014 - 23:43ana türk bayrağı var. 02:01 de
    -2

    Popüler İçerikler

    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...