İsrail Tarzı Çatı Tıklatma

21.829 izlenme - 18 Temmuz 2014
Tranquilo Tranquilo diyor ki;
İsrail ordusunun sivil bölgelerdeki uygulaması olan "çatı tıklatma"da, öncelikle hedefe savaş başlığı taşımayan küçük bir füze atılıyor. Bu ilk füzenin vurmasından 15 dakika sonra ise savaş başlığı taşıyan bir füzeyle hedef vuruluyor. Videonun süresi uzun olmaması açısından düzenlenmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Filistin İsrail Gazze israil ateş israil bomba israil füze gazze füze apartmana füze

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • freddy87
  freddy87 18 Temmuz 2014 - 11:38İlk patlamanın olduğu yere yaralı var mı diye yüzlerce kişi toplanır.. ardından 2. bomba gelir ve malum son... İsrail bunu yıllardır yapar.. Sözde islam dünyası herşeyi Allah'tan bekler..
  +17
 • rebellious06
  rebellious06 18 Temmuz 2014 - 21:47israili destekleyen vatan hainidir diyenler var . BRE AMINA KODUMUN ARAP SEVİCİLERİ BİRAZCIK TÜRK OLUN.
  +14

Tüm Yorumlar

 • makaryos
  makaryos 30 Eylül 2015 - 21:14amaç evi boşaltmaları için süre vermek.sezarın hakkı sezara...
  +3
  • kurts
   kurts 20 Temmuz 2014 - 23:42üzülerek hatta ağlayarak izleyin arkadaşlar, sadece olanlara değil . bu videoları izletip daha sonra yardım toplatıp toplanan paralarla ABD ve işide yardım ettiğinizi unutmayın . birde bunun için ağlayın.
   • labas
    labas 19 Temmuz 2014 - 02:10Orospu çocukları
    -4
    • bagdatlico
     bagdatlico 19 Temmuz 2014 - 00:07@etzelhan isimli kurtköpeğine cevabımdır.

     Filistin cephesinde ingilizlerle anlaşıp ricat emri verip, tek kurşun atmadan binlerce askeri ingilizlere esir bırakan Ata'na sor!
     -9
     • rebellious06
      rebellious06 18 Temmuz 2014 - 21:47israili destekleyen vatan hainidir diyenler var . BRE AMINA KODUMUN ARAP SEVİCİLERİ BİRAZCIK TÜRK OLUN.
      +14
      • mutemadi
       mutemadi 18 Temmuz 2014 - 20:58@rıdvan9'un kafası iyi alttan alın.
       -3
       • megrimegrioyyy
        +1
        • birgaripkeloglan
         birgaripkeloglan 18 Temmuz 2014 - 18:32Yarın öbür gün Bulgaristan'dan, Gürcistan'dan falan teröristler ülkeye sürekli taciz ateşi açmaya başlar, rastgele füze atıp huzur bırakmazsa, kendi halklarını canlı kalkan yapıp hükümette söz sahibi olursa yine korkak orospular gibi susup oturacağınızı biliyoruz ak itler, o yüzden Arap terörist kardeşlerinizi desteklemenizi çok normal karşılıyoruz. Zamanında Irak'ta bu olayların bin beteri yaşanırken, IŞİD kurban keser gibi insan keserken niye bu kadar sesiniz çıkmadı amın feryatları? Mezhepleri farklı diye tabi ki, işte bu kadar da kansız, şerefsizsiniz.

         Siktirin gidin Hamas'a katılın madem bu kadar içiniz parçalanıyor. Tanıdığım bir mal değneği gitmişti 2000'lerin başında, çoktan parça parça sokmuşlardır ceset torbasına.

         Hükümette söz sahibi olabilmek için bölgede gerilimi sürekli tırmandıran kendileri, tıpkı politik anlamda düştükleri bu çıkmazın tek sebebi kendileri olduğu gibi. Terör örgütü tarafından temsil edilen bir ülke düşünün. Fare kadar gücüne bakmadan sürekli aslanı dürtüyor.

         Ha ayrıca altın klozetlere sıçıp götlerini çinçila kürklere silen Arapların derdi niye bizi bağlasın onu da anlamış değilim. Kendi aralarında birlik olsunlar, 1. Dünya Savaşı'nda Osmanlı'yı arkadan vurmak için çok güzel birlik olmuşlardı, şimdi de yapsınlar.

         Elalemin savaşı için dünyanın en büyük askeri ve ekonomik güçlerinden biriyle savaşa girmeye de can atmamız mı gerekiyordu? Askerden döneli 6 ay civarı oldu ve abartmıyorum 1 tanesi hariç -ki çok delikanlı adamdı, dinle siyaseti tamamen ayrı görüyordu zaten- dinci, yobaz tip varsa ya çürük raporu almaya çalışıyordu ya gururuna yediremeyenler hava değişimi, hiçbirini beceremeyen mallar da işten kaytarma peşindeydi zaten. Biz ne kadar sikten taşaktan da olsa görevimizi layığıyla yapalım, hayatımız boyunca hatırladıkça utanmayalım diye gayret gösterirken bunlar varikosel, düztaban, burunda et muayenelerinin peşinde koşuşturuyorlardı. Sizin çığırtkanlığını yaptığınız savaşta sizinle aynı mevziye girme niyetimiz yok kardeş, zaten o mevziye girmemek için de kırk takla atarsınız. Eğer bir gün gerçekten savaşmamız gerekirse de biz bize yeteriz, siz evcil hayvanlar gibi evinizde zor tutulmaya devam edin.
         +8
         • ezotto
          ezotto 18 Temmuz 2014 - 18:09tayyip efendi de znca konusur , israile hicbir bokum yapamaz o
          +1
          • guro
           guro 18 Temmuz 2014 - 17:18atatürkün torunları nerde peki hani geziciler ağaçcılar kedi köpekçiler hani mhpli ülkücüler nerde sesiniz çıkmıyor
           -30

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...