Yavrusuna Kalp Masajı Yapan Fil

banyemezosman banyemezosman diyor ki;
Allahu Teala ona öyle bir şey bahşetmiş ki yavrusuna kalp masajı yaparak hayata döndürüyor. Bunu ateistlere sorsan sanırım tesadüf eseri vurdu filan diyeceklerdir. Cehennemin ebedi ziyaretçilerine kanıtlamam gereken bir şey yok ama bu video oldukça etkileyici. İyi seyirler.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: yavru kalp mesaj fil
2 27 Temmuz 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • marcorak
  marcorak 27 Temmuz 2014 - 08:20@shwarz sonunu ne güzel bitirmişsin insan ve fil karşılaştırması yaparak. Biz öğrenerek onlar iç güdüsel (baştan itibaren yüklü) hareket ederek benzer fiileri yerine getiriyor. Bu reflekste evrim yok-evrilme yok.
  +2
  • Schwarz
   Schwarz 27 Temmuz 2014 - 04:11Ateistlik bir durum söz konusu değildir ayrıca allahlık bir durum da yok. Videonun tam versiyonunu izleseydin yeni dünyaya gelen minik filin doğum zarıyla kaplı olduğunu görebilirdin ve annesi epey uğraştıktan sonra zarı yırtıyor ve yavrusunu biraz hırpalayıp hala plasentasıyla nefes almaya devam eden yavrunun akciğerlerini kullanması için tetikleyici bir şok için uğraşıyor. tabi haliyle üzerinde panik ve heyecanı ilk kez yaşayan fil böylelikle ilk nefesini alıp hayata merhaba diyor.

   Insan için de aynı durum geçerlidir, neden yeni doğan bebeklerin götüne şaplak atılıp ağlatıldıklarını bilirsiniz. akciğer solunumu başlaması için bir şok lazımdır.
   +5
   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...