Türkiye Atom Bombası da Üretecek - Melih Gökçek

serdarblue serdarblue diyor ki;
Atom bombası özellikle II.Dünya Savaşı'nda uzak doğu cephesinde büyük kitlelerin toplu halde yok edilmesiyle tanındı. Tüm kimyasal ve radyoaktif silahlar gibi Atom bombası da üretilmesi kullanılması tamamiyle insanlık suçu olan bir yok edicidir.

Melih Gökçek Ülke TV de katıldığı programda AKP iktidarında tüm alanlarda yaşanan ilerlemeyi , ne denli büyük bir dünya devleti olduğumuzu (!) anlatırken atom bombasına da methiyeler düzüyor, öve öve bitiremediği bu insanlık ve doğa düşmanı katliam silahının bir gün Türkiye tarafından mutlaka üretileceğini söylüyor.

Böyle bir insanlık suçu niteliğindeki silahı övenlerin bugün Türkiye'yi idare ediyor olması karşısında da sadece kendimizi yiyip bitirmekle yetinebiliyoruz sevgili dostlar.
Kategori: Salakça
sitene ekle
Etiketler: melih gökçek ülke tv atom bombası akp hiroşhima bomba sıradışı
1 10 Ağustos 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • onurius
  onurius 10 Ağustos 2014 - 15:24git önce bölük pörçük kaldırımları yaptır belediye başkanı.
  +16
 • russianecevit
  russianecevit 10 Ağustos 2014 - 15:20bu arada amerika 1940'ta yaptı
  +12

Tüm Yorumlar

 • karapapagan
  karapapagan 24 Temmuz 2016 - 15:40İncirlikte bombalar var NATO üyesi her ülke de var.
  • hknskr
   hknskr 14 Ağustos 2014 - 10:41Sanki Turkiye de nukleer silah yok. ABD Kuba fuze krizinde Rusya ile yaptigi anlasmada Turkiye'deki nukleer silahlarin sayisini azaltmayi vaad ediyordu. Belgesel gibi bir film vardi orada anlatiliyordu. Sanirim JFK filmi olabilir.
   • ezotto
    ezotto 13 Ağustos 2014 - 23:05bu adamı susturmak lazım
    • asil276
     asil276 12 Ağustos 2014 - 02:27Atak helikopter italyan malı markası Agusta dır geri kalan piyade tüfeği Alman HK firmasının Altay tankı da güney kore yapımıdır bizimkiler araçların kabortalarını yapıyor tüfekleride almanyaya telif hakkını ödeyip kırıkkale MKE de üretiyor şuan ordunun kullandığı mke yapımı g3 lerin hali içler acısır kıçı başı ayrı oynuyor silahların.
     +3
     • partner5
      partner5 12 Ağustos 2014 - 01:15gezicilerin çadırda bulundu şemalar, onlar yapıyodu ya atom bombasını melih başgaaan, onu da hükümetimiz yaptı aslında diye sahiplenmeye mi başlican, seni gidi seniiii
      • bysakal
       bysakal 11 Ağustos 2014 - 19:45Facebook'a yazdığım yorumu aynen kopyalıyorum:
       Melih Gökçek ile bu konuda aynı şeyi istiyorum. Kimse kusura bakmasın. Aklı başında herkes, silaha, bombaya, savaşa ihtiyaç duyulmayan bir düzenin hayalini kurar mutlaka; ancak, insanlık tarihinde savaşın olmadığı bir dönem söyleyebilir misiniz? Hümanist, çevreci, antimilitarist görüşteki herkese saygı duyuyorum; ancak, görmemiz gereken başka gerçekler de mevcut malesef. Bugün, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir toplum, bir başka topluma eziyet ediyorsa ve bu eziyet durdurulamıyorsa, sebebi sahip olunan silah teknolojisidir. Malesef günümüzde nükleer silahlara sahip olmamak, size doğrultulmuş bir silah karşısındaki çaresizliğinize benzer. Dünyanın tüm güçlü ülkelerine bakın, neredeyse hepsinin nükleer silah sahibi olduklarını göreceksiniz. Dünyanın geri kalanı, bu ülkelerden kötü olanlarının (çoğunun, belki de hepsinin) baskısı altındadır. Bizler ev-iş arası gidip gelen sade vatandaşlar olarak bu baskının farkında olmayabiliriz; ancak, meseleye küresel anlamda uluslararası olarak baktığımızda malesef bu baskı çok net gözükmektedir. Adeta bir devler ligi vardır (örn: Birleşmiş Milletler'in 5 daimi üyesi). Peki bu ülkeler nasıl bu konumdalar? Sebebi çok açık: Nükleer silaha sahip olabilecek bir ekonomi sayesinde... Türkiye, işin ekonomi ayağını çözmeye başladı, nükleer silahın ise bir sonraki adım olması gayet normaldir. Kısacası, malesef ama malesef, nükleer silah bir ulusal güvenlik meselesidir.
       Dipnot: Melih Gökçek o programda Atak Helikopteri dışında başka bir çok şey daha gösterdi.
       • oppss
        oppss 11 Ağustos 2014 - 19:03ne gerek var yapmaya pakistandan al 10 tane 1 milyara.
        -1
        • neferaz
         neferaz 11 Ağustos 2014 - 18:46Diyor ki ya türkler atom bombası yaparsa. Türkler araba yapsın , uçak yapsın , cep telefonu yapsın , bilgisayar donanımı yapsın, sonra atom bombası yapsın . Köprü yapmaya benzemez bu köprülü melih paşa
         +2
         • ridwald
          ridwald 11 Ağustos 2014 - 18:43ya amk bir boka da olumlu yönden bakın yok silah yapmışız o parçası Çin'den bu parçası Fransa'dan sonuçta bunan öncekiler onu bile yapamıyordu biraz olumlu bakın hem muhalefet amk eksilemeyenin amk
          -1
          • damdandüşme
           damdandüşme 11 Ağustos 2014 - 18:15Belediye başkanı nere atom bombası nere
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...