Süleyman Seba - Beşiktaş'ı Üzmesinler

trakya trakya diyor ki;
Büyük Başkan Süleyman Seba'nın 12.11.2012 tarihinde verdiği röportajındaki sözleri. Mekanın cennet olsun başkanım.Bu ülkede senin kadar efendi, dürüst birisi takımın başına gelmemiştir.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: Süleyman Seba Beşiktaş Üzmesinler efsane başkan
55 14 Ağustos 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • almaguer1
  almaguer1 14 Ağustos 2014 - 00:35"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın." Mekanın cennet olsun büyük başkan.
  +18
 • kavrukleblebi
  kavrukleblebi 14 Ağustos 2014 - 00:30Süleyman Seba, Trabzonspor deplasmanı dönüşünde Beşiktaş şampiyonluk ilan ettiği zaman “Uçakta değerli rakibimizin taraftarı Trabzonspor’lular da var kutlama yapmayın” diyerek uyaran bir ahlak yapısına sahipti.

  Artık futbol istediği kadar endüstriyel olabilir.
  +16

Tüm Yorumlar

 • hukikole
  hukikole 14 Ağustos 2014 - 22:56@albinonegroo teşekkürler kardeşim.
  • ucuncu sefil sahis
   ucuncu sefil sahis 14 Ağustos 2014 - 16:40Bazı yorumcuların aksine Süleyman Seba'nın ne kadar büyük olduğunu Beşiktaşlı olmasam da biliyorum, mekanın cennet olsun güzel adam.
   +1
   • mrtasan
    mrtasan 14 Ağustos 2014 - 13:49Beşiktaş 3. kez üst üste şampiyon olduğunda, o zamanlar futbol üstünden prim yapmaya çalışan başbakan Özal’ın eşi Semra Özal, şampiyonluk kutlamasını sırça köşklerinden, fildişi kulelerinden birinde düzenlemek istediğini söylediğinde, Süleyman Seba’nın verdiği cevap bugüne kadar sporun iktidarlara attığı en güzel tokattı: “Hanımefendi, Beşiktaş tarihi olarak halkın takımıdır ve her zaman halkın takımı olarak kalacaktır. Bu yüzden de şampiyonluğunu ilham aldığı halkıyla beraber sokakta, İnönü’de, yüreğinde kutlar
    +1
    • vampelt
     vampelt 14 Ağustos 2014 - 13:30Sergen'e kerata deyişinde ki vurgu ne kadar baba olduğunun kanıtıdır.
     +3
     • mucrim
      mucrim 14 Ağustos 2014 - 11:54bu adama gitmesi için yapılan kötü tezahuratlara hala içim soğumuş öfkem geçmiş değil galatasaayı tutan birisi olarak
      +1
      • homunuzagorum
       homunuzagorum 14 Ağustos 2014 - 11:51Beşiktaş'ı üzmesinler dedin ama hepimizi üzdün başkan, ruhun şad olsun.
       Not: Galatassaray'lıyım
       +4
       • BabadanFakir
        BabadanFakir 14 Ağustos 2014 - 11:25Ulan sayısız röpörtajını izledim her seferinde arkadaşlarımla beraber diyen yüce gönüllü bir insan harbi gözlerim doldu başka takımlı olduğumu belirtmeme gerek yok sanırım
        +1
        • baryes
         baryes 14 Ağustos 2014 - 11:17tanımadığım biri için göz yaşı döktüm. üstelik onun dönemini gormememe rağmen. beşiktaşı sevdiysem nedeni seba nın beşiktaşa kazandırmış oldugu beşiktaş lı duruşu. bir takımdan daha fazlası benim için beşiktaş. bir düşünceyi yansıtıyor. karakter demek. adil olmak demek. yılmamak demek. mücadele etmek demek. saygı demek.sevgi demek. sozunun arkasında olmak demek. seba nın beşiktaşa kazandırmış oldugu sey futboldaki basarı degildir benim gozumde. futbol gibi gösteri amaçlı yapılan bir organizasyonda bir takımı bir düşünceye,bir sembole cevirmiş bir insan.fener ve gs spordaki başarıları sayesinde yeni taraftar kazanırken, beşiktaş bu duruş sayesinde taraftar kazanır.ve burada desteklenen aslında futbol takımı değildir.bu beşiktaşlı duruşudur. bu yuzden de beşiktaş taraftarlarının karakterleri uc asagı bes yukarı hep aynıdır.beşiktaş taraftarlarının stadlarda birbiriyle olan uyumu bu yüzden cok iyidir. bence bu olağanüstü bir şey.
         +1
         • alpingo
          alpingo 14 Ağustos 2014 - 09:54@mynameisearl cehaletini sikiyim senin. Adam anadan babadan çerkez. Herkesi sabetaist yaptınız soktuğumun ülkesinde.. Bir gün birisine denk geleceksiniz götünüze sokacak çıkartıp seceresini aklınızı alacak.
          +4
          • albinonegroo
           albinonegroo 14 Ağustos 2014 - 09:40@hukikole bir insanın senin yazdıklarını yazması için... Bilmiyorum sen nasıl bir yaratıksın. Senin ağzını yüzünü.
           +2
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...