Dönem 1 - Tıpçılara Hoş Geldin Şakası - Hacettepe Tıp

teodoros teodoros diyor ki;
Hacettepe Tıpçılarına yapılmış bir şaka. Okula yeni başlayan arkadaşlarımız pekte komik olmasa da bir şakaya maruz kalıyor.

Video uzun.. Başını ve 17:25 sonrasını izlerseniz açıklayıcı olacaktır.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: hacettepe şaka tıp öğrencileri doktor meme memeler tombul sarkık dik füze
1 16 Ağustos 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hayamkya
  hayamkya 16 Ağustos 2014 - 16:16izlemeye bile puanım yetmedi amk
  +32
 • cs16
  cs16 16 Ağustos 2014 - 15:40Tıpımı bitircez 18 dakika ne mk ? böle şakamı olur
  +16

Tüm Yorumlar

 • starmucks
  starmucks 23 Ağustos 2014 - 03:43video bitti, nerde gülcektik yine kaçırdım
  +1
  • hanfrichter
   hanfrichter 18 Ağustos 2014 - 23:41ben doktorum ben anlamiyorum, nabiyo la bunlar
   • kralece
    kralece 18 Ağustos 2014 - 21:14videoyu baştan sona izleyene diploma vermek lazım
    +1
    • oppss
     oppss 17 Ağustos 2014 - 22:55adamlar tıp okuyor ama tom sawyer okumamışlar.
     • witchase
      witchase 17 Ağustos 2014 - 15:56tıpçıların abi abla muhabbeti çok komiğime gitmişti
      +2
      • sh3ll
       sh3ll 17 Ağustos 2014 - 13:15sivilce, kıllı bacaklı kızlar ve döl kokan peçeteler görüyorum sınıfta
       • crazymafya
        crazymafya 17 Ağustos 2014 - 08:45Bu fakültede dördüncü sınıfa geçtim, okulda bile herkesin ağzına pelesenk olmuş şu videoyu bir kere bile izlemedim. Yılların videosu bu. Buralara kadar namı yayılmış demek, belki de videoyu yükleyen arkadaşımız okulu yeni kazanmıştır, heyecanı normal.

        Okulda ise videodaki gibi tipler birsürü. Hacettepe Tıp'ı kazanmış, yüksek ahlaka, kültüre falan sahiptir diye düşünüyorlar; ama öyle değil. Kendini beğenmiş çok insan var. Kendini derse kaptırıp başka hiçbir şeyle ilgilenmeyen o kadar çok öğrenci var ki. Ben üzülüyorum; böyle bir okuldan mezun olup da bir hobisi, bir ilgi alanı, herhangi bir başka alanda birikimi olmayan doktorlar olacaklar. Derslere odaklanmak gerekiyor, hak veriyorum. Üçüncü sınıfın finali 10 temmuz'da idi, okul eylülün ilk haftası açılmıştı ve final 8-9 bin sayfalık ezber gerektiriyordu ve emin olun cümle cümle ezber bekliyor hocalar sınavlarda. Oraya gittiysen yapacaksın kardeşim, diyeceksiniz, haklısınız. Ben durumu açımlıyorum sadece.

        Bu arada sanırım 'meme' falan dedirtiyorlarmış videoda. Bence haklılar. Meme yerine göğüs demeyi tercih eden arkadaşlar var her iki cinsiyetten de. Halbuki tamamen farklı şeyler. Birisi breast, diğeri chest. Öğretilmesi gereken çok şey var buna benzer.

        Bir de tıpçı egosu denilen kavrama yol açan arkadaşlar hakkında yazayım: Herkes öyle değil arkadaşlar! Özellikle 'benim kızım tıp kazanmış, bir de hacettepe kazanmış ^_^' gibi pohpohlamalarla bu fakülteye gönderilen kızlarımız o kadar egolular ki, bazen ben bile inanamıyorum.

        Bu okul hakkında bilgi edinmek isteyenler olursa mesaj falan atsınlar, çok şey var, kafanızı sikmeyeyim buradan. Zaten merak da etmiyorsunuzdur.
        +10
        • emirtimur
         emirtimur 17 Ağustos 2014 - 04:24@makrodalga o sınavlar yine kolay ama üniversitelere girmeleri artık o kadar kolay değil, kontenjanlar çok azaltıldı. Birçok da şart var; maddi güvence, sağlık sigortası, ulaşım vs. Harçları da çok fazla eskisine göre. Yani az çok sistem zorlaştırıldı ve düzeltildi. Not: Diğer ülkelerde yabancı öğrenciler var, kendi ülkelerinden daha kolay sorular soruyorlar ama halkı yabancıya bizim kadar tahammülsüz değil. Haklısın ama onlar da yabancı bu kadar katı olma derim ben. Eğitim her insanın hakkı sonuçta.
         • yayak55
          yayak55 17 Ağustos 2014 - 02:53abi çalışıp girseydiniz, bakın ben kolejde falan okudum. İstediğim yerleri kazanmam çok zor olmadı hedefime ulaştım. Ama fırsat eşitsizliği yüzünden okul kazanamayanlar inanmıyorum. İsteseydi çok çalışıp girerdin.Biraz daha zor olurdu belki ama hayatın boyunca ekmeğini kazanacağın iş için 1 sene çalışamadın mı angut
          -1
          • _ata_
           _ata_ 17 Ağustos 2014 - 02:44şuna bak lan yardırmışlar tıpa gelmişler ama meme görünce gülüyorlar, sürekli sırıtma gereksinimi duyorlar, meme demek anormal birşeymiş gibi ögretiliyo çevrede ailede, cinsiyet belirten herşey ayıp diye resmen bellege işleniyo, sonra cocuklar tıp okumaya gidiyo ilkokul ögrencisinin fen bilgisinde sırıtması hala devam ediyo.

           kıskançılıgım falan yok aksine iyiki tıp diye tutturmamışım :D benim yapabilecegim bir iş degil kes biç falan, hasta olan adama yaklaşmıyorum bile. ama şu ortamdaki kidirdemeler, aptal saptal gülmeler adamı sinir ediyo be aga, bu adamlara hayatları boyunca ders çalışmanın başarı getirecegi söylenmiş ve getirmişte ama dünyadan soyut kalıp ayıplar cıslar içinde kalmışlar.
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...