Neden Buzlu Su?

Sosyales Sosyales diyor ki;
Açıklama yapmaya gerek yok. Kızımız açıklamış her şeyi. Neden buzlu su olduğunu öğreniyoruz.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: als ice bucket challenge buzlu su show
187 25 Ağustos 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • lipilip
  lipilip 25 Ağustos 2014 - 15:26kızcağız benden küçük büyük ihtimalle. sizin yaş grubundan böyle bir hareket böyle bir olgunluk çok büyük bir şey. genel olarak bu yaş nesli bozuk ve gerçekten etiket için iş yapar çoğu. yemin ediyorum şaşırdım.
  olgunluğuna sağlık ablacığım.
  +7
 • taharet_muslugu
  taharet_muslugu 25 Ağustos 2014 - 19:43kıza hak vermiştim aslında, ama tarantularemzi'yi okuyunca onu daha haklı buldum. ne kadar kaypağım amk.
  +7

Tüm Yorumlar

 • peperuhi
  peperuhi 27 Ağustos 2014 - 17:46ALS hastalarının soğuk suyla ne alakası var?! Böyle bir tıbbi yöntem olabilir mi?! Soğuk suya koydun hissetmedin als'sin diye teşhis mi konulur? götünden uydurmuş siz de atlamışsınız.
  • acemix
   acemix 27 Ağustos 2014 - 11:41ulan nerde bu kız yaa ? şu iyi kalpliliğe bak çok samimi o boş kovayı yere atan meme açan kaşar gibi mi a.k? protesto böyle olur işte.. şöyle kız bulsam yeminle napar eder aşık ederim kendime evlenirim ya nerde yırtık sosyetik egosu tavan bze denk gelir zaten.. bulucam bu kızı yeminle şans dileyin lan :D
   -4
   • bir ben eksiktim.
    bir ben eksiktim. 27 Ağustos 2014 - 04:09üstündeki tişörtten ben de aldım. defacto 15 tl
    -1
    • Keithas
     Keithas 27 Ağustos 2014 - 03:08Lan bide, cidden okadar çok yöntem alet vs. varken Adamları buzlu suya mu yatırıyolarmış ALS hastası olup olmadığını öğrenmek için :ASDFGSDF qwer qwrwqr AQ CAHİLLERİ MALLARI SİZİ.
     • Keithas
      Keithas 27 Ağustos 2014 - 03:03ULAN MALLAR.. YA MALLAR YA SİTE AHALİSİ BU KIZ HAKLI MI? 166 ALKIŞ GELMİŞ BİRDE NE BİÇİM SIĞIRLARSINIZ SİZ. YOK UYUŞUYOMUŞTA OZAMAN ALS HASTASI OLUYORMUŞUNUZ SALAK MISINIZ ARKADAŞIM BÖYLE BİŞEYE İNANIYOSUNUZ? ASIL NEDENİNİ AÇIKLIYORUM : O BUZLU SU YU DÖKÜNCE VÜCUT BİR ANLIĞINA UYUŞUYOR. BU UYUŞMA DA BİZİM ALS HASTALIĞI ANLADIĞIMIZ ALNAYABİLECEĞİMİZ EN BÜYÜK AN. YANİ O BUZLU SUS ALS HASTALARININ NE YAŞADIĞINI ANLAMAMIZ İÇİN DÖKÜLÜYOR. AMK KIZA KAHKAHA ATARKEN KIÇIMLA YORUMLARI GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRDIM AQ KÜLTÜRSÜZLERİ.
      +1
      • alemitu bakhele
       alemitu bakhele 26 Ağustos 2014 - 21:47koymuş geçirmiş dağalın...
       +3
       • efege
        efege 26 Ağustos 2014 - 21:07Kızmayın hanım kardeşimize birinin de böyle bir şey demesi gerekiyordu.
        +6
        • kamilkuzun
         kamilkuzun 26 Ağustos 2014 - 19:58E şimdi bu videoyu çekince noldu? Farkındalıkmış 1000 kişi izlediyse eminim biri bile gidip para yatırmadı. Kimsenin umrunda değil çünkü. Milletin bir sürü derdi var. Ben size bir şey söyliyeyim konu kilit olsun. Bağış dediğin olay Amerikadaki gibi bizde olmaz. Çünkü ordaki insanların zenginleriyle bizimkiler mukayese dahi edilemez. Duyarlılık birbirinden hazzetme vb. Yapılacak tek şey Deprem gibi afetlerdeki Çoğu televizyon aynı anda canlı yayın yapacak, telefon başında ünlüler olacak, canlı yayına katılıp kişilerden yüklü bağışlar olacak. Öbür türlü geçin bu işleri. Şovdan başka bir şey olmaz bu. Kim numaraları ezberleyip güneşin beyninde kuyrukta bekleyip bağış yapacak. Yapsa bile 10 tl yi geçmeyecek. Son olarak da şunu söyleyeyim Amerikadaki ünlüler neyse de be kızım sen meydan okumayı kabul etsen ne etmesen ne zaten 10 arkadaşın ya görecek ya görmeyecek eğlence olarak gidecek. Emeğin var video çekmişsin de izleyen insanlarda ne değişti. Son olarak o kadar yardımseversiniz ya bir kova suyu başınızdan boşa harcıyorsunuz. Ben de burdan diyorum. Her dökeceğiniz bir kova suyu bir kenara koyup Afrikaya yollasaydınız ya da parasını ya da yardımı ordaki insanlar kurtulurdu en azından yaşamlarına devam ederlerdi. Ama sizinki şov kültürü başka bir şey değil.
         • Shyvana
          Shyvana 26 Ağustos 2014 - 18:57Cidden hala böyleleri olması beni sevindiriyor artık etkinlik çoluk çoçuğun eline maskara oldu
          +1
          • oynakyus
           oynakyus 26 Ağustos 2014 - 18:54@tarantularemzi bu kampanya millet kafasından aşağıya su döksün ve millet ayılsın, farkındalık olsun diye değil; ALS hastalarının hastalığın hassasiyetinden dolayı yaşamlarının daha kaliteli ve daha uzun olmasını sağlayacak tıbbi malzemelerin satın alınması konusunda
           gerekli yardımı toparlamak için yapıldı. Millet kafasından aşağıya su döksün, eğlensin ve farkındalık olsun, sen ve senin gibi sikikler de bunun işe yaradığını düşünsün diye değil. Hadi eyvallah
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...