Av. Ayşe Egemen'den Galatasaray Spor Kulubü'ne Yolsuzluk İddiası

203 izlenme - 06 Eylül 2014
Matiase Matiase diyor ki;
Galatasaray Avukatı Ayşe Egemen'in Galatasaray Spor Kulubü içerisinde yönetim tarafından ve Lütfi Arıboğan-Emir Sarıgül ikilisi ile yolsuzluk yapıldığını dün katıldığı spor programında iddia etti.

Yönetimin Mali Kurul'da ibra edilmesi için Lütfi Arıboğan ve adamları tarafından yanlarında bulunan korumalar ile tehdit edip zorla 500 binliralık senet imzalıttıklarını söyledi.

Ayşe Egemen'in mağazacılık başta olmak üzere sadece formalardan 1.5 milyon liralık yolsuzluk yapıldığını ve yöneticilerin kulubü kullandıklarını söyledi.

Şükrü Ergun başta olmak üzere tüm yönetici eşlerinin bu
yolsuzluktan faydalandığını ekledi.

Bunun yanısıra TT Arena ve Florya'da dönen yolsuzluklardan Ünal Aysal'ın bilgisinin olduğu bunları istemediği halde müdahale edememesinede değindi.

Yolsuzluk iddialarının yoğunlaştığı isimleri ise şöyle açıkladı;
"Lütfi Arıboğan - Sedat Doğan - Ural Aküzüm - Ebru Gün - Mahinur Dengiz"

Bu iddialar kaybolan paraların UEFA yetkililerine veya SPK denetçilerine rüşvet olarak mı gittiği yoksa oyunculara ve çalışanlara prim adı altında mı yollanıldığı sorularını beraberinde getirdi.

Ayşe Egemen bu iddiaların ortaya çıkmasını engellemek açısından Galatasaray Spor Kulübü'nün ısmarlama haber yaptığınıda sözlerine ekledi.

Olayları yorumlayan Adnan Öztürk ise: "TT Arena'da her maç için 500 bilet M.Sarıgül'e yollanıyordu ve 10 TL kayıt gösteriliyordu. Öğrendiğimde şok oldum." dedi.

UltraAslan'ın hazırladığı afiş,pankart ve kareografi ücretlerini ise Yönetim ve GSYİAD'dan aldığını ima etti.

Umarız tarihi nice başarılarla dolu Güzide kulubümüz Galatasaray Spor Kulubü bu iddialara karşı gerekli yanıtı ve savunmayı vermelidir,yoksa tarihte ve Galatasaray Spor Kulubü üzerinde kara bir leke olarak kalacaktır.

Son olarak Ruhun Şad Olsun Özhan Başkan iyiki bu günleri görmedin.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: galatasaray yolsuzluk ultraaslan para forma ttarena kirlipara ayşe egemen lütfi arıboğan ünal aysal

Yorumlar

Yorum Yaz
Bu içeriğe hiç yorum yazılmamış, bir ilke imza atmak ister misin?

Popüler İçerikler

© 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...