Pit Bull'un, Horoza ve Diğer Kümes Hayvanlarına Karşı Tavrı

6.174 izlenme - 07 Ekim 2014
ekaydirma ekaydirma diyor ki;
Son zamanlarda sitede gördüğümüz pitbull saldırılarının neden sürekli türkiyede olduğunun sebebini belki daha iyi anlarsınız. Çünkü ülkemizde kendi ezikliklerini içlerine bastıran kimseler, bu hayvanları şiddetle yetiştirip, şiddet dolu güçlü bir köpek gezdirip herkesin yanından tedirgin geçmesini istiyor. Kendilerini tatmin ediyorlar. Halbuki daha önce de çok gördüğümüz gibi kocaman bir aslan bile sevgiyle yetiştirildiğinde büyüdüğünde size yine sevgiyle yaklaşıyor. Aynen bu videoda olduğu gibi. Pitbull yanındaki onca küçük hayvana-yavruya hiç birşey yapmadan oynuyor hatta küçücük hamstera sevgisini nasıl gösteriyor izleyelim.

Hala gelip de vahşi hayvan bu böröröbörörö diye konuşan hayvanları dışarı alalım. Siz bu kafayla çocuk bile yetiştirmeyi denemeyin zaten, yetiştirenleri görüyoruz sağda solda ona buna bıçak çekiyorlar. Sevgiyle kalın.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: pitbull hamster yeni gine domuzu ördek horoz tavuk
20
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • chaatai
  chaatai 07 Ekim 2014 - 16:42Ayhan Sicimoğlu'na sokucam ama artık
  +23
 • gocagafali
  gocagafali 07 Ekim 2014 - 19:54Saldırgan pitbull yoktur. Orospu çocuğu pitbull sahipleri vardır.
  +10

Tüm Yorumlar

 • kozo
  kozo 08 Ekim 2014 - 23:58Güzel eğitmiş...Hayvanlar CANDIR...
  +1
  • trader
   trader 08 Ekim 2014 - 12:23pitbull düşmanı anasını sikişmişler izlesin.
   -2
   • iceman1903
    iceman1903 08 Ekim 2014 - 06:01bende böyle bir ortam istiyorum bahçesinde hayvanlar olsun şehirden uzak huzur dolu
    +2
    • deep_purple
     deep_purple 08 Ekim 2014 - 04:01OOOOOO 'bunlar laboratuvarda yetiştirilen ölüm makineleri'ciler nerde? AMK cahilleri ömründe bir köpekle 5 dk. baş başa vakit geçirmemiş anadan öğrenme hayvan düşmanları ötmüştür yine. Eksileyin çok da sikimde amk.
     +3
     • nereyeinecem
      nereyeinecem 07 Ekim 2014 - 23:01Yıl olmuş 2014 hala pitbulllara laf edenler var.Kardeşim anlamıyor musun olayın sahipte bittiğini?Yabancı ülkelerde dadı köpek diye geçiyor millet bebeğini emanet ediyor köpeğe türkiyede gerizekalı sahipler yüzünden katil köpek diye adlandırılıyor.
      +4
      • birgaripkeloglan
       birgaripkeloglan 07 Ekim 2014 - 22:09Baştan söyleyeyim, hiç Pitbull beslemedim, ilgi duyduğum bir cins de değil ama bahsettiğiniz, Pitbull'ları dövüştürmek için, ego için besleyen heriflerden zaten korkun. Yanında dolaştırdığı köpek ne olursa olsun, yetiştirme şekilleriyle zaten tehlikeli olacaktır. Yanında köpek olması da şart değil, köpeği yoksa arka cebinde bıçağı, biraz arpalanmış olanların belinde silahı vardır, hiç yoksa kendi gibi sopalı, zincirli orospu çocuğu arkadaşları vardır. Emin olun o yanlarında dolaştırdıkları, zulüm ettikleri Pitbull'lar onlardan daha zeki, daha kestirilebilir. O orospu çocuklarının ellerinde Kangal'lar da ölüm makinesi oluyor, German Shepherd'lar da. Eski mahallemde iki tane götveren biri Lab kırması, biri Pointer köpeklerini dövüştürüyordu sürekli, çocuklara hırlıyorlardı, hatta birkaç kere kedi de öldürdüler, daha sonra yine parkta tasmasız dövüştürmeye çalışırlarken mahallenin büyükleri ikisini birbirine tokuşturdu da içimiz ferahladı.

       Pitbull'ların çoğu doğuştan sürü lideri olmaya eğilimlidir, bu durumda lider olma eğilimindeki bir Golden Retriever'dan daha saldırgan değildir ama ondan daha güçlüdür(bu arada Golden ve Labrador da güçlü cinslerdir, bebek yüzlü katil misali ciddi vukuatlari vardır) bu yüzden aynı şartlarda daha tehlikelidir. Eğitmek gerçekten tecrübe ister ve bilinçsiz kimselerin bazı türleri beslemesi engellenmelidir. Hatta ideal bir dünyada evcil hayvan sahipliği tamamen ruhsat altına alınıp hayvana ve cinsine göre yeterlilikler aranmalıdır. Yoksa şu amaçla üretilmiş bir cinstir, şehirde ne işi var mantığıyla bakarsak Terrier'ler ve Kaniş'ler dışındaki neredeyse tüm cinsleri toptan katletmemiz lazım. Herkesin ayılıp bayıldığı Labrador'lar da av köpeği örneğin, parklara, sokaklara sürek avına mı çıkıyorsunuz? Ne demiş Napolyon; denetim, denetim, denetim.
       +3
       • ay1634320737
        ay1634320737 07 Ekim 2014 - 21:58Çok sevimliler ya eşek pipileri :)
        +1
        • halıfleks
         halıfleks 07 Ekim 2014 - 21:33boxer besleyin amk daha çok hatun düşer
         • gocagafali
          gocagafali 07 Ekim 2014 - 19:54Saldırgan pitbull yoktur. Orospu çocuğu pitbull sahipleri vardır.
          +10
          • nartuserij
           nartuserij 07 Ekim 2014 - 19:50kardeş hamster demişsin de o kedi amk resmen..
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...