Yerel Elektrikli Araba Türkiye Turu 1.Gün : İstanbul - Ankara Yolu

silentguard silentguard diyor ki;
İstanbul Üniversitesi YEREL Elektrikli Araba Ekibi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz YEREL T1 aracımızla 5000 km'lik Türkiye Turu testimizin ilk ayağı olan 436 km yol kat ettiğimiz İstanbul-Ankara testi görüntüleri
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: istanbul üniversitesi yerel proje yerel en verimli araç elektrikli 436 km 5000 km test arge elektrik avcılar fsm ümraniye ankara bolu dağı odtü sarj
54 28 Eylül 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Postal31
  Postal31 28 Eylül 2014 - 17:37Benim arkadaşım bizim kendi üniversitemiz ile bu aracın yarıştığı yarışmaya katıldı, direk bana anlattığını aktarıyorum .

  Abi biz gittik bizim sponsor inci akü ve bize para değil sadece 3 tane şişmiş akü verdiler, bu adamların sponsorları Ali ağaoğlu olmuş, biz toplamda herşeyden kısarak araç yapmaya çalıştık toplamda 5 bin tl harcadık bu adamlar herşeyin hazırını alarak toplamda 600 bin tl ye kadar çıkmışlar, bir çok devreyi biz elimizle yapıp sabaha kadar üstüne ütü bastık bu elemanlar bozulan devleri atıp ambalajdan yenisini çıkarıp taktılar.
  Bu liste böyle uzadı beyler en çok koyansa elemanlardan birinin gelip bir devre konusunda benim arkdaşıma kardeş şunu anlatsana demesi oldu.
  Yani demem o ki para olmayınca , ya da sponsor bulamayınca istediğiniz kadar zeki olun hiç bir şey yapamıyorsunuz.
  Ama yine de arkadaşlara helal olsun, benim isyanım onlara değil eşit davranmayan lanet sisteme
  +16
 • mirasss
  mirasss 28 Eylül 2014 - 17:37Helal olsun gençlere. böyle şeyler görünce çok gururlanıyorum ama bir o kadar da üzülüyorum. Çünkü biliyorum ki yanlış ülkede yanlış iş yapıyorlar. Bu yaptıkları hiçbir kimse tarafından umursanmayacak ve bu gençlerin yetenekleri göz ardı edilecek. Sonuç ne mi olacak..? Bu gençler başarıyla üniversiteyi bitirecek ve amerika, almanya gibi otomotiv sektörleri bunları kapacak. Biz ne mi yapacacağız..? O zaman da büyük ihtimalle türban meselesini yada bir siyasinin nasıl mağdur olduğunu dinleyeceğiz.
  +11

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...