Ben de Sağ Salim Evime Gitmek İstiyorum - Polis ve Eylemci

13.373 izlenme - 10 Ekim 2014
mirasss mirasss diyor ki;
Mardin'de polisin müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında ilginç diyaloglar yaşanmış.
Mardin Valiliğinin ilan etmiş olduğu sokağa çıkma yasağına rağmen Derik’te, Kobani’ye dönük IŞİD terör örgütünün saldırıları kitlesel bir katılımıyla protesto edildi. Polisin TOMA ile müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında yaşanan ilginç diyaloğun video kaydı sosyal medyada paylaşıldı. "Ben de eve gidip duş almak istiyorum artık, şu halime bakın" diyen polis göstericilerin sokağı terk etmesini istedi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: eylemciler polis kobani kobane mardin sokağa çıkma yasağı

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • cs16
    cs16 10 Ekim 2014 - 10:16Kaç günden beri doğuda olan olayları takip etmek için kürt haberlerini yayınlayan twiterlara bakıyorum pkk yandaşı olanlar türklere sövüyor devlete sövüyor askere sövüyor mk profiline bakıyorum beğendiği kişilerde hakan şükür snejder var tuttuğu takım galatasaray beşiktaş sevdiği film hababam sınıfı dinlediği şarkıcı deniz seki,tarkan,serdar ortaç sevdiği mekanlar istanbuldaki ,izmirdeki mekanlar ee mk bir silkelende bak la kendine Türkler sayesinde medeniyet görüyon onları seviyon grup oluncada onlara saldırıyon amına koduğumun çocugu sana aklı vereni sikeyim seni eğiten aileyi sikeyim seni adam yerine koyupta sigara satanı sikeyim yav elim ayağım titriyor haberleri gördükçe.Sağ duyu sağ duyu eyvallahta bizden kaç kişi öldükten sonra yararını görücez bu sağ duyunun bunların sakinleşmesi için kaç araba yakması lazım kaç yeri yağmalaması lazım ? Kusura bakmayın içimi döktüm küfürler için büyüklerimden özür diliyorum.
    +42
  • sesliharf
    sesliharf 10 Ekim 2014 - 09:59niye muhattap oluyorsun ki. sık kafasına gebersin. sende evine git duş al.
    +38

Tüm Yorumlar

  • acemix
    acemix 13 Ekim 2014 - 00:29ulan şurdaki o koca karılara bak hele kepenkleri çalıyor aptal bi sırıtmayla verdiği zarar çok hoşuna gidiyor hepsinin tabi hayatlarında yapabildikleri tek şey bu zarar vermek... sen kendi ırkına bile kafan basmadan zarar veren düşünmeden sorgulamadan aşiret ağalarına karısını kızını kaptıransın cinayetlerine göz yumansın ulan. bir başın sıkıştı mı devletin mahkemesine koşmayı bilirsin ama dimi? o hayalini kurduğun kürdistanı kursalar o ağa babaların sana mı bırakacak sanırsın ? sen şimdiki halinden daha beter maraba olmayacak mısın o zaman ? o zaman kime mağdur edebiyatı yapacaksın ? kime diceksin dövlet bize bahmıyii diye kime ? abd israil 2 3 senede hepinzi birbirinize öldürtüp sömürgesine anında aldığında yine mahvolan sen olacaksın aklını kullanamadn gitti... haa o zaman sakın mağdur edebiyatı yapayım deme yalnız. elin conisi türk milleti kadar sabırlı anlayışlı değildir ağzını burnunu kırar eline verir. hadi devam et neyi iyi biliyorsan ona devam. ama unutma bu millette en iyi bildiği şeyi mutlaka bir daha yapar; küllerinden yeniden doğmayı !
    • aptana
      aptana 12 Ekim 2014 - 19:50fakat polis hoşmuş ha. baya sevimli tip.
      +1
      • kinex
        kinex 12 Ekim 2014 - 11:55alkışlarla yaşıyorum da bitmiş sık kafasına tadında yorumlar 38 oylanmış. ya bi yerine koyun kardeşiniz akrabanız tehlikede olsa nasıl hissedersiniz. kimse bok yoluna hayatını gözünü sağlığını yitirebileceği eylemlerde bulunmaz hiç bişey yoksa. ben de demiyorum kürtler her konuda haklı. ama bu tutumunuz yanlış. kesmekle olmaz hiçbişey. toplumun da bi hafızası var hadi öldürmek istediğiniz kürtleri düşünmüyosunuz o kadar insan olamamışsınız, o çok sevdiğiniz cumhuriyetinizi biraz düşünün de kürtleri kesmenin gelecekteki etkilerini düşünün
        -3
        • patr1016
          patr1016 12 Ekim 2014 - 02:46yüzü puşili pkk yandaşlarına kibar kibar laf anlatmaya çalışıyorsunuz keşke aynısını gezi parkı olaylarında da görebilseydik bayrak yakıp atatürk büstlerine saldıran bu yavşaklara anne şefkati gösterip gezi parkında kitap okuyup piyano çalan insanların kafasına gaz kapsülü atmayı uygun gördünüz sizin de size o üniformayı takıp emir verenlerinde taa anasını avradını sikeyim A.C.A.B.
          -1
          • ryuuk
            ryuuk 11 Ekim 2014 - 23:18burda kellecilik oynayan, nefret suçu işleyen dangalaklar daha geçen yıl gezi parkında "polis tü kaka" diye ağlanıyordu. ihsan eliaçık ne güzel diyor, ne zaman halk sokağa çıksa atmler yağmalanır, arabalar yanar diye. sizin eylemden anladığınız bu işte. iki gaz yiyip günlerce "şöyle gaz yedik böyle su yedik" diye ağlanıp melislere artistlik yapan ulusalcıların iki yüzlülüğü.

            siz var ya, polisin ağzınıza sıçmasını hakediyorsunuz. şu iki yüzlülüğünüzden tiksiniyorum.
            +1
            • ay2478149900
              ay2478149900 11 Ekim 2014 - 15:20polis öğrenciye memura pis girer ama nedense bunlardan tırsıyolar karşıdaki öğrenci veya memur olsa şimdiki gibi konuşmaz silahı çeker kimse görmüyoken adamın şakağına sıkardı ama bunlara geldimi arkadaşım dostum hemşerim
              • muslumce
                muslumce 11 Ekim 2014 - 14:30ilk 29 ekimde,19 mayıslarda şu alkış tuttuğunuz polis ağzınıza sıçsında o zaman ne oluyor görelim
                -3
                • erichkempka
                  erichkempka 11 Ekim 2014 - 00:34Jitem göreve
                  +4
                  • pinek87
                    pinek87 10 Ekim 2014 - 22:08ayn el arab'a gitmeye cesaret edemez anca bu ülkedeki masum sivillere güçleri yeter, yağmalar, yakar, büstleri kırar, okulara saldırır... bir de utanmadan türkçe konuşur, ülker yazılı fenerbahçe forması giyer... her tarafınızdan iğrençlik akıyor.
                    +1
                    • evrenlanbu
                      evrenlanbu 10 Ekim 2014 - 21:01Kürde fırsat verme Ya Rab

                      Dehre sultan olmasın

                      Ayağını çarık sıksın

                      Karnı bile doymasın

                      Vur sopayı al haracı

                      Asla iflah olmasın
                      +11
                      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...