Suriyeli Muhaliflere Verilen Antitank Füzesi - BGM-71 TOW

leonidas13 leonidas13 diyor ki;
Gittiği yere demokrasi götüren Amerika Esad'a kafayı takmış.Binlerce ölümden sorumlu olan Esada karşı Suriyeli muhalifleri silahlandıran Abd muhaliflere son model anti tank füzesi BGM-71 TOW de vermiş.Tanka değdiği anda delik açan füze ikinci patlayışını içeride yapıyor.Tanktan eser bırakmayan bu füzeyi kullanan,Işid ile bir zamanlar can ciğer olan bu muhalifler geçenler suriyede bir okula saldırı yapmış 45 çocuk ölmüştü.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: suriye muhalif ÖSO antitank BGM-71 TOW esad ışid
1 11 Ekim 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • marqui
  marqui 11 Ekim 2014 - 02:18esad mı binlerce ölümden sorumlu?? o muhalif denen it sürüsünün şu an ki haline bak bakalım gerçekten de amaçları esadın zulmünden kurtulmak mıymış? abi eyvallah bu site eskisi gibi değil ergen doldu onlara lafım yok ama benim akranlarım biraz daha sağlıklı düşünün.birilerinin sikinin keyfine cehennemin ortasına doğru çekiliyoruz.birileri egosunu tatmin edecek ortadoğunun lideri olacak diye devletin silah yardımı yaptığı gruplar ülkemizi tehtid etmeye başladı.ve bu adamlar bizimle savaşırken ortadoğuda savaştıkları gibi savaşmayacaklar.bu herfilerin son 10 yıl ki düşüncelerine bakarsanız türkiye kafirdir düşüncesi var heriflerde.istanbulun orta yerinde canlı bomba eylemi yaptıklarında o muhteşem ordunun hiçbir işlevi olmayacak.
  +21
 • marqui
  marqui 11 Ekim 2014 - 02:28hatırlarsanız suriye muhabbetinin başladığı yıllarda sınır orospu olmuştu giren çıkan belli değildi.mersinde,hatayda,antepde tanıdığı olan ona sorsun bu adamlar ellerinde keleşlerle şehirlerde dolaşıyordu.sonra ışid muhabbeti çıktı bu adamlar sınır bi ara kapandı peki bu adamlar bereye gittİ? ben söyliyim aga büyük şehirlere hücre evlerine.şu ehlisünnet videolarına dikkat edin konuşan adamların çoğunun türkçesi bozuk ve şöyle keserim böyle asarım diye rahat rahat konuşuyorlar.bu ülke 12 şubattan önce bile bu kadar aşırı olmamıştı.bakın siyasi bilimler ve kamu mezunuyum ve bi sürü konferansa katıldım.pkk nın bütün derdi devletleydi ve genelde orduyla çatışma halindeydi.ama bu adamların devletle hiçbir derdi yok ve hani basit düşünüyorsun diyeceksiniz ama senin başı açık kardeşin,annen,sevgilin bu adamların gözünde kafir ve kafir dedikleri insanları öldürmekten hiç çekinmiyorlar.
  +21

Tüm Yorumlar

 • limit10001
  limit10001 11 Ekim 2014 - 21:07neden esada bu kadar düşman akp ahalisi. şii olması mı yani arap alevi olması mı.
  +8
  • MelankolicA
   MelankolicA 11 Ekim 2014 - 16:26esedi destekleyen ne çok orospu çocuğu varmış bu sitede.
   -17
   • meytambal
    meytambal 11 Ekim 2014 - 16:183 ay acemi birliğinde 15 ay usta birliğinde bu silahın eğitimini aldım silah amerikan yapımı bir silah olup bir tane mühimmat ı 5000 dolar oldugunu söylemişlerdi. 3 ayı siktiret 15 ay boyunca bir kez bile gerçek atışını görmedim amele gibi elimizde ordan oraya taşır dururduk.bize sadece dürbünü lazım olurdu palandöken de kayak yapan karıyı kızı kesmek için demek gerçektende savaşta da kullanılıyormuş.
    +2
    • mehmetkarakurt
     mehmetkarakurt 11 Ekim 2014 - 16:14Ortadoğuya gönderilen tüm silahlar birgün bizim götümüzde patlayacak ya hayırlısı.
     +3
     • marqui
      marqui 11 Ekim 2014 - 16:11@benmiyokben hangi üniversiteyi bitirdiğimin pek bi önemi yok aslında gündemi tarafsız takip edersen ne boklar döndüğünü çok rahat anlarsın ilkokul mezunu bile olsan.yazdığım şeylerden dolayı esadı yada pkk yı savubuyorsun diyen birileri çıkacaktı şaşırmadım ki bi daha oku esadı savunduğum falan yok ama adım gibi biliyorum esadın dikdatör olmadığını.bilirsin çok klişedir abd yıllardır ortadoğuda siktiriboktan sebeplerle kargaşa çıkarıyor ve ne hikmetse petrol kuyularının kontrolünü ele geçiriyor en başta.esad 15 yıldır suriye lideri yaklaşık 10 yıldır kimsenin rahatsız olmadığı hatta tayyip erdoğanın can ciğer kuzu sarması olduğu adam ne hikmetse birden dikdatör ilan edildi.çevredeki arap ülkelerinden tipi bozuk militanlar geldi esada karşı savaştı buraya kadarını hepimiz biliyoruz hatta burdan sonrasını da.ama şuna dikkat et ışid petrol kuyularının kontrolünü ele geçirdikten sonra abd taraf değiştirdi ve suriyeye bunun için yerdım edebiliriz diye bi açıklama yaptı.ve ışide karşı bombardıman muhabbetini çıkardı ama ne hikmetse amacı ışidin denetimindeki petrol kuyularını ele geçirdi ve bunun kılıfıda hazırdı örgütün mali kaynağını bitirmek.ışidin kalbi rakka kenti ve bütün üst düzey militanlar orada sence neden abd rakkayı vurmak yerine sadece petrol kuyuları civarındaki militanları vurdu?
      +4
      • junero
       junero 11 Ekim 2014 - 15:50esed güçleri şimdi götüyle gülüyordur olaylara
       • sivasli5884
        sivasli5884 11 Ekim 2014 - 15:00ABD bunlara gönderir, İŞİD parayı verir bunlardan alır :)
        -1
        • jeannn2
         jeannn2 11 Ekim 2014 - 13:21onlarca kimyasal gazlarla öldürülen kadın çocuğu bilmiyormuşsunuz gibi esad diyorsunuz hala. Çünkü bir farkınız yok, çünkü bizde bir iç savaş çıksa aynısını siz yapacaksınız müslümanlara.
         -1
         • benmiyokben
          benmiyokben 11 Ekim 2014 - 12:51Marqui Şırnak ün. bitirdin herhalde.Suriye konusunda hiç bir fikrin olmadığı ortada.Esad'ı savunan biri asla Suriyede yaşananlara sağlıklı bakamaz.
          -5
          • sonic02
           sonic02 11 Ekim 2014 - 12:22ah ulan ah şu ÖSO ve benzeri terör örgütleri bir bilseler esad devrilene kadar kullanıldıklarını,o toprakların kendilerine bırakılmayacağını,işleri bittikten sonra amerikanın orayı işgal edip bu terörislerin karısını,kızını,anasını danasını sikeceğini ama bunlar anlamazlar.neyse şimdikten conilerin yarağını yemeye hazır olsunlar.ha bu arada bizim recoda anca peçete tutar.çünkü boşa heveslenmesin suriyede onada bir bok çıkmaz...
           +6
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...