Mine 30 yaşında. Kilolarıyla problemli. Sınırın iki tarafındaki azılı düşmanlar gibiler adeta kilolarıyla. Fakat bir türlü iflah olmuyor Mine. Zaafları var. O yüzden bir türlü düşmanın belini yere getiremiyor. Çikolata mesela, düşmanı adeta ajan gibi kullanıyor çikolatayı. Olup olmadık yerlerde Mine’nin karşısına çıkarıyor. Hele pasta öyle bir ajan ki yeri geldiğinde ana dili gibi Minece konuşabiliyor.

İflah olmaz, usanmaz, vurdumduymaz, laf anlamaz Mine sizce de çok şey istemiyor mu?. Hem tıka basa yemek hem de ip gibi olmak istiyor. Sadece buda değil, hem ucuz olsun hem kaliteli olsun istiyor. Spor yapmayayım ama meybuz gibi eriyeyim istiyor. Çok yiyeyim ama az kilo alayım istiyor. Az çalışmak ama çok kazanmak istiyor ve niceleri… Yani sevgili okurlar, Mine klasik bir bayan. Onu da çok aşağılamayalım. Aslında bunları istemeleri gayet doğal. Mine kilolu olmasa da istekleri fazla değişmeyecekti. Zıtlıklar demesek de bu tarz iki ayrı uçtaki istekler her zaman birbirini çeker. Pozitif negatif örneği gibi diyebiliriz. Aslında çoğu erkek de de bu durum gözlenir.(hem büyük göğüsleri olsun hem millet bakmasın. Bal gibi dudakları olsun ama kimsenin ilgisini çekmesin vs…) Hatta insanoğlu çoğunlukla bu tarz istekler de bulunur. Sıçayım ama kokmasın, çok gideyim az yaksın vs. gibi artık günümüzde genel geçer olmuş, alışılagelmiş o yüzden fazla dikkat çekmeyen isteklerde bu tarz istekler arasına girer.
Şimdi Mineyi ya da Ayşeyi veyahut her hangi bir bayanı, duygusal anlamda kendimize çekerken bu istekleri nasıl kullanırız? Oraya gelelim.
Hasan 32 yaşındadır, kendi halinde bir adamdır. Doğaldır. Doğa ile barışık ve güçlüdür. Tüm gün dışarıda evi ısınsın diye odun kırar. Bahçeyi sular. Hanımını korur. Hanımı et yemeyi sevdiğinden onun için dağa çıkıp tavşan avlar. Belki kir pas içinde kalır ama bu onu daha da çekici kılar. Hasan köyde değil şehirde ise işten eve mutlu gelir, halı saha maçına gider, arada arkadaşlarıyla okey oynar, gerektiğinde hanımına yemeklerde yardım eder, hanımın kıyafetlerine karışır, onu merak eder ve onunla ilgilenir. Kıskanır. Poşet taşıtmaz, akşam dışarı tek yollamaz vs…
Şimdi elimizde ki 2 tip Hasana bakarsak, ortak kümede birleştireceğimiz bir çok özelliklerinin olduğunu görebiliriz. Sert, sinirlenen, hanımını çok önemseyen, onu koruyan, evini ve yuvasını koruyan Hasan bizim ortak kümemiz olabilir. Bu 2 tip Hasan’da Minenin ve ya Mine olmayan başka bir bayanın hoşuna gider. Ama işte burada ters istekler modeli devreye girer. Çünkü Mine belli bir süreden sonra bu işten bunalabilir.
Hasanı çağırıp yeni özelliklerini yükleyelim o zaman. Hasan köyde odun kırar, sobayı yakar, karısı yesin diye ceviz toplar, onu köyde ki yaban domuzlarından dahi kıskanır ama aynı zamanda da o kirlenmiş, güçlü, pis elleriyle karısının yanına çömüp bebek gibi ağlar. İşte Hasan’ın hasar seviyesi en yüksek olan silahı. Ağlayan Hasan !!!. Bu Mine’nin ve ya diğer bayanların hoşuna gider. Koskoca adamın dizlerinin önünde ağlaması Hasan’ı çok çekici kılar. Aynı zaman da ona ara sıra sürprizler yapar. Başka bir konu ise şudur ki ; Mesela açığı vardır Hasan’ın. Kısaca buna ‘SEA’ diyebiliriz. Yani Seven Erkek Açığı. Hasan’ın kızsa da bağırsa da çok sevdiği için önüne geçemediği huylar. Örneğin Mine’nin yeri geldiğinde ‘Hasan kızar ama bana dayanamaz. Kesin izin verir ‘ diyebilmesi gerekir. Erkeklerin sevgilerinden ötürü açıklarının olması Mine’nin çok hoşuna gider. O kadar seviyor ki çok sinir olduğu bu şeyi bir şekilde yapabiliyorum der Mine ve çok mutlu olur. 2.Hasan yani Metropollü Hasan da aynı şekilde karısını çok kıskanır. Gece çıkmasına izin vermez. Kıyafetlerine karışır fakat yeri geldiğinde Mine’yi özel gezmelere götürür. Bazı kıyafetlerini sırf içinde kalmasın diye beraberken giymesine izin verir. Kahve’den geldiğinde karısıyla romantik komedi izleyebilecek kapasitededir bu Hasan. Veya her ne kadar maço yanları olsa da Mine’ye arada şiirler yazması Hasan’ın çantasına attığı kocaman bir artı dır.

Şimdi Mine’ye bakalım. Bir bünye çift künye modeliyle, hem kıskanan hem yeri geldiğinde anlayışlı olan. Hem sert hem şiir yazan. Hem koruyucu hem çoban salata uzmanı bir sevgilisi var…
Bu sevgilinin adı Hasan. Sende Hasan gibi olabilirsin. Çok zor değil.

Nasıl ideal erkek Hasan olurum? ; Bir Bünye Çift Künye Modeli

255 kez bakıldı - 17 Ekim 2014
cacyk58 cacyk58 diyor ki;
Kategori: Genel
Etiketler: hasan ideal erkek künye çift sevgi aşk
5 17 Ekim 2014

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • melike000akin
  melike000akin 19 Ekim 2014 - 01:54merhaba ben hasan.41 yıldır yalnızım. [ispiyonla] [cevap yaz]
  • Popüler İçerikler

   464
   345
   3. mkyb
   327
   294
   5. exixiz
   197
   189
   118
   8. yazoo74
   117
   10. vefasiz
   107
   PUANLAMA?
   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...