Ermeni İsyanı Belgeseli - Soykırım Gerçekleri (1896 - 1920)

1.860 izlenme - 28 Ekim 2014
drkml drkml diyor ki;
Yıl 1896 - 1920. Her fırsatta soykırım'a uğradıklarını ifade eden ermenilerin asıl soykırımı kendilerinin yaptığını anlatan muhteşem bir belgesel.
Yahudi Lobisi tarafından ABD ve bazı ülkelerde yayını yasaklanmış olan bu belgeselin Yayınlama Haklarını T.C. Kültür Bakanlığı Satın almış olup yayınlama kararı almıştır.
http://www.tamsurum.net
----------------------
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: ermeni sözde soykırım belgesel tarih
23

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • solidus_mi
  solidus_mi 28 Ekim 2014 - 22:42Millete madde madde cevap verip ; tüm bakışları üstünde topladığını zanneden arkadaş

  Bu çok savunduğun Ermeni Devleti niye kendi arşivini diğer ulusların tarihçilerine açmıyor. Türkiye'nin tarihçilerden oluşan ortak bir kurul ile olayın araştırılması teklifini kabul etmiyor.

  O diaspora ve başta Fransa olmak üzere diğer çanak tutanları niye soykırım yoktur demeyi bile suç haline getiren yasalar çıkartıyor ve buna rağmen aynı zamanda düşünce özgürlüğünü savunduklarını söyleyebiliyorlar.

  Hadi bu devletin arşivine güvenmiyorsun , ermeniye de bakamıyorsun o zaman rus arşivinde ki belgeleri niye görmezden geliyorsun.

  Hocalı Katliamını ve Doğu Anadoluda ki Taşnak çetelerinin yaptıkları katliamları da inkar mı ediyorsun?
  +21
 • cggc
  cggc 29 Ekim 2014 - 01:07Amkdumun yerinde haini hiç bitmiyor ki. Sokakta yürürken birini durdursan yüzde 50 ihtimalle hain çıkar. Aha aşağıdaki yorumlar da bile var.

  Sözde aydınlar, sanatçılar, yazarlar herkes hain. kimisi gider Tv de ermenilere veya kürtlere destek çıkar, kimisi de ermenileri kestik diye kitap yazar nobel ödülü alır. Diğer sözde yazarlarda bununla övünür. Ülke ülke olmaktan çıktı amk.

  Bu arada tüm Atatürk düşmanlarının soyunu sopunu skym. o.ç ları.
  +9

Tüm Yorumlar

 • gorkemgorkem
  gorkemgorkem 30 Ekim 2014 - 20:42ne kadar siktiri boktan bi belgesel olduğu videonun 7. dakikalarında milliyetçiliğin ve marksizmin dolduruşuna gelen ermeniler lafından anlaşılıyor...MARKSİZMİN ve MİLLİYETÇİLİĞİN dolduruşu:)...bakanlığın bu videonun hakkını neden satın aldığı ortada...türklerin özgürlük savaşı oldumu milliyetçilik gereklilik ve güzel, başka milletler oldumu milliyetçilik yüzünden isyan etti şerefsizler oluyor...videoda baştan sona kadar bu zihniyet var...ulan adam ermeni, kendime ait ülke istiyorum diyor...sende diyosun ki osmanlıya ihanet ettiler, bağlılıklarını kaybettiler...yani osmanlının himayesinde yaşamak istemediler....efendi gibi biz ortada en büyük türkler diye dolaşalım sizde buna biat edin, öle ermeni ülkesi falan hayal etmeyin...o tür milliyetçilik sadece türklere mahsustur siz vatan haini olmayın...la bundan daha salakça düşünce olabilirmi...sen nasıl ki türk milliyetçiliği diyerek bağımsızlık savaşı veriyosun ve bunuda hak olarak görüyosun aynı şeyi adam yapmış işte..neye şaşırılıyoki...ki bide osmanlının son zamanlarından bahsediyoruz...ortada ülke imparatorluk falan kalmamış...naapcaktı adam...kendi ülkesini kurmak yerine, bağlanacak yaşayacak başka ülkemi arayacaktı...lan bi argüman oluşturuyosunuz bari akıl mantık süzgecinden geçirinde öle kurgulayın...
  -2
  • hafizdurruti
   hafizdurruti 30 Ekim 2014 - 01:01anladık iki taraf da birbirini öldürmüş. asıl soru bugün ne ders çıkardınız bundan? daha fazla ırkçılık yapacak dersi çıkardınız anca göt kafalılar.
   +1
   • iamnotdumb
    iamnotdumb 29 Ekim 2014 - 22:09Benim yazdıklarımla zerre alakası olmayan cevaplar/sorular yazan arka solidus_mi nickli arkadaş yine anla diye tane tane anla diye yazıyorum:

    Benim yorumumda Ermeni Devletini savunduğumu nerede gördün bu bir.

    Ben diasporayı da savunmadım videoyu yükleyen arkadaş yahudi lobisi yazmış ben de ona "diaspora mı demek istedin" yazdım bu iki

    Ben ne hocalı katliamının olmadığını ne de Taşnak çeteleri katliamı olmadı dedim bu üç.

    Son olarak insanlar size karşıt bi şey yazdığında direkt onu kafanızdaki dar kalıplardan birine sokmaya çalışmayın zira gördüğünüz gibi saçmalamış oluyorsunuz. Ben Ermeni soykırımının var olduğunu biliyorum/düşünüyorum ve bu beni Türk düşmanı yapmıyor. Aynı zamanda Ermenilerin yaptığı katliamların da var olduğunu biliyorum ve aynı şekilde bu beni Ermeni düşmanı da yapmıyor.

    "Dur şuna laf sokayım da gününü görsün" demeden önce bi karşınızdaki ne yazmış veya ne söylüyor ona bakıp öyle yazın lütfen. İyi akşamlar.
    -2
    • odana
     odana 29 Ekim 2014 - 16:24ermeniler ilk önce Hocalı'da katlettikleri Azerbaycanlı kardeşlerimizin ve bunun kayıtlarını övünerek tutmalarının, ballandıra ballandıra bunun hakkında kitap yazan doktorlarının hesabını versinler. Kanıtlayamadıkları, iftira olan ve yine kendi katliamları da olan bu yalanlardan gına geldi artık
     -1
     • camelpaketi
      camelpaketi 29 Ekim 2014 - 14:02Kurtlerle ermenilere boyle soykirimlar yapincanki yalanlari bosa gitmesin
      • sherf
       sherf 29 Ekim 2014 - 12:12zamanlama manidar :)
       • adı kullanılan kullanıcı
        adı kullanılan kullanıcı 29 Ekim 2014 - 11:20hiç anlamıyorum. doğruya doğru, yanlışa yanlış diyemiyoruz. bizim olan, sahip olduğumuz hiçbir şeyin yanlış, hata yaptığını kabullenemiyoruz, elimizden geldiğince reddediyoruz.
        Farklı kökenlerden çeşitli yaşlı yurttaşlarımızla konuştuğumuzda hepsinin ermenilere yapılanlar hakkında bilgisi olduğu aşikar. kimi gemilere yüklenip ateşe verildiğini, kimi çukur kazıp vurulduklarını kimi daha farklı şekillerde katledildiklerini söylüyor.
        evet onlar da yaptı, biz de. onlar azınlık olduğu için buna soykırım demeyi tercih ettiler, biz çoğunluk olduğumuz için onların yaptıklarına katliam.
        ne kadar çok onlar ve bizler yazdım, bundan utanıyorum. "insan" ayrılamaz ve ayrılmamalı arkadaşlar, geçmişte herkes hata yaptı halen de yapıldığı gibi.
        hatasız kul olmaz. tanımadığımız atalarımızı gözlerimizi bağlayıp savunmayalım.
        insanlar öldürüldü tek gerçek budur. ha bizim insanımız ha başka herhangi bir milletin insanı.
        -5
        • fiko83
         fiko83 29 Ekim 2014 - 11:20ermeni götü yalayanlar siktirin gidin ermenistana..... keşke gercekten soykırım yapsaydilarda kökünüz kurusaydı amk amk hain orospu cocukları....
         +1
         • tabuyoksunu
          tabuyoksunu 29 Ekim 2014 - 10:56kardeşim güldürmeyin kendinize, ermeni soykırımı sebebiyle osmanlı döneminde 300 asker yargıladı ve mahkum oldu zaten. ermeni devletinin arşivini açmaması klasik türk yalanıdır. arşivi açmayan maalesef tc devleti ve trübinlere oynuyor. genelkurmay 1buçuk milyon dönem arşivini tasnif edilmediği gerekçesiyle tarihçilere elli yıldır açmıyor sadece her yıl birkaç 'daha önce yayınlanmamış atatürk fotoğrafı' sunuyor medyaya. bu arşivlerin kritik olanların çoğu cumhuriyet ilan edildiğinde yok edildi, kalan reservlerin önemli kısmı ise dönemin kişisel arşivleree yer alıyor. tc arşivleri açalım derken samimi değildir hiçbir konuda samimi olmadığı gibi..
          • muslumce
           muslumce 29 Ekim 2014 - 10:51yav zaten osmanlı sosyalistti.ülkede hiç soykırım olmadı,inanmayın arkadaşlar.osmanlı sosyalist olduğu için abd'nin uydurmaları bunlar.oyuna gelme atsiki kardeşim,ne mutlu kenyalıyım diyene.cCc sikrinşat ülkü ocakları
           -1

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...