Türkiye'yle İlgili Ön Yargılara DUR Diyen Proje - MIDNIGHT EXCESS

spiansoc spiansoc diyor ki;
Türk asıllı Amerikalı prodüktör John A. Safyurtlu, Türkiye hakkında batıdaki bütün klişeleşmiş ön yargıların önüne geçmeyi hedefleyen bir sinema filmi çekmeye hazırlanıyor.
John, bu tanıtım filminde neden bu filmi çekmek istediğini çok güzel anlatmış.
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: film türkiye önyargı ataol fenerbahçe galatasaray kızmayın etiketlere çok kişi.görsün diye yapıyorum etek altı meme erotik
30 10 Aralık 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kalemtras
  kalemtras 10 Aralık 2014 - 13:51Anlamadığım şekilde bütün Türkler "yea yurt dışında bizi hep yanlış tanıyorlar yea" derken bu ön yargıları yıkmaya çalışan biri olan bu adamı deli gibi çamurlamaya başlamış. Bu kadar boş konuşmak olur herhalde... Adam Amerika'da yaşamasına rağmen adı John olmasına rağmen hala kökleriyle ilgili endişe duyuyor ve bu konuda elini taşın altına koyuyor. Bizim Türkiye'de yaşayan Türkler ise yok öyle yok böyle diye salak salak konuşmaya devam ediyor. Türk'ün hakikaten en büyük düşmanı Türklerden başkası değil.

  Adama dolandırıcı falan diyen beyinsizler için adam hakkında bilgiye ulaşabileceğiniz bir kaç adres:

  http://www.imdb.com/name/nm2611323/
  http://www.imdb.com/name/nm2611323/
  http://www.turkishny.com/interview/40-interview/166705-abdyi-turkiye-ve-turklere-iliskin-olarak-bilgilendirecegiz#.VIgzlzGsV1U

  Adamın ağzından: "2003 – 2004 yıllar arasında Southern California Türk Amerikan Derneği (ATASC) Başkanlığı’nı yürütme şerefine nail oldum. Bu benim için muazzam bir tecrübe oldu ve beni Türkiye ve Türklerle olan bağ ve köklerimle yeniden bütünleştirdi. Nihayet bir hüviyete sahip olduğumda kendimi evimde hissettim ve Türk olmanın gururunu yeniden hissettim."
  +19
 • al kıçlarla yaşıyorum
  al kıçlarla yaşıyorum 10 Aralık 2014 - 13:21Lan adam videonun ilk 10 saniyesine bakıp yorum yazıyor buraya. Önce ne anlatmış, derdi neymiş bir bak arkadaş sonra gel yorum yaz.
  +8

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...