Kadıköy'de Eylemciye Yarım Metreden Gaz Atan Polis

goliathreyiz goliathreyiz diyor ki;
Kadiköy'de eylemciye yarım metreden gaz atan polis

Türkiye'yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun(17 Aralık 2013) ardından yurdun birçok yerinde eylemler yapılmıştı,bu eylemler çerçevesinde dün Kadıköy'de toplanan vatandaşlara da polis sert müdahalede bulunmuştu.Görüntülerde polisin bir vatandaşa yarım metreden attığı gaz bombası ile ateş ettiği, devamında ise darp ettiği görülüyor.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: kadıköy eylem yolsuzluk rüşvet polis yarım metre gaz bombası biber gazı 17 aralık
0 09 Aralık 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • heheha
  heheha 09 Aralık 2014 - 18:46molotof atana niye bir sey demiyonuz ?
  +18
 • kamboçya
  kamboçya 09 Aralık 2014 - 18:50bu ülkede teröristler ve yobazlar el ele vermiş ülkeyi sıradan bir ortadoğu ülkesi haline getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. irticacı ve vahşi kapitalist akp arkasına yaverleri hdp ve mhp yi almış eğer sağ görüşteki insanları ikna etmek isterse mhp yi,eğer kürtleri ikna etmek isterse hdp yi kullanıyor. o mecliste kötünün iyisi parti olarak chp tek başına bu üçlü pakta karşı hem medeni anayasayı korumak,hem emeği korumak, hem de akp nin gerici politikalarına karşı gelmek için kendi başına var gücüyle mücadele ediyor.önümüzdeki seçimler çok kritik çünkü bu ülke 2013 te akpnin gerçek yüzünü gördü birsürü masum insanı öldürdüler,ayakkabı kutularında devlet hazinesini cukkaladılar daha ne lazım insanların gerçeği görmesi için? unutmadan: gezi şehitleri ölümsüzdür.
  +13

Tüm Yorumlar

 • engereksizadam
  engereksizadam 12 Aralık 2014 - 01:19Molotof atmycan o zaman at yarraaa!
  • MelankolicA
   MelankolicA 11 Aralık 2014 - 22:00molotof atana bir şey demezler onlar ne yapsa haklıdırlar çünkü hıaamınaa
   +2
   • selcukiyye
    selcukiyye 11 Aralık 2014 - 06:56polis az bile yapıyor gebertsiz vatan haini soysuzları
    • macros
     macros 11 Aralık 2014 - 02:29yok kimse severek polis olmaz, yok maddi sıkıntı, travestiye de aynı saygıyı duy o zaman? Ne farkı var?
     • MegasAlexandros
      MegasAlexandros 10 Aralık 2014 - 16:55Keşke el bombası atsalarmış da hepsi geberseymiş orospu çocukları
      • bordomemeli
       bordomemeli 10 Aralık 2014 - 16:20tamam suçlu tamam da, akrebin anasını sikmişsiniz onu napalım
       +1
       • berxwedanjiyane
        • gorkemgorkem
         gorkemgorkem 10 Aralık 2014 - 12:35taş atan molotof atana laf edin diyen BEYİN ÖZÜRLÜ AKP YALAKALARINA DİYORUM....BU ÇATIŞMALARI BAŞLATAN POLİSTİR..hiç bir gösterici polis kendine saldırmadığı sürece hiç bir şey atmamıştır polise...bi kere gelip baksaydınız dışarda ne oluyo diye anlardınız..polise emir geliyo dağıtın diye, poliste gazlarla coplarla saldırıyor...sadece orda toplanıp bağırıp slogan atan adam durup dururken kendine hayvanca saldıran polise ne yapacaktı?..SİKERİM ANASINI POLİSİN..sana vurana da sende vuracan bu kadar basit.üzerinde forma diye niye saygı duyim?..ÇOLUĞUNU ÇOCUĞUNU SİKTİMİN EVLATLARINDA biraz göt olsa üzerlerinde robocop gibi kıyafetle gelmez oraya..kafanda kask, elinde cop, üstünde koruma, bi elinde kalkan, diğer elinde biber gazı,belinde silah adam sanıyorlar kendilerini.....ayağına iki taş gelir ağlar gösterici taş attı diye, kafasına biber gazı atar küfreden göstericiyede küfretti diye saldırır...SÜLALESİNİ YARRAK SAPLIYIM O POLİSİN..ÜSTÜNE BENZİN DÖKÜP YAKSALAR EN UFAK ÜZÜNTÜ DUYMAM...o molotoflardan biri kafasına geleymişte cayır cayır yanaymış keşke fener alayı gibi:)
         -2
         • vakitliotenhoroz
          vakitliotenhoroz 10 Aralık 2014 - 11:26Amk Polise molotof, havai fişek, taş atınca bişey yok polis atınca auuuvvv siktir git
          +6
          • trgamer
           trgamer 10 Aralık 2014 - 09:26@muratgny simit sat onurlu yaşa diyosun da sen acaba onların yerinde olsan yapabilir miydin ne kadar rahat uzaktan söylemek değil mi? unutma ki kimse severek polislik yapmaz hep mecburiyet işte sen hayatında maddi sıkıntı ne kadar yaşadın acaba?
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...