Türkiye'nin ABD ile ölümcül Kucaklaşması

357 izlenme - 24 Ocak 2015
cafasication cafasication diyor ki;
Tarihçi W.Tarpley: Yeni Osmanlı aldatmacasıyla komşularıyla 'sıfır sorun'dan 'sıfır barış' pozisyonuna gelen Türkiye! Her yanınız CIA ile kuşatıldı sözü güneydoğu ile ilgili herşeyi anlatıyor
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: obama rte davutoğlu suriye cia el kaide
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • MelankolicA
  MelankolicA 24 Ocak 2015 - 22:42lan oğlum washingtondan sallayan bir neocon dallaması bu adam. yok rusyayla savaş, yok güneyi cia'ye devretmek, hepsi psikolojik harp demeçleri. ama bizdeki amerikan dostu ''antiemperyalist''leri sevindirmeye yeten bir açıklama olmuş. amerikan siyasetiyle zıt gittiğimiz için bu tehditler. 90 yıldır amerikayla kucaklaşıyoruz zaten. bugün kucaklaşma yok ayrışma var.
  -3
  • vampir irfan
   vampir irfan 24 Ocak 2015 - 16:35kendi adıma kaygılanacak bir şey görmüyorum. adam tayyip ve ak partinin sonu olacak diyor. e güzel işte.
   +3
   • cumsav
    cumsav 24 Ocak 2015 - 16:17Böyle videolar için sizlere çok teşekkür ediyorum. Şu an elime kalem kağıt önce yaşam planımı gözden geçireceğim ardından da avrupadan sessiz-sakin ucuz bir ülke seçip siktir olacağım bu ülkeden. bütün iktidar, ideoloji savaşları sizin olsun. ırkınızla, dininizle, komunizminizle naparsanız yapın. umrumda değil hiçbirinizin görüşü.
    -1
    • ankhenatonx
     ankhenatonx 24 Ocak 2015 - 16:03Herkesin bildiğinden başka bişey yok kısaca...
     Biz biliyoruz da aktrollere ve başımızdakilere anlatamıyoruz yanlışlarını...
     +3
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...