BurgerKing'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

drago drago diyor ki;
Dayak yiyen Suriyeli çocuk hepimizin bildiği bir konu ..Bir de kamera görüntüleri ve çocuğu koruyan bir abla var... Alkışı hak ediyor.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: Burger King Suriyelier Dayak patates kızartması
12 29 Ocak 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • theoangelopoulos
  theoangelopoulos 29 Ocak 2015 - 00:42bırakın bu çocuk bu ayaklarını...

  bizim çocuklara çatır çatır gitmediği hastaneden borç geçirilirken elalem kendine özel gişeden sağlık hizmeti alıyo bedavadan.

  daha dün bebesine süt alamadığı için çay içiren anaya kim üzüldü lan Türk olduğu için mi hümanistlik yapmadınız.

  ben kendi çocuğumun ağzından biberonu alıp başkasına vermem arkadaş.bu böyledir.önce kendi insanımın vatandaşı fakiri bebesi doyacak.

  siktimin yerinde kaç yaşına geldik daha İstanbul'u sadece dizilerde gördüm.bu amına koduklarım hangi cüretle utanmadan istanbula göçmüş.

  ulan aynı duruma düşseniz bi bardak su verecekler miydi sizi.naaaahhh verirlerdi.

  avrupanın işsizi buraya gelsin burda iş var diyen davutoğlular alsın beslesin madem.gariban borç içindeki esnafa musallat oluyolar.

  yarın bigün bu çocuklardan biri bıçağı saplasa size ne kaydı var ne bişeyi.bok yoluna gittiniz.

  edit: hümanistliğinizi sikerim demiştim demi..
  +50
 • djfaithfull
  djfaithfull 29 Ocak 2015 - 00:04Arkadaşlar bundan bir kaç ay önce bir dürümcünün üst katında yemek yiyordum tam karşıdada mc donalds var aynı olayı orda gördüm.Üstü başı perişan leş gibi bir kaç tane suriyeli çocuk mc donalda daldı ve içerden bir çığlık koptu bir kaç tane çalışan bunları kovaladı ellerinde patates falan kaçtılar,ay nı çocuklar hemen az ilerideki başka bir dönercinin müşterilerinin masalarındakileri kapıp kaçtılar.Şimdi bu çocuklar ordan savaştan kaçmış olabilirler,aç ve açıkta olabilirler bunlar ayıplanacak bir durum değildir.Benim takıldığım bunca insanı bu memlekete getiren gavat neden bunlarla ilgilenmiyor.
  +38

Tüm Yorumlar

 • greenarmy
  greenarmy 05 Şubat 2015 - 18:23suriyelileri sevmem ama bu müdür gibi soydaşım olacağına soyum kurusun daha iyi
  -2
  • takeredpill
   takeredpill 30 Ocak 2015 - 20:59@theoangelopoulos sana harbi acıyorum.. senin derdin suriyelisi falan değil sen bencilsin. sana şu beğeniyi verenlerde şakşakçılardan ibaret. egon şişmiştir şimdi. Sizin gibiler sokakta aç insan gördüğünde, bunların bizden çok parası var lan diyen. hafif kara birini gördüğünde bunlar kürt lan uzaklaşalım diyen şerefli insanlar. olaylara o türk o suriyeli diye bakmaktan ziyade, o bir çocuk diye bakmayı dene a mın çocuğu. yarın bir gün gelip seni bıçaklayacakmış. soktuğumun korkağı, o zaman insan gibi takıl iyi insan neymiş o çocuklar 5 yaşındayken onlara gösterde kimseyi bıçaklamasınlar. kimse sokakta yaşamak istemez cahil insan bozuntusu. istanbula göçmüşler lükse bak diyor cehalete bak herifteki. şu ülkedeki eğitim sisteminin fırlatmalarısınız siz hep sonuçlarısınız. beynini gram kullanamayan, egosuyla hareket eden insancıklarsınız. Ama ne yazık ki dünya sizin gibi o rospu ç ocuklarının elinde. Kafanıza göre takılın bu dünyayla, bir gün elbet sıra '' insan '' gibi düşünebilenlerede gelecek.
   -3
   • hayalalem
    hayalalem 30 Ocak 2015 - 15:02seni bulacağız müdür seni bulucağız sen rahat ol...
    -1
    • jeremiekhan
     jeremiekhan 30 Ocak 2015 - 11:25kodumun türbanlıları amerikan restoranına giriyorlar,iphone,converse kullanıyorlar sonra da gavur icadı diyorlar amerikaya lanet diyorlar.bu ülkedeki akp müslümanlığı bu.saygı duymuyorum aq
     • iceman1903
      iceman1903 30 Ocak 2015 - 08:36bende mcdonaldsta çalıştım bu tür olaylar yaşadık çalıştığınız yere böyle tinerci yada sokakta yaşayan çocuklar dadandığın da her gün uğraşmak zorun da kalıyorsunuz polise söyleseniz kolundan tutup atıyor 5 dakika sonra yada ertesi akşam geri geliyorlar o yüzden restoran müdürünü anlıyorum orada cevalleşen türbanlı karı bilmez bunları ömür boyu bakacakmış gibi sahipleniyor 2 hamburgerle karınlrını doyurup bırakacak neticede hiç galeyana gelmeyin amk suriyelilerini başımıza bela ettiler zaten
      +2
      • maniatik
       maniatik 30 Ocak 2015 - 06:31amınıza koyyum sizin politika konuşacağınız video bu mu lan bok herifler. siktirin gidin ışid videolarının altında konuşun politika yanlış diye. çöpe gidecek iki patates üstünden memleket meselesi yaratacak kadar malsınız. zamanında sizinde kafanıza vura vura aptal ettilerde 20 yılda hala vicdanın kendisi ile tribini birbirinden ayıramıcak kadar yitirmişsiniz beyninizi.
       -3
       • mayday06
        mayday06 30 Ocak 2015 - 00:59çocuklar müşterilerin eşyalarını çalarlarsa mesuliyet işletmeden müdürden sorulur,arkadaşlar iki ucu boklu deynek.çocuklar demekki laftan anlamıyo dövmüş yazık lan
        +1
        • bitchslap
         bitchslap 30 Ocak 2015 - 00:32suriyeli'leri çok sevenler evine 2 tane alsında görelim hümanizminizi amkduklarım, ana baba parasıyla yaşayın siz gün para kazanma günü olunca bakalım ne yapacaksınız. Tamam dayak doğru değil ama bunlar suriye'nin dilencileri. Bizim şirkette suriyeliler, iranlı'lar var. Adamlar 2 dil biliyor anasını sikeyim sizde var mı hem ingilizce hem fransızca. Suriye'nin dilencileri gelmiş sokaklarda iki üç yaşındaki bebeleriyle dileniyorlar.

         Memleketlerinde cephelerde can veren suriyeli'ler ne yapsın?? BU amk suriyeli dilencileri ne zaman geldi bu ülkeye?? birileri orada vatan için çarpışırken bu amk işsiz dilencileri gelmiş elde yok avuçta yok çatır çatır sikişip hala ürüyor...

         Önce kendi insanımızın refahını yükseltelim, amk ortadoğusunda bu kepazelik biter mi amk salakları, ıraktan'da gelsin, filistinden de gelsin heryerden gelsin o zaman doyurup duralım bunları!!... Neyinize güveniyorsunuz da konuşuyorsunuz mk? Dolar olmuş 2.40, benzin indirmi bize kaç kuruş yaradı? ekonomi y. yiyor haberiniz yok.
         +4
         • westxx
          westxx 30 Ocak 2015 - 00:19@theoangelopoulos ayakta alkısladım hocam, kelimesi kelimesine hislerime tercüman olmussun
          +4
          • tonmeister
           tonmeister 29 Ocak 2015 - 23:29bu yorumu birinci seçilen faşist orospu evladına iki çift lafım var, bre orospu evladı dünyaya suriyeli ya da türk olarak geleceğini sen mi belirledin? at yarrağı açlığın dini dili ırkı tipi falan mı olur açlık açlıktır, senin ben insaniyetini sikeyim.
           -4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...