Hemşireye Dadanan Sapık Doktor!

leonidas13 leonidas13 diyor ki;
Hayvanlık meslek falan tanımaz.Hastane asansöründe önünde duran hemşireye dadanan doktor kameraya takıldı. Hemşire hanım dirensede sapık doktorun elinden kurtulamıyor. Ellerin kırılsın ocağına ateşler salsın.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Hemşire Dadanan Sapık Doktor taciz doktor hemşire asansör faciası deşmek avuçlamak
7 30 Ocak 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hepi kıro
  hepi kıro 30 Ocak 2015 - 14:54taciz değil. gizli ilişkisi olan çiftten, erkeğin tek taraflı oynaşması. kadın ortalık yerde rezil olmak istememiş.
  +33
 • nasuhxtr
  nasuhxtr 30 Ocak 2015 - 14:47Büyük ihtimalle bir ilişkileri mevcut.
  +28

Tüm Yorumlar

 • korcekmez
  korcekmez 01 Şubat 2015 - 10:02hastanede erkek hemşireye , yanlışlıkla hemşire dedim. adam suratına ters ters baktı ve dedi ki "hemşire değil. hemşir." o gunden beri hemşir diyorum. lugatımızda varmı yokmu bilmiyorum. 5-6 seneden beri duyduğum kelime. ayrıca erkek hemşire yazmakta uzun oluyor.
  • Aseriousman
   Aseriousman 31 Ocak 2015 - 12:20O asansörde hamile kalmaması bir mucize.
   +3
   • daralgeldi
    daralgeldi 31 Ocak 2015 - 05:20Hastaneler ve fabrıkalar dıye sınırlamamak lazım. Cok ınsanın calıstıgı yerlerde enteresan ısler donuyor. Bı arkadasımın babasının sırketındeki guvenlık kamerasına Okumuş etmiş yonetıcı sıfatıyla calısan bı elemanla mutfatka yemek yapan abla ve şofor olarak calısan bı dayının orgy videosu yansımıştı.
    +5
    • zurnaninzortdedigiyer
     zurnaninzortdedigiyer 31 Ocak 2015 - 02:21@korcekmez, kardeşim pek adetim değildir, insanların imla ya da kelime hatalarını düzeltmek ama iki sözcüğü gördüğümde nedense uyarma ihtiyacı hissediyorum zira türkçede mevcut olmayan kelimeler bunlar. '' hemşir'' ve ''sağlak'' (solak gibi). anlattığın hikayeye dikkat kesilemedim sırf bu yüzden. iyi akşamlar.
     • aromaverici
      aromaverici 31 Ocak 2015 - 01:32eli göte sokup koklasaydı bence daha efsane olabilirdi
      -2
      • korcekmez
       korcekmez 31 Ocak 2015 - 00:03özellikle araştırma hastanelerinde , sivas kerhanesinde 1 günde yapılan seksin 2 katı seks yapılıyor.doktorlar hem çok iyi para alıyorlar , hem de çok iyi vajina skiyorlar. hemşir /hemşireler , temizlik işçileri onlarda da durum aynı.

       bi keresinde sabahleyin sıra almak için bekliyordum. sabah bi kız kendi odasına girdi. peşinden bir erkek de aynı odaya girdi. sonra tırankk diye bir ses. kapıyı içten kapadı. yaklaşık 25-30 dakka sonra erkek kıyafetlerini değişmiş hemşir olarak çıktı. kız halen daha içerde.. sonra hastanede tanığım birine durumu anlattım. o da normal karşıladı. hani olurda sevgili evli filan olur diye sordum. hemşire evli değilmiş. ama erkek hemşir evliymiş başkasıyla dedi. ulan nasıl bi iştir güne seksle başlıyorsun hemde devletten para alıyorsun. yaa işte böyle.. araştırma hastanelerinde durum böyle. kim kime dum duma.

       altta da biri atarlanıyo . acaba neden ??? kendide doktormu/hemşir mi?? yaranmı var??
       +2
       • korcekmez
        korcekmez 30 Ocak 2015 - 23:27@oralaft al bu haberleri kıçının deliğine sokarsın.daha istiyorsan göndereyim. anlatayım. belki bilmediklerin olur artist entel seni

        http://www.aydinses.com/arastirma-hastanesinde-seks-tuzagi-h66595.html

        http://www.dha.com.tr/doktora-tecavuz-suclamasi_580357.html
        • a.nova
         a.nova 30 Ocak 2015 - 21:11sonra neden orospu cocugu dedin! ibneyi siksinler
         • oralaft
          oralaft 30 Ocak 2015 - 21:06@korcekmez isimli profil resminden kafasının içinde beyin yerine neyin bulunduğu belli olan arkadaş demeye dilimin varmadığı oluşum hani o yazdığın mesajı nerden tutsam elde kalıyor hiç eleştirmiyecem ama temennim o araştırma hastanelerinde umarım bi gün başarılı beyin nakilleri yapılır da yaptığın oksijen israfına bi çözüm bulunur
          -1
          • korcekmez
           korcekmez 30 Ocak 2015 - 19:57bakınız ARAŞTIRMA HASTANELERİ .araştırma hastanesi diyorum çünki öğrenci tavfası orda.bi de işin abazan hemşire kız öğrenci boyutu var.
           o kadar olaylar yaşanıyor ki hastanelerde . güne seks le başlayan doktorlarmı ararsınız. kadın temizlikçilerle , hemşir lerin vuruşmasını mı? hastanelerde seks
           gırla.
           -1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...