Eylem Yapılan Yerden Evine Gitmek İsteyen Adama Dayak Atan Eylemciler

7.583 izlenme - 15 Şubat 2015
lazmania615 lazmania615 diyor ki;
Kadıköy'de Özgecan Aslan için yapılan eylemde, eylemcilerin arasından lüks arabasıyla evine gitmek isteyen adama ilk önce kadınlar tepki gösteriyor tepkiye karşılık bulunca arabadan inen adama saldırıyorlar. Hâlâ daha eylemlerinin amaçlarını kavrayamamış bu hanımefendiler, eylem yapmayı bile beceremeyen insanların diğer insanları eleştirmeleri ne kadarda komik geliyor videonun altına şöyle bir yorum gördüm

"Yasemin Özgüneş Arkadaşlar hepinizin içi rahat olsun hem kadınlardan hemde bir adamdan sağlam dayak yedi arabasıda hasar gördü otoparka zor attı kendini. arabadan inerken zaten anlında darp var sonlara doğru kameraya şov yaptı."

bu insanların amaçlarını hala daha anlayabilmiş değilim 3 tane şerefsiz köpeği protesto etmek mi yoksa başka birşey mi...
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: eylemci kavga dayak evine gitmek isteyen adama dayak atan eylemciler ayıp

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • falcoband
  falcoband 15 Şubat 2015 - 16:18Arabada ki adam bal gibi de haklıdır. Tamam orada çok acı bir olay için bir protesto var ancak adam belli ki orada uzun süredir bekliyor ve videonun başında orospu çocuğu dendiğini duydum daha sonra denyo'nun teki sus lan diye adama bağırdı adam inerken arabama vurmayın dediğini duyduk belliki adamın arabasına da vurmuşlar. Çok sinirlendim adama yapılanları görünce şiddete karşı bir protesto yapıyorsun orada adamın arabasına vur küfür et sus lan diye bağır en sonda 50 kişi adama dal he yavrum çok amacına ulaştı proteston.
  +17
 • mlhkrc
  mlhkrc 15 Şubat 2015 - 05:21şimdi durum sıkıntılı. araç sahibi haklı yada haksız diyemeyiz. bu gibi çok üzücü bir hadisede ne olursa olsun öyle arabadan inersen adamın anasını sikerler. milletin sinirleri gergin açık net yani. ha anasi sikip ocak söndürenler haklımı tabi değil. ortama göre biraz daha anlayış göstermesi gerekiyordu.göstermemiş, kendi insanlığıdır dayağını yemiş tecrübe olur.
  +13

Tüm Yorumlar

 • telımtırşım
  telımtırşım 23 Haziran 2017 - 21:25orada akpli mhpli ya da hdplilerin protestosu olsaydı o yarrak ordan geçmeye yeltenmezdi bile korkudan.
  • muratgny
   muratgny 18 Şubat 2015 - 19:43keşke daha beterinide yapsalarmış arabadaki hıyara
   • arayakaçandon
    arayakaçandon 17 Şubat 2015 - 12:31Bu ülkeden de bu ülkenin insanlarından da nefret ediyorum!!!
    +5
    • isenboga
     isenboga 16 Şubat 2015 - 16:30solcu piçler işte hiç şaşırmadım.siz adam dövmeyi iyi bilirsiniz çakma hümanistler
     -5
     • tlhgr
      tlhgr 16 Şubat 2015 - 11:54kocaman bir yazık! insanımız bu kadar mı duyarsız be artık. ne geçti adama vurarak içinizdeki kini mi kustunuz helal olsun size tebrikler bravo... (senınde arabanı s...m)
      • zalmanak
       zalmanak 16 Şubat 2015 - 11:05gezi ruhu geri döndü
       • mgkgunay
        mgkgunay 16 Şubat 2015 - 07:41İnsanlar olarak ne hale geldik. Bu adama hak veriyorum belki ne emekler verip çalıştığı işten kazancı sonucu o arabayı aldı değer veriyor. Ama bir yandan da insanoğlunun bu derece mala ya da genel ifade ile maddiyata önem verip, bencilleştiğini, hırslandığını ve sinirlendiğini görünce üzülüyorum. Bende de oluyor bu mal sevgisi. Çok kötü olduk millet. Bu sistem, bu parasızlık, bu paraya tapma, bu para kazanma hırsı, isteği, arzusu, çabası, para için harcanan emek, zengin olma, zenginler gibi rahat yaşamak, hep onlar gibi olmak için mücadele verip, kazandığımız malları bencilce kullanmak, bizim mala değil malın bize sahip olması vs. vs. beni çök üzmekte. çok kötü olduk.
        -2
        • cihandark
         cihandark 16 Şubat 2015 - 05:26bizim milletimiz korkaktır başbakan görünce ''öpiyim amca'' der ezilmişliğinin hırsınıda eylem yapıyoruz ayağına milletten çıkarır kaldırımdan taş söker vatandaşın haklı isyanına gider yapar aslında bunların hepsinin altında ezilmişlik psikolojisi yatıyor
         • moctaine
          moctaine 16 Şubat 2015 - 05:17bu protestomu şimdi??insanlık dışıyız yemin olsun türk insanı olarak soğudum ırkımdan birkezdaha
          +6
          • yavru.hipopotam
           yavru.hipopotam 16 Şubat 2015 - 05:02böyle malca bir olay başka ülkelerde de yaşanıyor mu acaba? hayır yaşanıyorsa o ülkeler hangileri? bilelim de ona göre seyahat edelim.
           +2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...