Özgecan Aslan'ın Son Görüntüleri

charliehebdo charliehebdo diyor ki;
Önce tecavüz ettiler, sonra bıçakladılar. Durmadılar; aldıkları "cesaret" Özgecan'ın bedenini yakmayı emretti, yaktılar. Sonra da kaldırıp dereye attılar. 20 yaşında, Üniversite okuyan, ailesi tarafından el bebek gül bebek büyütülen bir genç kız 3 cani tarafından öldürüldü. "Vur ulan vur!", "Sık ulan sık!" ve geldiğimiz nokta "Yak ulan yak!" oldu. Bu güzel ülkede nefes alabilmek zorlaştı, yaşamak artık tesadüf... Nefret etmekten hâl kalmadı bünyelerimizde. Üstüne "Dünyanın her yerinde cinayetler işleniyor, bu cinayet üzerinden siyaset yapmayın!" diyen birileri de var, ateşe odun olanlar, cesaretçiler, destekçiler... Elini vicdanına koy ve bir düşün; Özgecan Aslan'ı öldürenler bu cesareti nereden alıyorlar? Düşün, cevabı bulacaksın! Şu görüntüleri izlerken içim paramparça oldu, yüreğim sıkıştı, Allah önce ailesine sonra bizlere sabır ve güç versin.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: özgecan aslan kadın cinayetleri kadına şiddete dur de
25 16 Şubat 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • disaridanbiri
  disaridanbiri 16 Şubat 2015 - 11:54Siteyi dışarıdan takip eden biri olarak sessizsilah ın yorumunu görünce bir kadın olarak bir şeyler yazmak istedim.

  sessizsilah nerede kahraman ilan edilmiş , nerede türbansız diye dışlanmış ilk günden beri türban kelimesini ağzınızdan düşürmeyen sizler değilmisiniz. Bu olaydan iki gün önce bir türbanlı kızı da tecavüz edip öldürdüler onu kim konuşuyor . Hatta kayıp olan türbanlı kız var hala , hatta o resmi tıklayıp altındaki iğrenç yorumları görebilirsin . erkeklerle fingirdişiyordur , kocaya kaçmıştır .... gibi türlü türlü ahlaksız yorum. İlk günden beri sadece müslümanlara , türbanlılara , hükümetle ilgilenip kızla ilgilenmeyen sizler değilmisiniz , meydanlarda göbek atıp ev ziyaretine gidenler hakaret eden siz değilmisniz. Keşke o kızın yerinde akpli kızlar olsa, erdoğanın kızı olsa , türbanlı olsa diyecek kadar gözünüzü kin nasıl bürür . Buna canilik deyip başkasının başına gelmesini nasıl istersiniz . O cani ile aranızda hiç bir fark yok , bunu düşünmek ve gerçekleştirmek arasında bir fark yok . Hepinizin düşünceleri canice, iğrençsiniz. Midemi bulandırıyorsunuz birde artık sizlere dikkat etmemiz gerekecek , düşüncesi böyle canice olan birinin her an ne yapacağı belli olmaz

  EN UFAK O KIZIN ACISINI HİSSETSEYDİN BAŞKASININ BAŞINA GELMESİNİ DİLEYECEK KADAR AŞAĞILIK BİRİ OLMAZDIN.Ama ben Allah'tan kimsenin başına böyle acı gelmesini dilemiyorum , kimseye böyle acı yüklemesin.
  +48
 • ay2625662420
  ay2625662420 16 Şubat 2015 - 00:39ne de kibar rahmetli... ne denir ki
  +12

Tüm Yorumlar

 • deliverance44
  deliverance44 19 Şubat 2015 - 03:56bu kötü durumda öldü diye böyle diyosunuz yok güzelmiş yok hanım hanımcık falan eğer ölmeseydi amk kezbanı olurdu. hepiniz amsalaksınız 3 güne unutursunuz bu olayı sikinizin derdine düşersiniz hepiniz
  • felekbizegulmez
   felekbizegulmez 18 Şubat 2015 - 17:37dünyalar güzeli bi kız imiş.aklı selim konuşmasını bilen edepli bi insan. ailesinin dediğine göre psikolog olmak isteyen bi insan.bişeyler olduktan sonra konuşmak kolay bu dünyada,bişeyler olmadan yapmak gerekir gerekenleri, imkansızda olsa felaketi önceden sezmek gerekir bazen, zati kendini belli etmiş yaratık dolmuşta daha önceden tacizlerde bulunmuş... gereken tedbirler alması gerek kadın kız kısmının biber gazı ve daha fazlasını yanlarında bulundurmaları icab ediyor, aşşağılık-psikopat insanlar heryerde olabilir bu yüzden tedbirli olmak mühimdir
   • repperompe
    repperompe 17 Şubat 2015 - 17:02Hanım hanımcık, eli yüzü düzgün bir insan gitti. Kadın-erkek değil, insan. İyi insan gitti.

    Şu videodan ne kadar mütevazi olduğunu anlıyoruz.
    • bizikci
     bizikci 17 Şubat 2015 - 12:25o kadar da guzel cocuk babasi olsam kulagini bile cekemem
     +1
     • mozzolee
      mozzolee 17 Şubat 2015 - 08:30O lanet olası minübüste 30 TL 'lik bir kamera olsaydı bunlar olmazdı. Canımız kardeşimiz özgecanımızda yaşıyor olurdu.
      • ecel
       ecel 17 Şubat 2015 - 00:19açık ara dünyanın en boktan ülkesi olma yolunda hızla ilerliyoruz..
       +3
       • cenab-ı_hak
        cenab-ı_hak 16 Şubat 2015 - 23:24ulan çok da güzel kızmış, nasıl kıydınız amına kodumun evlatları
        +2
        • burak917
         burak917 16 Şubat 2015 - 23:00senin o gülen gözlerin için gideceğiz karanlığın üzerine. karşımızdaki azılı düşmana senin cesaretinle direneceğiz. o güneşi doğuracağız elbet, yakındır. sen de bize ışık saçan gözlerinle gülümseyeceksin bulutların üzerinden.
         +1
         • giriyor
          giriyor 16 Şubat 2015 - 22:30yeminle videoyu tam izleyemedim ya
          • behzateng
           behzateng 16 Şubat 2015 - 21:40Meleğim... baban, annen, ağabeyin sana kötü söz bile söyleyemezken nasıl kıydı o caniler sana... nasıl? aklım almıyor...
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...