Yalova Vali'sinin Azarladığı Öğretmenin Babası Oğlum Öldü, Rahat Etsin Artık

5.335 izlenme - 04 Nisan 2015
davros davros diyor ki;
Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'nun incelemelerde bulunmak için gittiği Termal Fen Lisesi'nde, kıyafetlerini beğenmediği için öğrencilerin önünde azarlayarak sınıftan kovduğu öne sürülen matematik Öğretmeni Halil Serkan Öz, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Baba Kemal Öz, oğlunun bir haftadır üzüntüden kahrolduğunu, en sonunda kalp krizi geçirdiğini belirterek, "Vali artık rahat etsin, oğlum öldü. O'ndan Allah şikayetçi olsun, onun cezasını Allah verir. Ben onu Allah'a bırakıyorum." dedi.

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, geçen hafta cuma günü Termal Fen Lisesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette iddiaya göre kılık kıyafetinden dolayı Eğitim-Sen üyesi olan matematik öğretmeni Halil Serkan Öz'ü sınıfta, öğrencilerin gözü önünde, "Bu saç sakal ne? Sen ne biçim öğretmensin? İnsanlar dışarıda görseler seni dilenci zannedip para verirler." şeklinde azarlayarak sınıftan kovdu. Vali Cebiroğlu, okul idarecilerini de tersleyerek, öğretmenle ilgili soruşturma açılmasını istedi. Öğretmenin sınıftan kovulması eğitimcileri harekete geçirdi. Dün, akşam saatlerinde Gazipaşa Caddesi üzerinde Eğitim-Sen Yalova Şubesi, Türk Eğitim Sen Yalova Şubesi, Eğitim-İş Sendikası Yalova Şubesi ve Aktif Eğitim Sendikası üyeleri 'Öğretmene Saygı Yürüyüşü' düzenlenerek Vali Selim Cebiroğlu protesto edildi. Bir haftadır Vali Cebiroğlu ile yaşadığı diyaloğun etkisinde kalan Öz, yürüyüşte rahatsızlanınca Yalova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından Bursa'daki özel bir hastaneye sevk edilen Öz, yolda hayatını kaybetti.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Yalova Vali'sinin Azarladığı Öğretmenin Babası Oğlum öldü Rahat Etsin Artık Selim Cebiroğlu Matematik Öğretmeni Halil Serkan Öz Bu Saç Sakal Ne? vali

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mustafacetin894
  mustafacetin894 04 Nisan 2015 - 14:45sen vali değil hayvan bile olamazsın
  +30
 • ŞuÇılgınTürkler
  ŞuÇılgınTürkler 04 Nisan 2015 - 14:49vali olmuşsun ama insanlıktan nasibini alamamışsın.Gurur,onur diye bir kavram vardır, eleştireceksen azarlayacaksan bunu öğrencilerinin gözü önünde yapmayacaksın vali!
  +20

Tüm Yorumlar

 • planemo
  planemo 07 Nisan 2015 - 23:14Öküz vali.
  +1
  • ay2746900759
   ay2746900759 06 Nisan 2015 - 02:03lan size ne kıyafetten saçtan sakaldan lan okullarda yada başka bir devlet kurumunda bu kılık kıyafet zorunluluğu lan bırakın milleti istediği gibi giyinsin
   +1
   • lacrymae
    lacrymae 05 Nisan 2015 - 17:28Saçmış, sakalmış, elbiseymiş... Bakın tarihe bu saçı sakalı karışmış adamlar ne icatlar yapmışlar. Politikacı nedir bilim insanın yanında? Reisin taşaklarını yalayarak cebine koyduğu parayla çekmiş bilmemkaç liralık takım elbisesini kravatını, bilim insanının karşısında ahkam kesiyor. Sen hergün aynada kravatım yamuk mu? takım elbisem düzgün mü temiz mi diye kontrol ederken benim öğretmenim ne projeler düşünüyor da unutuyor acaba saçını sakalını hey gidi hey...Bilim insanına saygı duymayan insana saygı duymam arkadaş.
    +1
    • yapımdaemeğigeçen
     yapımdaemeğigeçen 05 Nisan 2015 - 16:54o değil de,
     hemen altta turabi öküzünün tai box maçı,
     bu dertli babadan daha çok izlenmiş..
     kapatın siteyi,
     gidelim buralardan.
     +2
     • okincilar
      okincilar 05 Nisan 2015 - 15:53ya arkadaşlar bu ülkede inanılmaz bir öfke birikiyor. bir yerde çok fena patlıycaz.
      +1
      • Bomonti_
       Bomonti_ 05 Nisan 2015 - 12:10ahh yüreğim yandı.vefat eden öğretmenimizin babası kemal amca babamın çok yakın arkadaşı aile dostumuzdur.şuan oturduğumuz evi biz bu adam sayesinde yaptık.kendisi krom madeninde baş muhasebeciydi.kendi halinde karıncayı dahi incitmeyen abdestinde namazında bi ailedir.ölümüne sebep olanları Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın
       +4
       • musty08
        musty08 05 Nisan 2015 - 03:35yazık günah şu güzel insanlara yemin ediyorum. içim parçalandı babamızın halini görünce. o valiye de buradan bir şeyler yazardım da neyse gerek yok... makam sahibi olmuş ama adam olamamış.
        +3
        • westxx
         westxx 05 Nisan 2015 - 02:04ego yokmu ego...
         işyerındede boyle çalışma hayatımda ezen ezeneydı
         ama ben oyle yapmadım işe yenı gıren ogrenmek ısteyen arkadaslara bagırmayı bırak, ben onlardan işi ögrenıyor gibi yapardım başka insanların yanında yeterki o genç arkadas işe karşı sevgısı olussun, nebıleyım evıne mutlu gıtsın
         +6
         • kamilkaleci
          kamilkaleci 05 Nisan 2015 - 01:59Birinden azar işitti diye kimse kalp krizi geçirmez, abartmayın.
          Valinin hatası başka, ani gelen bir ölüm başka.
          -7
          • _ata_
           _ata_ 05 Nisan 2015 - 01:37ulan vali tez zamanda geberirsin de, seni kabul edecek toprak bulamazlar inşallah. şu adamın gözünden akan yaşa kurban ol kurban.
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...