AK Parti Seçim Aracı İle Cumhurbaşkanı'nın Miting Duyurusu Yapmak

davros davros diyor ki;
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun mitingi için duyurular AK Parti seçim araçları tarafından yapılırken, İl Başkanlığı da miting ile ilgili çalışmaların teşkilatların her kademesinde sürdüğünü açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın pazartesi günü toplu açılış adı altında yapacağı miting için AK Parti Samsun İl Başkanlığı seferber oldu. Milletvekili adaylarının tanıtımı için hazırlanan araçlardan bir haftadır Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting anonslarının yapılması vatandaşların dikkatini çekti. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Samsun’a gelişi nedeniyle yazılı açıklama yaptı. Miting ile ilgili çalışmaların teşkilatların her kademesinde sürdüğünü belirten Göksel açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Türkiye'nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı ve AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü toplu açılış törenine katılmak üzere Samsun’a geliyor. Biz AK Parti Samsun İl Başkanlığı ve teşkilatlarımızın tüm kademeleriyle hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Miting tarihimiz belli olduktan sonra teşkilatımızın bütün kademeleri büyük bir titizlikle hazırlıklarına başladı ve yoğun bir şekilde devam ediyor. Mitinge gelecek hemşehrilerimizin, miting alanına rahat giriş ve çıkışlarının sağlanması için güvenlik güçlerimiz ile yaptığımız istişareler devam ediyor."
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: AK Parti Seçim Aracı İle Cumhurbaşkanı'nın Miting Duyurusu Yapmak RTE AKP haber cihan haber ajansı cihan haber Cumhurbaşkanı'nın miting duyurusu
0 24 Mayıs 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • marmaraakazim
  marmaraakazim 25 Mayıs 2015 - 21:08Ne var bunda?Bu olay demokratik ülkelerde olmaz, burası türkiye.
  +4
 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 24 Mayıs 2015 - 20:37Alkışlıyoruz
  +2

Tüm Yorumlar

 • sportwoman
  sportwoman 21 Haziran 2015 - 00:47o oyle olmaz kenks :)
  • marmaraakazim
   marmaraakazim 25 Mayıs 2015 - 21:08Ne var bunda?Bu olay demokratik ülkelerde olmaz, burası türkiye.
   +4
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 24 Mayıs 2015 - 20:37Alkışlıyoruz
    +2
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...