TRT'nin Gelir Kaynağının Detayları Nedir?

ldpkurumsal ldpkurumsal diyor ki;
Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker TRT'nin gelir kaynağının detaylarını gösteriyor. Ne zaman kapatacağını açıklıyor.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: trt ldp liberal demokrat parti cem toker
36 04 Haziran 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • insansirobot
  insansirobot 04 Haziran 2015 - 16:03detaylar şaşırttı gerçekten
  +14
 • sh3ll
  sh3ll 04 Haziran 2015 - 17:09oglum çok troll adamlar ya , sloganları bir oy versenize bir şey deneyecez. Ben oyumu bunlara vericem
  +9

Tüm Yorumlar

 • djarium
  djarium 05 Haziran 2015 - 19:29detaylar nerde mnsktiim
  *besim tibuk'a hörmetimiz ayrı konu...
  -2
  • arkantos_35
   arkantos_35 05 Haziran 2015 - 01:09İktidar olamıcak bi parti ama yinede oyum yunusa
   +3
   • Max Pain
    Max Pain 05 Haziran 2015 - 00:33Beyler seçim barajı var diyip sizi temsil etmeyen tek derdi anı kurtarmak olan sağlam duruştan yoksun omurgasız partilere oy vermek yerine LDP veya herhangi bir parti sizi yansıtıyorsa oyunuzu ona atın. Yoksa bu gidişle güdükleşmiş 3 partinin statükosundan kurtulacağımız yok. Bir şey yapmalı.
    +2
    • popricev
     popricev 04 Haziran 2015 - 20:41Cem Bey, geçen sizi Kabataş'ta görmüşüz, sonradan idrak ettik. Ben LDP'ye gönül vermiş bir liboş olarak birtakım arkadaşlarımla coşmalardaydım o civarlarda efendim. Bir arkadaş beni dürttü bir ara, ''Bak ulan Cem Toker.'' dedi. Dedim ki, ''Ulan Cem Toker'i bana anlatma. Adama oy veriyorum tanıyamayacak mıyım, değil o Cem Toker. Kamer Genç'tir o.'' Efendim sonra bu AlkışlarlaYaşıyorum sitesine giriş yaptım bir de ne göreyim, sizin aynı kıyafetlerle o mevkiilerde, Beşiktaş Stadı önünde bir videonuz çıkmış. Sağlık olsun. Yanınıza yaklaşıp bir ''Cem Bey biz liboşuz haa..'' diyemedik. Neyse. Hazine yardımı alıyoruz inşallah bu seçim, hadi bakalım demet akalın.
     +1
     • protestsuphi
      protestsuphi 04 Haziran 2015 - 20:09siteyi ldp mi aldılan doğru söyleyin
      +4
      • ay1720203485
       ay1720203485 04 Haziran 2015 - 20:05baraj kalksin seref sozu veriyorum oyun sizin
       +3
       • Nekke
        Nekke 04 Haziran 2015 - 19:41abi bu adamın olduğu videolarda neden hep sağ kulaklıktan ses gelmiyor
        +1
        • bender0101
         bender0101 04 Haziran 2015 - 18:08bu adamı çok seviyorum kısıtlı kaynaklarla partisini, görüşünü tanıtmaya çalışıyor.
         ülkeye bak aq dindar geçinenler zengin, liberaller fakir.
         +3
         • labas
          labas 04 Haziran 2015 - 17:47Beyler benim oyum LDP'ye. "Ama hacı baraj var" dediğinizi duyar gibiyim. Açıklayayım;
          Seçim dediğimiz olay, kendimize en yakın görüp fikirlerini beğendiğimiz partilere/liderlere oy vermek, mecliste sizin yerinize sesinizi duyurması için görevliler tayin etmektir. Türkiye'nin en önemli sorununu sorduğumuzda da eğitim ve işsizlik gelmekte ki bunlar da birbirine bağlı konular.(Yozlaşma vb. konulara girmiyorum bile) Daha önce yurtdışında yaşamış bir insan olarak gözlemlediğim şey eğitim sistemlerinin çeşitliliği ve bireyselleşmiş olması. Partilerin seçim vaatlerini görünce de günü kurtarmak için yapılan söylemleri görüyorum. AKP,CHP,MHP ve HDP arasında kendime en uzak gördüğüm partiler HDP ve AKP. HDP'nin yüzde 10 almasına destek veriyorsanız geçmişi ve sonrasını iyi değerlendirmenizi öneriyorum. AKP iktidarı da tekelleşmiş bir zihniyet haline geldi ve artık oy oranındaki düşüşle birlikte partide açılmaların olacağını, şu ana kadar verilen tavizlere birçoğunun ekleneceğini düşünmekteyim(oluşan paranoyalar ve halk vicdanını zedeleyip, ahlaki orta sınıfı ortadan kaldırmak gibi konular da malumunuz). MHP'nin seçim bildirgesini kendimce doyurucu bulmadım ama tepki oylarıyla seçimlerde daha başarılı bir grafik çizecekler gibi gözüküyor. CHP'nin mega lojistik Türkiye bazlı projesi var diyorsanız da bu projenin içeriğinin tam olarak ne olduğunu genel başkan dahil diğer adayların bildiğini de zannetmiyorum.
          Eğitim için yapılacak en büyük ve akılcı reformların da LDP tarafından yapılacağına inanıyorum.(ki seçim beyannamelerinde belirtiliyor) Bunun dışında yaşam standartlarımızın, düşünce yapısının değiştiği, toplumca insanlara daha değişik(ayrımcı) bir gözle baktığımız malumunuz. Bunlarla ilgili birleştirme reklamları, politikaları yapılmaya çalışıldı ancak durum hepimizin bildiği gibi. LDP, devletin geleceğinin sorunlarını halk bazında değerlendiren politikalarıyla mecliste olmayı hak ediyor. Benim için bu seçimde LDP'nin yüzde bir oy alması bile önemli, 2 yıl sonraki belediye seçimlerinde daha güçlü bir şekilde temsil edilip, daha sonra da barajın düşürülmesiyle meclise girip benim adıma siyaset yapabilecek bir parti duruşu gösteriyorlar. En azından "insanlığını" unutmamış bir parti benim gözümde LDP.
          Özgürlük tılsımlı bir kelimedir. - Cem Toker
          +4
          • sh3ll
           sh3ll 04 Haziran 2015 - 17:09oglum çok troll adamlar ya , sloganları bir oy versenize bir şey deneyecez. Ben oyumu bunlara vericem
           +9
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...