Nikon Coolpix P900 83x Optical Zoom Vasıtası ile Ay seyahati

hakusama hakusama diyor ki;
Fazla söze gerek yok , teleskop la dijital fotoğraf makinesi arasında ki aletle Dünyanın uydusu Ay dedeye seyahat ediyoruz.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: Nikon coolpix p900 83x optical zoom video ay
35 30 Haziran 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • muselman
  muselman 30 Haziran 2015 - 02:08Sene.... 2000 Almanya'dan bir akrabanin getirdigi Teleskop ile Kayseri Fuar alaninda kendi capimda ticaret yapmaya basladim. Akraba yardimi ile teleskopu ayarlayip " Gelin abiler ablalar, ayin kritelerine (kraterleri) kadar izleyin
  diyerekten ses teli eskittim. Ücreti ise bir cekirdekcinin sattigi bir cay bardagi cekirdekle esdegerdi. Müsteri olmazdi sadece ara sira üniversite ögrencisi yada ilgisi olan nadir kisiler gelirse bakardi. Daha sonra isler tutmayinca bir legen cekirdek ve bir tarti alip yoluma devam ettim. Yani bizim eski kusaga ne ayi ne kraterleri.
  Vereceksin eline bir külah cekirdegi göndereceksin....


  Ilginizi cekerse:
  Daha sonra teleskopu kömürlüge koyup, bir legen cekirdek ve bir tarti ile ticari hayatima devam ettim. Abartisiz, bir memur maasina yakin aylik para kazaniyordum. Haftasonlari ise askerlere telefonkarti ve tek cöp sigara satma hizmetlerimde oluyordu. Buda benim bir animdi.


  Saygilar
  +13
 • Garaböcü
  Garaböcü 30 Haziran 2015 - 08:372mp cep telefonuyla aya zoom yapıp flash ışığıyla ayın fotografını çekmeye çalışan arkadaşım vardı-hala da arkadaşız amk.
  +11

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...