Adana Seyhan Ülkü Ocakları Ortaöğretim Ülkücü Yemini

yazoo74 yazoo74 diyor ki;
Evet arkadaşlar yine bir ülkücü yeminiyle karşı karşıyayız. Ama bu sefer ülkücüler insanlar rahatsız olurmu diye düşünmeden yemini açık havada yapmayı tercih ediyorlar.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: Adan a ülkücü yemin
38 24 Temmuz 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • jeyhunbey
  jeyhunbey 24 Temmuz 2015 - 10:58ne oldu lan kızıl maske takıp elde silahlarla mı gezsinler yol kesip lastik mi yaksınlar. insanlar rahatsız olacaksa ülkedeki gerçek etrafı yakıp yıkan teröristlerden rahatsız olsun.

  not: atatürkçüyüm
  +15
 • watanabesan
  watanabesan 24 Temmuz 2015 - 22:26Pkklı oçlara bir ülkücülere iki amk. Bir bitmediniz amk. Ne sik yedikleri hangi fikirleri savundukları belli değil beyinsizler. Bize eli silahlı ölmeye yemin eden değil, aklı çalışan bilim üretecek adam lazım. Sonra Böyle sikten boktan yeminler eder sonra gider akpye oy verirsiniz işte.
  +14

Tüm Yorumlar

 • kamdavulu
  kamdavulu 29 Temmuz 2015 - 12:53Ülkücü = ya allah bismillah allahuekber ( işid / hizbulllah ) = Türk kürt kardeştir ayrım yapan kalleştir (hdp/pkk/tikko/dhkp-c)
  • dtosy
   dtosy 27 Temmuz 2015 - 20:08Sol'cu olmayı sadece pkk'lı olmak sanan ne kadar cahil, faşist ülkücü varsa anasını sikiyim. Zaten hdp dediğin parti, pkk dediğin terör örgütüde faşist, kürt milliyetçilerinden oluşmaktadır.
   +1
   • oybabaynamk
    oybabaynamk 26 Temmuz 2015 - 21:11@pembekitap Dosta tşşak malzemesi,düşmana güven veriyorlar :)
    +2
    • limit10001
     limit10001 26 Temmuz 2015 - 00:39polis bunları sever diğerlerini döver. avuuuuuuu
     +6
     • mansurbasyon
      mansurbasyon 25 Temmuz 2015 - 19:10amk adanasında yaşasaydım ben de böyle olurdum herhalde
      • rahibesiken
       rahibesiken 25 Temmuz 2015 - 16:27kapitalizme karşı ama ayakkabı nike tişört koton..
       +1
       • oybabaynamk
        oybabaynamk 25 Temmuz 2015 - 12:52Olm bu ülkücüler kapitalizm ve emperyalizme karşı ne yapmış biri söylesin lan
        +11
        • ucanelma
         ucanelma 25 Temmuz 2015 - 10:36mal amınakoduklarım...
         +7
         • afrasyap
          afrasyap 25 Temmuz 2015 - 06:07eyvallah iyi hoş güzel de bunların allah'la kuran'la hiç bi alakaları yok ki amına koyim
          +9
          • ileum
           ileum 25 Temmuz 2015 - 01:16dinime sahip çıkıyom der caminin yolunu bilmez. namus der, milletin karısına kızına laf atar sonra pıçak! çeker. türküm der "slm hacı sndn nbr, bende herke"Z" gibi işte" der Türkçe'yi bilmez, vatan millet der, istiklal marşında karı kız keser kıçı başı ayrı oynar, vatan millet der ama ülkeyi satarlar gider internet kafede karı kıza yazar oyun oynar evine giren beleş gazetenin karı kız fotolarına bakar, vatan millet der ama toplasan 3 (üç lan) tane kitap okumamıştır. vatan millet der ama misak-ı milli sınırlarını sorsan bilmez! vatan millet der ama en yakın ülkü ocağının adresini bilir (ki o da tektir, en yakını o olduğu içindir, karıya kıza laf atınca başı derde girerse abileri koşar, ya da kendi anasına bacısına küfür eden olursa delikanlı gibi karşısına çıkmak yerine oraya koşar) kapitalizme karşıdır ama AVM lerde garsonluk yapıp ömrünü çürütür, buna da ŞÜKÜR lan der. kapitalizme karşıdır ama kendi ülkesinin malı yerine elin malı ona cazip gelir onu kullanır hep. faşizme karşıdır ama ülkenin satılmasına karşı koyan, ormanının kesilmesine karşı koyan, kurumları bir bir satıldığında sokağa çıkan kitlenin polis copu yemesini zevkle seyreder. allahu ekber demesini halen anlamış değilim, sanırım bütün uyuşturma hususu bu eksende dönüyor ondan olsa gerek ama iki tane matematikçi, iki tane filozof say ve bunlar dünya için neler yapmış desen siktir git la der. siz nesiniz lan harbiden? siz neyin yemini ettiğini biliyor musunuz? hakikaten acınacak halde başka bir kitle (bakın kitle diyorum, yazık yani) iken siz, gerçekten neden yaşadığınızı sorguluyor musunuz? bakın elinizin altında bilgisayar var, internet çağında dünya. uzayın anasını sikiyor millet! farkında mısınız lan siz? ya farkında olun, ya siktirin gidin artık amına koyim!
           -2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...