Faturalara İklim Değişikliği Vergisi Konulması

theoangelopoulos theoangelopoulos diyor ki;
memleket eyiye gidiyor elhamdülillah (kastamonu ben)

Enerji Bakanlığı'nın hazırladığı Ulusal Enerji Verimliliği Strateji Planı Taslağı ile 2017'de 5.2 milyar lira elektrik ve iklim değişikliği vergisi konulmasını hedefliyor.

meydanlarda asgari ücret arttırma planları yapanları yuhalayan kitleye müstehak.

gün ışığı vergisi, nefes alma vergisi, kaldırımda yürüme vergisi falan da istiyoruz.vatandaşı soyun soyabildiğiniz kadar.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: vergi akp cari açık ekonomik kriz haraç
2 16 Ağustos 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • agah tasci
  agah tasci 16 Ağustos 2015 - 02:53Genel sağlık sigortası adlı bokla işsizden vergi alıyorlar, buna mı şaşırdınız?
  +12
 • ercu09
  ercu09 16 Ağustos 2015 - 01:25soluduğumuz havaya ne zaman vergi istiyecek bu legal eşkıyalar onu merak ediyorum..cidden dağa falanmı yerleşsek medeniyetten uzağa ya.ne şeytanı gör ne salavat getir hesabı hayvan adam gibi yaşamak daha itibarlı sanki amk
  +10

Tüm Yorumlar

 • ay736001238
  ay736001238 19 Ağustos 2015 - 02:00Ollleeeyy beeee sonunda beklediğim haber geldi mk :) helal olsun sana baş baganım. akp e verdiğim oylar feda olsun . not: ironidir küfür eden tayyibin çükünü yesin. ülkece vergi fetişisti olduk mk koymuyor da artık. masturbasyon vergisi gelse onu da ödücez mk
  • genom crow aren
   genom crow aren 17 Ağustos 2015 - 18:13uzaylılarla savaş çıksa onun da vergisini alacak puştlar
   • menelaos
    menelaos 17 Ağustos 2015 - 01:26daha nasıl siktiklerini öğrenmek istiyorsanız, zorunlu trafik sigortası motorsiklet için geçen senelerde max 200 lira oluyordu, bu sene 6 mı 7 mi ne motora yaptırdık her birine 350-900 arasında para gitti. sigortaya verdiğimiz parayla yeni bi filo kurabiliyoruz!
    +2
    • kemalkılıcdaroglu
     • komsununcocugu
      komsununcocugu 16 Ağustos 2015 - 14:08Para bırakmadınız kasada tabi açığı kapatmak lazım
      • emreitaatsizz
       emreitaatsizz 16 Ağustos 2015 - 13:37şu kestiğim ağaç var ya sana girsin demişler...
       • lykya
        lykya 16 Ağustos 2015 - 13:35bu vergiyi koymayı planlayanların 13 yılda ülkede ağaç, akarsu bırakmayıp tarım alanlarını dahi imara açımış olması da ironi bombası. küresel iklim değişikliğine karşı bu kadar duyarlı bu kadar medeni bi ülkede yaşamak beni öyle mesut etti ki anlatamam...
        • capacobana
         capacobana 16 Ağustos 2015 - 13:16tanımıyorum amk. verin bir dozer yıkıp geçeyim bu memleketi. yunan gelsin bugün teslim ederim.
         • leonidas13
          leonidas13 16 Ağustos 2015 - 11:57Mercedes alacağımdan değilde.örnek olsun diye ekliyorum. Yurtdışından 185Bin TL ye gelen lüks araç burda vergilerle 544Bin TL oluyor. Ulan ülkenin araba fabrikasına ne ihtiyacı olsun ki.Gerek yok yani.
          hiçbir kazancı olmayan (iş yapmadan)en küçük bir şirketin
          -stopaj
          -damga
          -gelir
          -mtv
          -emlak
          -reklam
          -özel iletişim
          -muhasebe giderleri (defter tasdik)
          -sanayi odası abonelik
          -elektrik,telefon,su faturalarından alınan vergiler
          -bankaların zıkkımın kökü kesintileri
          -birde is güvenliği piyangosu çıktı
          bu vergilerle,giderlerle senelik en az 5Bin TL gideriniz oluyor.Oturduğunuz yerden sizden senelik en az 5Bin TL gidiyor.Sigorta giderlerini saysam 10Bin TLyi bulur.
          efendim yol yaptı! kendi cebinden mi yapıyor bre ahmak.Bu yapılan yolların AB destekli olduğunu bilmez tabi
          efendim havaalanı yaptı!bak nasıl yapılıyor.Türkiye havasahasını kullanan bütün uçaklardam mil başına para alıyor DHMİ.Buda AB destekli ve bu paralarla yapılıyor havaalanları.Bu alınan paralarla havaalanı yapmak yasak ama kılıfı hazır,radar yaptım,gözlemevi yaptım vs.
          efendim metrolar yaptı! Yapılan metrolar 5 sene içinde kendisini amorti ediyor zaten.ben olsam heryere yaparım.İzmir metrosu ankara metrosu kadar hızlı ve geniş değil.Çünkü İzmirde CHP belediyesi var.Ankara metrosu ulaştırma bakanlığı destekli ama izmir bundan faydalanamıyor.
          hala bile kaynak sorunu var.Neden çünkü birileri doymak bilmiyor.Zamlar,sokuşturmalı vergiler,cezalar kaldı kaynak olarak.Herşeyine ceza kesiyorlar,faiz alıyorlar hala bıdıbıdı yapıyorsun vatandaş.Her şehre 3-4 tane yol denetleme istasyonu kurmuşlar 2 kilo ağır yük götür bakalım nasıl orandan burandan kan alıyorlar.O istasyonların 1 sene içinde kendisini amorti ettiğini bilmezsin tabi.
          devlet memurlarının maaşı ödeniyor! ulan hırbo devlet memuru olabiliyor musun ki?Torpil haddi var hesabı yok git memur ol göreyim torpilsiz.Efendim KPSS var KPSS artık bir rüya olm görmüyormusun.KPSS demek "artık başının çaresine bak,bana gelme" demek.
          Yaşlılık maaşı,engelli maaşı,dul maaşı,bebek bezi parası,kömür vs desteği.Bunlar olması gereken sosyal devlet anlayışları ama bunların vatandaştan çıktığını unutmayacak,sana bu paraları verenleri vatandaştan üstün görmeyeceksin.hakkı gerçek sahibine vereceksin lan.Zaten bu paraları kimse senin kaşın gözün için vermiyor bunuda bil.
          +8
          • iceman1903
           iceman1903 16 Ağustos 2015 - 11:55bence yetmez daha fazla vergi olsun hardcore sikiş seviyoruz milletçe damarlı yarrak seven karılar gibi
           +4
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...