Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Ankara Pavyonları Tokmakla Rüzgarı (Canlı Yayın İçerir)

11.271 izlenme - 10 Eylül 2015
magnum magnum diyor ki;
Efsanevi başgan Melih ile şehr-i huzur olan Ankara gece hayatı ile birçok ilimizi geride bırakmayı başarmıştır.Bu gece hayatlarının en güzel görüntüleri bize canlı olarak sunan Pavyon Tv'ye teşekkür ederiz. İyi seyirler efem.

Bonus olarak da seksi dansçı kızlar vardır
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Ankara Ankara Pavyonları Tokmakla Başgan Melih Ankara Rüzgarı Pavyon Tv Seksi Dancılar

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • scrow
  scrow 10 Eylül 2015 - 17:24Diktatör olsam bu ülkede sadece ankara havası ve pavyonlarını yasaklardım...
  +14
 • burakaydemir20
  burakaydemir20 10 Eylül 2015 - 17:22bitane beyaz sidikli kilot görecez diye ne para döküyorlar buralara 50 yaş üstü dayılar :)
  +13

Tüm Yorumlar

 • taskinafsar
  taskinafsar 25 Ekim 2017 - 11:01Dayı nalburu kapatıp gelmiş.
  • wirelessdog
   wirelessdog 01 Nisan 2017 - 22:50Kendisine Angara'lıyım diyen tiplerin Antidepresanı bu gece alemleri. Müthiş kafa sikiyor ama içip yanına hatun gelirse eğleniyosun vs.
   • eagle048
    eagle048 15 Eylül 2015 - 02:07Hayatında hiç pavyona gitmemiş,hiç Mustafa Taş, İbocan, Veli Erdem Karakülah, Ömer Faruk Bostan dinlememiş dalyaraklar 10 sene önce çekilmiş bu videoyu izleyip Ankara oyun havalarına,Ankara pavyonlara laf etmesin amk. Saygılar
    • tabuyoksunu
     tabuyoksunu 13 Eylül 2015 - 03:00bunlar etrafta çok kral adam delikanlı filan diye geziyorlar biliyor musunuz ?
     • iceman1903
      iceman1903 12 Eylül 2015 - 23:04bu eğlence anlayışını çözemedim o karıları sikmek oynamaktan daha mantıklı
      • bunicktamyirmibirharf
       bunicktamyirmibirharf 12 Eylül 2015 - 16:23İşte ankaranın dramı bu... herkes gündüz müslüman AKP li akşam pavyoncu vay amk...
       +1
       • kemalkılıcdaroglu
        kemalkılıcdaroglu 11 Eylül 2015 - 20:31Aslında bu videoları sevmiyorum ama en sonunda dayanamayacağım, yorum yazacağım. Türkiye'de sanayinin gelişmemesinin ve nesillerin bozuk yetişmesinin sebebi büyük ölçüde bu pavyonlardır. Karılarınn sabahtan akşama kadar seda sayan izleyip, göt büyütmesinin de sebebi, vakitleri ve paralarını burada harcamaları, karılarının evden çıkmaya paralarının olmamalarıdır.
        Oraya muhabbet için gidilmez, erkekliği yüceltmek için gidilir.Biti kanlanan esnaf, kendilerine erkeklik yarışı olarak pavyonu gösterir. Oranın müdavimleri, sadece kendileri için değil, hava atmak için getirdikleri misafirleri için de harcar. Erkekler arası bu gösteriş için evin nafakasını burada harcar. Bir zaman sonra işleriyle de ilgilenmez olurlar.Sonra kaçınıllmaz iflas gelir.
        Bu leş ve itici görüntüye aldanmayın, sigara,alkol,esrar gibi zamanla bırakılmaz olur. En kötüsü bu karılardan birine aşık olmaktır. Donunu aldıktan sonra terk eder. Evinin kadını olmayı akıllarından bile geçirmez. Çoğu anadan bu işi yapar, burada çalışmaz olunca geneleve düşer, bir kısmı da söğüşledikleri adamlarca öldürülür.
        Hayatımda bumekanlara hiç gitmedim ama çocukluğum, büyüklerimin pavyon hikayelerini dinlemekle geçti. Bu kültür Fransızların icadıdır. Zaten pavyon,konsomasyon, konsomatrist gibi kelimeler Fransızcadır. Dünyanın en ünlü pavyonları Molen Rouj (kırmızı değirmen) ve Crayz horuse (çılgın at) , neredeyse 2 yüzyaldan fazladır Paris'te faaliyettedir. Holivud filmlerine ve izlenimcilerin resimlerine konu olmuşlardır.Türkiye'ye kızıllaarın önünden kaçan Beyaz Ruslar getirmiştir.
        • kapaliayran
         kapaliayran 11 Eylül 2015 - 16:35Dayı kollarını kaldırdın ter kokun buraya kadar geldi be .
         • drkont
          drkont 11 Eylül 2015 - 15:14cep telefonunu kemere takmayani almiyolar mi bu amina kodumun mekanlarina?
          +1
          • mockingcat
           mockingcat 11 Eylül 2015 - 13:05bir kültür düşün ki neredeyse tüm şarkılarında tokmaklamak, sokmak, yalamak ve yumulmak'tan bahsedilsin ve bu şarkılar eşliğinde karşılıklı dans edilip eğlenilsin. melih başgan bu şehrin başına boşa gelmemiş. tokmakla hacı tokmakla.
           +5

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...