Cemil Bayık - Hdp'ye Oy Verin (Nankörlük İçerir)

3.442 izlenme - 23 Eylül 2015
kermyt kermyt diyor ki;
Her hdp ye oy verenler pkk ya oy vermiş sayılmazmış öylemi?
Cemil Bayık "Mücadelemize destek olun, hdp'ye oy verin çünkü verdiğiniz emek artık meyvelerini veriyor." diyor tabi bu meyve dedikleri askerimizin polisimizin dökülen kanları oluyor hdp=pkk
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: hdp pkk cemil bayık terörist terör oy seçim şehit
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • lavezzi1
  lavezzi1 23 Eylül 2015 - 15:13Seçimlerden önce ''Hdp barajı aşamazsa, iç savaş çıkar'' algısına kanıp, hdp'ye oy veren ne kadar korkak, hain, köpek, yavşak varsa alayının amk...
  +7
 • otonompiyade
  otonompiyade 23 Eylül 2015 - 15:13ana avradını şu tipe şu sefalete bakele bunlar mı koca 7 bin yıllık tarihe tehdit oluyolar ??
  +6

Tüm Yorumlar

 • muslumce
  muslumce 29 Eylül 2015 - 16:28sitede havlayanların oyuna talip değiliz.
  -1
  • bendebrutus
   bendebrutus 24 Eylül 2015 - 19:24Ben onu bunu bilmem.Oy her bireyin demokratik hakkıdır lakin bu orospu çocuklarına oy vereninde beşiktekinden mezarındakine yedi ceddini sikeyim.
   -1
   • arudel
    arudel 24 Eylül 2015 - 02:14son zamanlarda özellikle gençlere pkk devlet ile değil akp ile savaşıyor, haksızlığa direniyor algısı aşılanmaya çalışılıyor, ne yazık ki yeni nesil bunu çok güzel yiyor. Bkz: 7 haziran seçimleri
    • sndman
     sndman 24 Eylül 2015 - 00:37orospu çocukları herşeyi göz göre göre yapıyorlar, tatlı su solcularımızda hala hdp yi barış güvercini olarak görüyor
     • sndman
      sndman 24 Eylül 2015 - 00:36bu yavşak nasıl böyle düzgün türkçe konuşuyor. yoksa hain tc ona eğitim mi vermiş
      • ucanelma
       ucanelma 23 Eylül 2015 - 17:40Birincisi HDP'yi destekleyen Kürtlere açılım ayağıyla pozitif ayrımcılık uygulayan AKP hükümetidir. 1 Kasım seçimlerinden sonra da önce de bu ülkeyi AKP yönetmeye devam etmiştir. Tek başına iktidar olduğu 13 sene boyunca PKK'nın büyüyüp genişlemesinde en büyük pay sahibi gene AKP hükümetidir zira askeri valiye savcıya muhtaç etmiştir. Öte yandan askerin o bölgedeki yetkilerini kısıtlayan gene AKP hükümetidir. HDP'liler her zaman meclisteydi bir seçimlik olay değil bu. Bugün de bu sitede AKP propagandası yapılıyor. Ben de diyorum ki siktirin gidin ulan bizi HDP'ye oy vermek durumunda bırakan bu AKP'li andavallar utansın ben neden utanayım. Neticede PKK'yı baş tacı yapan da bu AKP'li andavallar Suriyelileri memlekete plansız programsız yerleştiren de bu AKP'li andavallar. İŞİD'i destekleyen de bu AKP'li andavallar ben neden utanayım ulan bir siz mi akıllısınız memleketi satıp cebinizi dolduracaksınız güya sikerler mahmut hepinizi sikerler.
       +1
       • alper.tunga
        alper.tunga 23 Eylül 2015 - 17:34hdp ye oy veren vatan hainleri, eserinizle gurur duyun.
        +3
        • mucrim
         • kurtyumruk
          kurtyumruk 23 Eylül 2015 - 16:29Karayılan'ın Çok Güvendiği Adamından Çarpıcı İtiraflar: "Çöküyoruz, hatta çöktük!"

          Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 22 Temmuz'dan beri başlattığı operasyonlarda PKK, büyük bir ölçüde kayıp verdi. Binlerce terörist öldürüldü. PKK'nın silah depoları patlatıldı ve şehir yaplıanmalarına operasyonlar düzenlendi. Ağır yara alan PKK'da kopmalar meydana geldi. Bunlardan en dikkat çekeni de Murat Karayılan'ın en güvendiği isimlerden birisinin teslim olması. Teslim olan terörist çarpıcı itiraflada bulundu. İşte teröristin o itirafları:

          - TC Ordusu 22 Temmuz'da başlayan hava harekatlarıylagerek kırsaldaki, gerekse il ve ilçelerdeki komutanlıklarımıza ve unsurlarımızahiç beklemediğimiz darbeyi vurmuştur. Bunu söylemekten utanıyor muyum? Hayır utanacak olan ben değilim, sizlersiniz. Size her şeyi verdik mi? Verdik. Bazı tavizler vererek dış unsurların desteğini sağladık mı? Sağladık. Hala da veriyoruz şu yok anımızda bile.


          - Sizin yönettiğiniz salaklar ne yapıyor? Bu yok zamanımızda leblebi gibi mermi atıyorlar. Atmayacak kardeşim, hedefi görecek ona atacak. Mühimmat tedarik edemiyoruz. Yurtiçine gönderecek mühimmatımız iyice azaldı. Bizim mühimmat fabrikalarımız yok. İçerdekiler seviyemiz iyi diyorlar ama bu gidişle onlar da tükenecek. Yeni katılanların çoğu ya öldü ya da kaçtı. Adamları elinizde tutamıyorsunuz, sahip olamıyorsunuz. Kış döneminde bu konuda herkes öz savunmasını yazmaya hazır olsun. Kimsenin gözyaşına bakmam, acımam. Son iki ayda verdiğimiz kayıplar bir yana bunların ailelerine ne denecek onu düşünün. Çoğu evladını dağda sanıyor ama toprakta. Nereye gömüldüler onun hesabı bile karıştı. Bunları da düşünün, bir yol bulun.

          - Böyle olmaz. Herkes sorumluluğu HPG’nin üzerine atıyor. Her kademe sorumluluğu üstlenmeli. Bölgede HPG adı olmadan tek yönetim kurulmalı; her şehirde 6-7 kişiden oluşan üst bir komutanlık örgütlenmeli. Başta YDG-H birimleri olmak üzere bütün direnen güçler o komutanlık bünyesinde yer almalı. O komutanlığın emrinde, sevk ve idaresinde direnişe katılmalıdır. Herkes kendi kafasına göre takılır ve sorumluluğu HPG’ye yıkarsa şu an düştüğümüz durumdan da kötüye gideriz. TC kararlı, böyle devam edemeyiz. Yok olup gideriz.

          - Güçler kendisini Sivil Direniş Unsurları olarak örgütleyebililer.Artık bu ismi kullanacağız. “Şu HPG’dir, şu gençliktir, şu yerel birliktir” saçmalıklarını bir kenara bırakın. Oralarda HPG’den artık bahsetmemek gerekir. Orada ki (Türkiye’yi kast ediyor)herkes Sivil Direniş Unsurlarıdır. Önce kendi iç teşkilatımızı örgütleyelim. Şimdilik ismine SİVİL SAVUNMA, SİVİL DİRENİŞ diyebiliriz. Tabi bunun neresi sivil bilemem. Halkın çoğunu kaybettiniz. YDG-H denen garabet halka niye saldırdı. Biz ezin dedik, korkutun dedik; adamlar halkın çatılarından içeri roket attılar, ambulansları yakarak acil hastaların ölümüne neden oldular, bebeği buzdolabında öldürdüler.Kim inanır size TC yaptı.” demenize. 20 sene öncesinde yaşamıyoruz, her şey anında ortaya çıkıyor. Halk bize sırtını döndü. Yüzünü bir daha ne zaman döner veya döner mi?

          - Artık YDG-H’nin PKK ile bağlantılı olduğu vurgulanmayacak. Hepsi Sivil Direniş Unsurları olacak. Sivil Direniş Unsurları YDG-H’nin kendisini sivil direnişe dönüştürmesinin adıdır. YDG-H hezimete uğramıştır. Bunun hesabını kendileri verecektir. PKK onların başarısızlığını üstlenemez.YDG-H’nin HPG bağlantısınıhalkımıza unutturmalıyız.

          - Her il kendi birimini kurmalıdır. Bu birimlere bundan sonra Sivil Direniş Unsurları ya da Sivil Savunma Birlikleridiyeceğiz. Şehirde emir komuta sistemine bağlı bir birim olmalı. Bu birimleritek bir yerden yönetmemiz lazım. Yönetimdeki çok kritik isimler TC tarafından yok edildi, bir kısmı ellerine geçti. Aldıkları istihbarat bizi çözer, darmadağın eder. Bu sebeple yeni bir teşkilatlanma şarttır.

          - Dersim bölgesi çok kötü durumda. Çöküyoruz hatta çöktük. Lider kadro teker teker gidiyor. TC Ordusu adeta çıldırdı, üzerimize çullandılar. Polis, Jandarma çok uyumlu çalışıyor. Ordu bunları kucaklamış hep birlikte üstümüze geliyorlar. Çok dikkatli olalım. Dinliyorlar, gözlüyorlar, vuruyorlar…

          Kaynak. http://tgb.gen.tr/haber/1242/Karayilan-in-Cok-Guvendigi-Adamindan-Carpici-Itiraflar---Cokuyoruz-hatta-coktuk-
          +3
          • lavezzi1
           lavezzi1 23 Eylül 2015 - 15:13Seçimlerden önce ''Hdp barajı aşamazsa, iç savaş çıkar'' algısına kanıp, hdp'ye oy veren ne kadar korkak, hain, köpek, yavşak varsa alayının amk...
           +7
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...