Kafaya Vura Vura Cinsel Tacizde Bulunan Adam

Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
İşte bir hayvanoğlu hayvan daha gün geçmiyorki bitmiyor,kadını ilk önce kafasını yere vuruyor sonra tacize başlıyor.Adam kamerayı görüyor sonra bir daha geliyo ruh hastasıdır kesin.Türkiye'de olmuyo böyle şeyler adalet her ülkeye gerek idam geri gelmeli.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: cinsel taciz adam
1 03 Ekim 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • invincible
  invincible 03 Ekim 2015 - 13:25olm siz hasta mısınız? ruhsal problemleri var bunu izleyip yükleyenin. ciddi söylüyorum senin sorunların var.Bunu internette bulup izleyip sonra getirip buraya yükleme cesaretinde bulunan orospu çocugunun büyük sıkıntıları var bak beni dinle git yardım al. Veya Siktir git bi dünya sapkın site var oralara yükle oralarda kal .Engelli rampasına parketmiş araçlara isyan eden arkadaşın videosuna yorum yapan iyi insanların bunu izlemesi gerekmiyor burda bunu. Kabul edenlerden zaten bahsetmek istemiyorum terörist propagandası yapan videoların istisnasız kabul edildiği oluşumdan fazla söz etmemek gerekir. Onu bunu izleyip gaza gelecek hasta orospu çocukları var bu ülkede. Ve senin sebin ne yüklerken? Prim mi yaptın şimdi anana bacına küfür edilince ? Ciddi anlamda bunu izlerken benim göğsüm daraldı. Milletin moralini bozmaktan başka işe yaramayan kötülük barındıran videodan ne anlıyorsun? Eğtici öğretici ders çıkarıcı hiç bi sik yok varsa da bizim alanımızda değil. Adminsen benim yaptığım bu yorum site fayda sağladı biliyorum ama dayanamadım birileri göte göt demeli. Yüklemeyin amk çocukları , kötülüğü yaymayın beslemeyin dağıtmayın geliştirmeyin insanların akıllarına böyle şeyler bilinçaltlarına da olsa sokmayın. İyi olun iyi şeyler yayın.

  Not : Engelli Rampasına Park Edersen Ne Olur? videosuna güzel yorum yapan tüm arkadaşlara selam ederim.
  +30
 • bufalonungotu
  bufalonungotu 03 Ekim 2015 - 12:32taşaklarını koparıp ağzına vereceksin böyle orospu çocuklarının.
  +12

Tüm Yorumlar

 • benimadimcemil
  benimadimcemil 11 Ocak 2018 - 11:19olm bunu niye yuklediniz hakkaten manyak misiniz
  +1
  • jeanrenoo
   jeanrenoo 05 Ekim 2015 - 14:35niye böyle videoları kabul ediyorsunuz admin denen orospu çıkartmaları ?
   +1
   • westxx
    westxx 03 Ekim 2015 - 21:43kanım dondu amk...ben böcege zarar veremıyorum lan
    ,bende yokluk ıcındeyım kırım kırım kırınıyorum ama bunu yapmam ıcın vicdansız olmam lazım
    +1
    • cursedland
     cursedland 03 Ekim 2015 - 18:39Lakin burada cinsel taciz değil, cinsel saldırı var. Bununla birlikte planlayarak hareket etmesi ve ayrıca mağdureye karşı darp eylemine de girişmiş olması bu arkadaşın yakalandığı takdirde öpülmesi anlamına gelmektedir.
     +3
     • abuscu
      abuscu 03 Ekim 2015 - 18:05Deep Web'ten indirdiğiniz videoları neden buraya yüklüyorsunuz?
      +6
      • syrioforel
       syrioforel 03 Ekim 2015 - 18:05çinli yamyam amk
       -2
       • tasarimperest
        tasarimperest 03 Ekim 2015 - 17:10@invincible kardeş çok güzel yazmışsında.bu sitededeki adminlerin sikinde olmaz bu yazdıkların.bilim,tasarım videolara yüklüyom aylardır cevap yok ama böyle çok tıklanacak dikkat çekicek bişey yükle hemen kabul eder şerefsizler.adamların tek umrunda olduğu şey para.sitedeki insaların isteklerini zerre düşünmezler.
        +5
        • atını siken kovboy
         atını siken kovboy 03 Ekim 2015 - 16:35Liveleak sitesinde bu videonun altında canlı köpeği bağlayıp yakarak öldüren bir kadın vardı sonra halk kadını yakarak öldürüyor. O video daha çarpıcı amk onu yükleyeydiniz.
         +1
         • qnefe
          qnefe 03 Ekim 2015 - 16:27içim acıdı izlerken yemin ederim.Kadının o çareseizliği çıkmıyor aklımdan.Böle videoları yüklemeyin diyorsunuz ama bir yandan düşünüyorum ki yüklenmesi lazım.Böyle orospu çocuklarının varlığını bilmeli ve hazırlıklı olmalıyız.En kısa zamanda ananın amını tersten görme dileğiyle orospu çocuğu
          +5
          • onikioniki2012
           onikioniki2012 03 Ekim 2015 - 16:15korku filminden bi sahne gibi olmuş..
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...