Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak

4.632 izlenme - 17 Ekim 2015
tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Bu videoyu ciddi ciddi Hizmet hareketi hakkında fikir edinmeniz için ekliyorum. Hükümet-Cemaat kavgası, yolsuzluk vs. konularına girmeye gerek yok. Fethullah Gülen (benim için Hocaefendi) yurtdışına yapılan onca insan yatırımının temelini bu videoda anlatıyor diyebilirim.

İzlerken sıkılırım diyenler için satırbaşları..
Başlangıç: dünya yeni şeylere gebe
00:28 alternatif bir dünya olacak ki batı Müslüman olsun.
00:32 batı ciddi krizlere gidiyor
00:55 (ihtida) Müslüman olmaya aday ülkeler ABD, Fransa
1:40 Said Nursi, Rusya'nın dağılması, okulların açılması
2:36 Benzer çözülme ABD'de yavaş yavaş yaşanıyor
3:15 Osmanlı 150 senede çözüldü
3:47 ABD'de şimdiden çözülsün demek doğru değil (90'lı yıllarda söylüyor bunu)
4:20 Çözülmeyi beklerken alternatif güç hazırlanmalı
5:08 Kariyer yapmaya gidenler ille de vatanım deyip dönmemeli

Umarım önyargısız, anlama maksadıyla izlersiniz ve o yönde yorumlar yaparsınız.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: Fethullah Gülen (Author) yurtdışı cemaat hizmet fethullah gülen abd rusya çin abiler
14

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • freyman
  freyman 18 Ekim 2015 - 00:00bu ne lan nurcu dolmuş site yorumlara bak. siktir amk. okul açmışmış.
  amk polislik sınavlarını kps sınavlarını unutmadık. bir sürü
  insanın emeğini sömürdünüz. yavşak yavşak konuşmayın.
  +13
 • funkysoul
  funkysoul 17 Ekim 2015 - 22:25Yav, He heee...
  +9

Tüm Yorumlar

 • marcorak
  marcorak 19 Ekim 2015 - 16:15geçen sene londra'da doğan bebeklere koyulan en çok isim muhammed. Avrupanın diğer ülkerinde çoğalan yaşlı nüfus göz önüne alındığında (15-20 yıl içinde öldükleri düşünülürse) 2040'lara doğru bir şeyler olacak gibi.
  -4
  • Parvenu
   Parvenu 19 Ekim 2015 - 09:19Ne bok olduğunuzu biliyoruz mübarekler. Boşuna imaj kasmayın, yerin dibine sokacağız sizi günü gelince.
   +3
   • alfonso7
    alfonso7 19 Ekim 2015 - 04:06sidikle abdest alanlar sizi!!!
    +1
    • genom crow aren
     genom crow aren 18 Ekim 2015 - 21:23hizmet hareketinizi sikeyim piçler
     • deplansman
      deplansman 18 Ekim 2015 - 16:48@memesever oha amk aynı şeyleri yaşamışız. bu ipnelerden zar zor kurtuldum. o zamanlardan kalan arkadaşlarım deniz ve hava kuvvetlerinde şimdi. içerler,sevişirler falan hayatta çaktırmazlar cemaatten olduklarını. hepimiz çocukluk arkadaşıyız ama bu akp ile kavga ettikten sonra benle de irtibatı kestiler.(akpli değilim. sanırım ihbar ederim diye korktular)

      "FETOŞUNDA SAİDİ NURSİNİNDE ANASINI AVRADINI GELMİŞİNİ GEÇMİŞİNİ SİKİYİM. 2 SİDE VATAN HAİNİ SU KATILMAMIŞ OROSPUÇOCUĞUDUR.


      Boş konuşmuyorum ortaokul yıllarında abilere gittim ben bu O.Ç lerin ciğerini bilirim.2003 li yıllardarda başladım o zamanlar FETOŞ deşifre olmamış AKP yeni gelmiş aralarından su sızmıyodu.Fetoşunda Said Nursininde neredeyse bütün kitaplarını okudum bazılarını bikaç kez.

      Cematin En iyi evlerinden birine gittim eğer bugün devam etsem cemaatte çook yüksek bi abi olurdum.Şuan GSS borçum,geri ödemeli kredi borçum olmaz altımda arabam sağlam maaşım olurdu.Zaten kendilerinin dediklerine göre bizi ''büyük abi'' olmamız için yetiştirmişler.Benden daha dandik evlerde yetişmiş daha az bilgili kişiler bile şimdi yüksek yerlerde.

      Ben ayrıldıktan sonra en az 2 yıl peşimi bırakmadılar.Abimiz cerrahpaşa ingilizce tıp okuyan biriydi 10 numara ders anlatırdı.Ailem o zamanlar Eceviti destekliyodu ATATÜRKÇÜ birisiyim ailemde öyle.O zaman ne işin var fetoşcularda diyeceksiniz.Peder ders manyağı,pisikopat derecesinde okumamı istiyen birisi bu yüzden gönderdi.Abimiz cerahpaşa tıp okuyodu iyi ders anlatır diye izin verdi.Anafende başladık 15 kişiydik elediler 4 kişi kaldık sonra eve gitmeye başladık.

      İlk zamanlar çok iyiydi inanmayacaksınız ilk zamanlar dostoyevski victor hugo gibi Dünya klasikleri okuyoduk,siyaset konuşmak kesinlikle yasaktı hatta futbol bile konuşmak yasaktı.Sonra yavaş yavaş fetoşun said nursinin kitaplarını okuttular sonraları bizi kendilerinden görmeye başladılar benim yanımda rahat konuşmaya başladılar işte o zaman gerçek yüzlerini görmeye başladım.

      Yanımızda siyaset konuşmaya başladılar hatta lisede ara sıra gittiğimde haberlere çıkmadan önce bazı videoları bile izletirdiler.Bazıları ise hiç haberlere çıkmayan videolardı.Şöyle söyleyim işlerinde yani beyin yıkamada profosyoneller öyle tarikat gibi,AKP li göt kılları gibi cahilce yapmıyorlar bunlar gerçekten çok sağlam yapıyorlar yavaş yavaş sinsice mükemmel bi şekilde beyin yıkarlar.Her zaman diyorum cematin insanların psikolojisini,algısını yönetmesi hakkında sosyologlar,piskologlar araştırma yapmalı ders diye okutulmalı.Çünkü bu ülkenin geleceği gençlerdir.Bugün Ekonomiye verilen zararı siyasetteki zararı vs vs çalışarak yeni kanunlar çıkararak fabrikalar açarak düzeltiriz ama cemate kaptırğımızı gençleri kurtarmak neredeyse imkansız.

      Övünmek gibi olmasın iyi gözlem yaparım,iyi analiz yaparım bu özelliğim sayesinde cematten kurtuldum.Benim gittiğim evlere gidip cematten kurtulan kişi yok denecek kadar azdır.cemaate giden gençlerin çoğu kurtulamıyor ömrünün sonuna kadar orda kalıyorlar çünkü beyin yıkama olayında uzmanlar.Sonra ayıksalarda iş işten geçiyor bataklık gibi çırpındıkca batıyosun çıkamıyosun.Şimdi fetoşun ne mal olduğunu biliyosun ama ozamanlar çok zordu.İnanılmaz ''Tedbir'' yapıyorlardı.Sonra güç ellerine geçince şımardılar tedbiri elden bıraktılar.


      3 yıl ortaokulda gittim sonra ögrendim ki meğer bizi askeri liseye hazırlıyorlarmış ben bunu lise 1 de cemaatten ayrıldıktan sonra öğrendim eğer ayrılmasam benide askeri liseye göndereceklermiş.Bizim grup 4 kişiydi 2 si askeri liseye gitti birisi ilk yıl deşifre oldu kovuldu taa o zaman 25 milyar tazminat verdi hemde 1 yıl kaybetti abiler çocuğun yüzüne bile bakmadılar.Hemde bu çocuklar lise giriş sınavından çok yüksek puan yapmıştılar isteseler çok sağlam anadolu lisesine giderdiler çocuk kovulduktan sonra zar zor sikindirik bi anadolu lisesine gitti.

      Diğer deşifre olmadı yıllar önce msn de konuşuyoduk şimdi çoktan harp okulundan mezun olmuştur yıllardır hiç görmedim.İlerde belki kurmay bile olabilir nede olsa arkasında fetoş-cıa var.

      FETOŞ un miladı 12 eylül 1980 dir.Tayyibin miladı 28 şubat 1997.İlk önceleri fetoş vaazlarında abd yi eleştirirdi 80 lerden sonra övmeye başladı sonra papayla görüştü sağ kolu papanın elini öptü 90 larda CIA graham fullerle koyun koyuna girdi vs vs

      Uzatmayayım videoya gelirsek videoyu ekleyen embesilin ne düşündüğünü çok iyi biliyorum bu mallara göre;Güya fetoşun ABD ye gitmesinin nedeni (onlara göre fetoş kaçmadı hiçret etti kendiside öyle diyo kasetlerinde hatta geçenlerde cemat yazarı savcı zekariya öz içinde kaçmadı hiçret etti demişti :D) ABD çöküyor fetoşta oraya islamı yaymaya gitmiş.Dünyanın heryerinde açılan okullar önemli kişiler yetiştiriyo bunlar ülkelerde önemli yerlere gelecekler ve atıyorum 100 yıl sonra bütün dünya tek bir devlet olacak oda İSLAM DEVLETİ(tek dünya devleti hangi dinde ideoloji için olursa olsun şeytanidir bknz;Yeni dünya düzenini savunanların tek dünya devleti kurma çabaları)Bunlar buna inanıyor.

      Liseye başladığımda araştırmaya başladım farklı farklı kaynaklardan okumaya başladım ve bi gün abiye sordum ''abi diyorlar ki hoca efendi CIA ye yani ABD ye hizmet ediyor öylemi?'' Bu mevkisi yüksek abi yüzüne gizemli bi ifade verdi yavaşca kulağıma eğildi pezevenk sanki kainatın sırrını söylüyo kulağıma aynen şunu söyledi''onlar öyle zannediyo ama beyaz sarayda adamımız var bu kişi o kadar gizli ki isim olarak hocaefendi bile bilmiyor ama CIA yi ABD BAŞKANINI bu adamımız yönetiyor'' dedi.Yani O zamanki bushu ve CIA yi fetoş yönetiyomuş.Ve gözlerinde tamamen inanmış bi ifade vardı korktum amk ve bu adam çok sağlam bi üniden mezun Düşün bunlara inanıyorlar tıpkı videoyu paylaşan embesil gibi beyinleri böyle yıkanıyor.

      Oysa fetoşun ABD ye niye gittiğini ögrenmek devlet sırrı değil gir you tubeye 5 dk da ögren fetoşun gizli kayda alınmış videosunu seyret o konuşmasını dinle.O zaman anlarsın.İslam bahane yusuf yusuf kaçış şahane.

      Beyler bu fetoşcuların,akp lilerin kısaca SİYASAL İSLAMCILARIN düşüncelerini özetlemek için bunların üstadları vatan haini O.Ç necip fazılın Büyük ortadoğu dergisinde yazdığı yazıyı aynen yazıyorum;DİKKAT!!! MİDENİZ KALDIRMAYABİLİR!!!


      "Amerikan politikasını korumakla mükellefiz... Amerikan siyasetini tutmak biricik yol... Amerika'dan nazlı bir sevgili muamelesi görmek biricik dikkatimiz olmalı. Yoksa bir Amerikan bahriyelisinin(deniz askeri) iki yana açık bacakları arasında mütalaa ettiği kadından ileri geçemeyiz. Dış siyasetimizde Amerikan siyaseti ve iç bünyemizde Amerikanizm politikasını kendimize tecezzi etmez (birbirinden ayrılmaz) bir siyaset vahidine (tekliğine) göre ayarlamakta büyük ve her işe hâkim bir mânâ gizlidir."

      FETOŞunda bi yazısında buna benzer bişey vardı mealen diyodu ki ABD bu Dünyanın kaptanıdır ve bişeyler yapmak istiyosan bu kaptanın gönlünü hoş tutacaksın asla düşman olmayacaksın.

      Oysa biz anti-emperyalistler ABD ye boyun eğmektense,altına yatmaktansa şerefimizle ölürüz.

      Halide Edip Adıvar'ın sultan ahmet mitinginde söylediği gibi
      ''TOPRAĞIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA,
      TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ''

      ŞİMDİ SORUYORUM FETOŞ ANTİ-EMPERYALİST OLABİLİR Mİ?

      FETOŞCULAR,AKP LİLER,YOBAZLAR,TARİKATLAR KISACASI SİYASAL İSLAMCILAR HERZAMAN ABD NİN İNGİLİZİN KÖPEĞİ OLMUŞTUR.BUNLAR ZAMANINDA 6.FİLOYU KIBLE EDİNMİŞ OROSPUÇOCUKLARIDIR.MECAZİ ANLAMDA DEĞİL GERÇEKTEN KIBLE EDİNMİŞLERDİR İNTERNETE SİYAH BEYAZ RESİMLERİ VAR.

      VİDEOYU EKLEYEN EMBESİL ŞAKİRT BU SİTEYE O.Ç FETOŞU ÖVEN EKLEDİĞİN HER VİDEODA GEREKLİ CEVABIDA ALACAKSIN HABERİN OLSUN..BİZ DİYOLOĞ HOŞGÖRÜ GEYİKLERİNİ YEMİYORUZ."
      +5
      • ulkucugenc
       ulkucugenc 18 Ekim 2015 - 13:04Siktir lan amcık. Hayatınız yalan. Yeri geldi Türkeş'e el pençe yaptınız, yeri geldi Ecevit'e şefaatçi oldunuz, yeri geldi Menderes'in idamından Türkeş'i sorumlu tuttunuz, yeri geldi tank paletlerinin önüne yattınız, yeri geldi sakal bıraktınız, yeri geldi sakalınızı kestiniz, yeri geldi Hülocan oldunuz, yeri geldi Chp'li oldunuz. Baş döndürücü bi yavşaklığınız var. Mhp'li isimlere yapmış olduğunuz kaset komplosunu unutmadık. İnsanların özel hayatlarını deşifre ederek onları itibarsızlaştırmak alçaklıktır ve bu da sizin hobiniz. Aynı operasyonu Yusuf Halaçoğlu'na ve hatta Bahçeli'ye yapmak istediniz ama tutmadı. Elinizde patladı. Sikerler olm, hepinizi sikerler.
       +4
       • mucrim
        mucrim 18 Ekim 2015 - 12:56Soruları çaldılar diye aktroller gibi iftira atan vicdanı kararmışlara sormak istiyorum; bu adamların amacı soru çalıp memur olmak olsaydı dünyanın 160'a yakın ülkesine dönmemek üzere neden gittiler! Önce bunun cevabını verin. Paralel devlet olmak isteyen bir grup neden en iyi yetiştirdiği elemanlarını 80'li yıllardan itibaren yurt içindeki en ucra yerlerden hakkariden şırnaktan endonezyaya kadar göndrsin? Bu adamlar soruları 25 yıldırmı çalıyor? Hep 1.ciler 2.ciler 3.cüler onların dersanelerinden bu senede, bu senedemi çalmışlar??? Tayyip gibi kendi uydurduğuna inanma hastalığınımız var sizin? Hizmet hareketinin evlerinde kalanlar bugün en istemediğiniz güneydoğuda memurluk yapıyorlar, soru çalsalardı oraya gitmek için sorulmu çalarlardı kendi ailelerinin yanında kalmak varken? Aklını sönmemiş olanlara soruyorum. İftirayı bırakın, sevmesenizde ömrünüzde bir suçlarını görmediğiniz insanlara iftira edemezsiniz.
        -4
        • nikinik
         nikinik 18 Ekim 2015 - 12:52Onu bunu bırakın da dini konularda çok güzel konuşuyor. Ben feyz alarak dinliyorum hocaefendiyi.
         -1
         • mucrim
          mucrim 18 Ekim 2015 - 12:45Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur. Bu adamı biraz dinleseler, biraz okusalar emin olun işte benim aradığım istediğim hoca böyle olur, böyle olmalıdır diyeceklerdir.
          -6
          • manikdepresf
           manikdepresf 18 Ekim 2015 - 11:46herkul.org'a girdim zanettim la.
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...