İstanbul Kedileri Derlemesi

2.030 izlenme - 17 Ekim 2015
exploreistanbul exploreistanbul diyor ki;
Artık şehrin bir simgesi haline gelen ve yerli yabancı birçok insanın ilgisini/sevgisini kazanan İstanbul Kedileri'nden bir derleme. İyi Seyirler.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: İstanbul Kedi İstanbul Cats
12

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • yemeklimiymis
  yemeklimiymis 17 Ekim 2015 - 23:03Anısı olan varsa anlatsın yoksa dağılalım.
  +22
 • Aduu
  Aduu 18 Ekim 2015 - 00:05İstanbul Üniversitesinde okuyan bilir. Özellikle Beyazıt'taki ana kampüs Kedi doludur. Her yer Kedi evi kedi maması kaynıyor. Kediler sıfır ürkek, tüm öğrenciler sever yedirir içirir. Üzerlerine basmamak için uğraşıyoruz bazen, o kadar çoklar yani. Bir keresinde ders başlayacak sınıfa doçent girdi selamladı sınıfı öğretmen masasındaki sandalyeyi çekti baktı sandalye üstünde kedi uyuyor. Sallıyor sandalyeyi kedinin tikinde değil. Hafiften iteledi falan kedi bi 'mavv' yaptı bir de pençe salladı sonra kafayı koydu uyumaya devam etti. Bizim doçent ayakta anlattı dersi. Aradan bir yarım saat geçti kedi uyandı kapıya doğru ilerledi e kapıda kapalı hocanın yüzüne bakıyor. Bir 'mavv' daha çaktı hoca kapıyı açtı yürüdü gitti dışarı. Kedi attı havasını gitti la. Sanki kampüs onun amk biz misafiriz. Şerefsizler çok tatlı ama işte.
  +19

Tüm Yorumlar

 • tasarimperest
  tasarimperest 18 Ekim 2015 - 15:51herkes anlatmış bende anlatayım bir tane anımı.küçüktüm 10-11 yaşlarındaydım.ananem gecekonudu evinde fareler gelmesin diye kedi besliyordu.benimde peder ameliyat olmuştu fıtıktan iannemde yanında kalmıştı bende.benimde ananemde sürekli canım sıkılıyor kedilerle oynuyorum falan bir gün ananem komşuya gitti benimde canım sıkıldı.o zamanlar ne kadar salaktım artık siz anlayın kediyi sikmeye çalışmıştım kedi iki kkkkğkkk diye ses çıkardı kaçtı gitti.olum manyakmısın neden kediye hallendin küçücük yaşta diyebilirsiniz.beni 5 yaşından beri karşı komşunun kızı taciz ediyodu hep belki ondan öyleydim o zamanlar.bununlada kalmadım biraz şerefsizim ama çok tatlıydım :) (çok küçüktüm amk) bu sefer götüne çomak sokmaya falan çalışmadım merak etmeyin :) zıplayan top vardı bir tane onları kediye takla atırıyodum falan ama kedi görseniz deli oldu 1 saat sonra hayvancağız.bir oraya zıplıyo bir buraya falan kafayı sıyırdı gitti sonra evden ayrıldı kedi.ananemde kedilerini çok sever hata adını torunlarının ismini koyardı.konuyu çok dağıtmayım ama geçenlerde gene evlenmiş kuzenim var ayşe diyor ananem.ayşe nin karnı acıkmış ıslak ekmek iyo demişti bende şaşırmıştım. meğerse kedinin adını ayşe olduğunu öğrenince çok gülmüştüm :D neyse ne anlatıyodum işte ananem kediye çok üzülmüştü hatta arkada ana yol vardı oraya bile bakmıştı acaba çarpıldımı diye.daha önce bir kedisini o yolda kaybetmişti ve ağlaya ağlaya gömmüş kediyi ve yasınıda tutmuştu :( ama neyseki bizim kedi 2 gün sonra geri geldi.ananemde sevindi yazık.bende usluandım onsan sonra yaramazlık yapmadım bi daha.aslında herkes beni çok uslu sakin bilir dışardan ama özümde birazcık vardı ipnelik.buda böyle bir anımdır iyi günler dostlar.
  -1
  • face2face
   face2face 18 Ekim 2015 - 15:46daha irite edici bi müzik bulamadın mı lan
   +1
   • Aseriousman
    Aseriousman 18 Ekim 2015 - 14:30İstanbul'da şaşırdığım şeylerin başında kediler geliyordu. Tabii biraz ufak gittik İstanbul'a ondan da olabilir. Ben Rizeliyim, bizim buralarda kedi insan gördü mü hemen topuklar. Köydeki de aynı şehirdeki de. Köyde büyük çabalar sonucu ellerimle besleyebildiğim bir kedi vardı, aramızda bir samimiyet olduğunu düşünüp sevmeye kalktım ancak kedi tırmalaması ile tanıştım. Ancak İstanbul'da seviyorsun, okşuyorsun hayvanın umurunda değil.
    • torphedo1912
     torphedo1912 18 Ekim 2015 - 12:29sen de bunu buraya kabul ettin paylaştın. 12 yaşındaki ergenler ilkokul seviyesinde vidyo yapıyo biride kalkıp buraya yüklüyo. sen de bunu buraya kabul ediyosun. bravo
     -1
     • Jimmie Dimmick
      Jimmie Dimmick 18 Ekim 2015 - 12:01ilk baştaki kediler yedikule ve samatya eşrafından.
      -1
      • sengin
       sengin 18 Ekim 2015 - 11:20müzigine yarrana sokam
       -6
       • sherafettin
        sherafettin 18 Ekim 2015 - 10:51Guzel bir video olmus, ama muzik secimi cok kotu, rahatsiz etti resmen.
        +2
        • snorlag
         snorlag 18 Ekim 2015 - 10:281 haftadır kör ve topal 1 buçuk aylık bir sokak kedisini besliyorum pek bir anımız yok daha. herhangi bir tavsiyesi olan varsa mesaj atsın tecrübesizim.
         +2
         • muzlusutback
          muzlusutback 18 Ekim 2015 - 08:45jeany izmirde adres ver gelip sarılayım kardeş :(
          +2
          • solayak
           solayak 18 Ekim 2015 - 03:12koyacağın müzğin..
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...