Erdoğan'ın İklim Zirvesi'nde Karşılanmaması

'Dünya Lideri'ni karşılayan olmadı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Paris'teki İklim Zirvesi'ne katıldı. Dünya liderlerinin zirvenin gerçekleştirildiği binaya girişi sırasında dikkat çekici anlar kameralara yansıdı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte binaya giriş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kapıda karşılayan olmadı. Erdoğan'ın sonrasında Obama ve Merkel gibi diğer liderlerin binaya girişinde ise, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-mun gibi isimlerin kapıda bu isimleri karşıladığı görüldü. İşte o anlar.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Cumhuriyet Recep Tayyip Erdoğan paris iklim konferansı karşılanmama
4 03 Aralık 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • marcorak
  marcorak 03 Aralık 2015 - 16:31he amk adamlarda diyordun erdoğanı karşılamadık ne iyi ettik, onu sevmeyenleride ne mutlu ettik. Adamlar ülkemize hakaret etmişler ama bizde sol kesim yalama olmuş orospu gibi pezevenginden şikayetçi.
  +22
 • parthenios
  parthenios 03 Aralık 2015 - 16:25almanya amerika dünya ekonomisine yön veren ülkeler tabiki el pençe divan duracaklar onların klasmanında değilsin bikere
  +11

Tüm Yorumlar

 • topalsolucan01
  topalsolucan01 05 Aralık 2015 - 21:34o.ç fransanın o.ç türk solcularına yılbaşı hediyesi gbi olmuş
  -1
  • osmanturan
   osmanturan 05 Aralık 2015 - 12:39hadi tatlı su solcuları bunu da açıklayın.

   https://www.youtube.com/watch?v=j1lHPZ4CVIA
   -1
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 05 Aralık 2015 - 09:23@çorabın teki, he he, geç kaldı, hav soğuktu.
    -2
    • Çorabın teki
     Çorabın teki 04 Aralık 2015 - 17:52Hakaret makaret yok. Holland kapıda takım elbiseyle 1 saat boyunca herkesi bekledi. Havanın çok soğuk olmasından dolayı Hollandın nasıl dayandığı bile haber konusu oldu fransız basınında. Tayyip bu genel karşılamanın bitmesinden 20dk sonra geliyor. Hatta Putin dahada geç geliyor. sırf aile fotoğrafında yer almamak ve tayyiple karşılaşmamak için. Onuda içeride holland değil avrupa bakanı karşıladı. Dış basında tayyibin karşılanmaması ile ilgili 1 tane haber yok. Ama bizim içerideki basınımız halkını ve dünyadaki imajımızı çok sevdiği için bunu bangır bangır haber yaptı tabi.
     • murat1228
      murat1228 04 Aralık 2015 - 17:24Rezil ettin be tayyip erdogan
      • jeanrenoo
       jeanrenoo 04 Aralık 2015 - 15:19komiklik olsun diye laf sokayım diye bile dünya lideri demeyin olum şu adama. Bu adam bu ülkedeki göt kıllarından başka kimsenin lideri olamaz.
       +2
       • shri
        shri 04 Aralık 2015 - 02:10Haberi yapanlar ne düşündü bilemiyorum ama, bâzı arkadaşlarımızın dediği gibi ülkemize hakaret niteliğinde bir durum var gibi. Ama bunun yanında, haber niteliği taşımasının sebebi, belki de, "yöneticilerimiz ülkemizi nasıl itibarsızlaştırdılar, görün!" duyurusu da olabilir. Öyle veyâ böyle, aslında ders niteliğinde. Ülkemize saygıyı sonuçta yöneticilerimizin kendileri sağlarlar. Bunun yanında kaldı ki, bizi aralarına almazlar, bizleri kendilerinden asla görmezler, çünkü Türküz biz. Artık iyi ya da kötü nasıl anlarsanız.
        -3
        • soulfinger
         soulfinger 04 Aralık 2015 - 01:07Derdinizi sikeyim ben sizin emi! Saniyorsunuz ki amk ulkesi senin benim gibi adamlardan olusuyor da niye bu milleti bu ulkeyi savunmuyorsunuz diye dusunuyorsunuz! Lan oglum aklinizi basiniza alin; bu ulke istanbul ankara izmir yada bati illerinden falan olusmuyor. Bildigin orta dogu ulkesi burasi. Cahil bir millet cahil bir toplum var. Nereleri gezdiniz gordunuz de vatan millet sakarya yapiyorsunuz? Milletin aklinda ruhunda ne var biliyor musunuz da burada hala "ya sev ya terket" nidalari atiyorsunuz? Ataturk bu ulkenin ne oldugunu hepimizden daha iyi biliyor olmasaydi zaten Laikligi sart kosmazdi. ama simdi o da kalmayinca bu ulkenin ne oldugu apacik ortaya cikti. Siz hala daha bu millet bu ulke diye savunun! Akli olan gelecek vaad eden veya genc nesil kardeslerimize tavsiyem bu ulkeden bir an once siktir olup gitmenizdir. Ama en azindan vasifli olarak gidin de daha bok bir hayat surmeyin!
         -2
         • skersetehlike
          skersetehlike 04 Aralık 2015 - 00:150:12 de cumhurbaşkanı diyenin siklenmeyişi :D
          +5
          • JacksonBoB
           JacksonBoB 04 Aralık 2015 - 00:01sizinkisi ne solculuk ne de cumhuriyetçilik. artık saldırmak için saldırıyorsunuz.
           +1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...