Deniz Gezmiş Eşkıyaydı - Celal Şengör

7.927 izlenme - 17 Aralık 2015
ByCilekeS ByCilekeS diyor ki;
Celal Şengör, "Deniz Gezmiş ve Mahir Çayan eşkıyadı. Mahir Çayan İsrail konsolosunu kaçırdı, adamı öldürdüler. Kusura bakmayın bunu yapana ben eşkıya derim. " dedi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: celal şengör deniz gezmiş mahir çayan eşkıya ben eşkıya derim adam öldürmek tartışma programı
63

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Yigitbey
  Yigitbey 17 Aralık 2015 - 11:0130 derece havada yeşil parka giymekten beyin hücreleri ölmüş "solcular" dışında kimse aksini düşünmez zaten.
  +36
 • hanzoadam
  hanzoadam 17 Aralık 2015 - 11:16Yok Celal Hocam hiç asker öldüren, banka soyan, adam kaçıran adam eşkiya olur mu?
  +26

Tüm Yorumlar

 • hakkıbulut
  hakkıbulut 10 Aralık 2018 - 07:46@substring yalan söyleme deniz gezmiş polislere ateş açıp yaralamıştır.
  • mlspb71
   mlspb71 20 Aralık 2015 - 19:48yaşasaın önderlerimiz mahir deniz ibo kahrolsun iktidar deynekçisi faşit itler
   -5
   • merts
    merts 19 Aralık 2015 - 00:58''Biz 50 sene evvel kurtuluş savaşı vermiş bir ülkenin çocukları olarak kurtuluş savaşı'nın gerçek tahlilini yapmaya her zaman için muktediriz. biz yine çok iyi biliriz ki türkiye kurtuluş savaşı'nı yapmak için samsun'a çıkanlara istanbul örfi idaresince ve mahkemelerince idam cezası verilmiştir. ve yine bilmekteyiz ki, osmanlı imparatorluğu yüzlerce generalinden ancak birkaç tanesi kurtuluş savaşı'na iştirak etmiştir. ve yine bilmekteyiz ki kurtuluş savaşı yapıldığı sırada istanbul'da bulunanlar bunları yapanlara eşkıya demiştir.''

    Deniz Gezmiş
    +4
    • bigbongtheory
     bigbongtheory 19 Aralık 2015 - 00:02Gerilla veya terörist dese anlarımda,bu adamlar hırsız değil.Hatta senden benden onurlu insanlar.


     Eşkiya : Dağda, kırda yol kesen hırsızlar.

     Gerilla: Düzenli bir orduya karşı küçük birlikler hâlinde çatışan grubun ferdi.

     Terörist: bir siyasi davayı zorla kabul ettirmek için karşı tarafa korku salacak, cana ve mala kıyacak davranışlarda bulunan kimse.
     -1
     • aygıt kocaman
      aygıt kocaman 18 Aralık 2015 - 18:23siktirin gidin moskova'ya diyenler gelmedi mi hala aaahhahaha komiksiniz bu onay verdiğiniz adam "dışkı yedirmek işkence değildir" diyen bi adamdır izinde olduğunuz adam belli kalitesiz, cahiller
      +3
      • Barry the cuda
       Barry the cuda 18 Aralık 2015 - 18:02Haha herifler kendi çıkarları uğruna gizli gizli yapınca konsolos oluyor "sayın" oluyor, senin vatansever gencin ülkesinin bugünlere kdr süregelen satılmasının temellerini görüyor diye adım atıp öne çıkınca "eşkiya" oluyor... Polat Alemdar yapınca da "kahraman" oluyor... asdf Algını s.kiim Türkiye.
       +2
       • dajmbaag
        dajmbaag 18 Aralık 2015 - 10:58Keşke bu kadar popüler hale gelmeseydin hocam. Burda Celal Şengör ile "sağ" görüşü aynı cümlede kullanan andavallar Celal Şengör'ün dinci toplum düşmanı bi insan olduğunu bilmiyor. Bilim insanları duygusal düşünmez. Beyinleri olayları analiz edecek yönde çalışır, burdan da gerçekler çıkar. Gerçekler sizin sikimsonik, saplantı haline getirdiğiniz ideolojilerinize ters düşüyor. Size batan da bu zaten. 12 Eylül öncesinde ve 12 Eylül gerçekleştiğinde sorun bakalım anneniz-babanız, babaanneniz-dedeniz nasıl sevinmiş? Toplumumuzdan giderek nefret ediyorum. Herkes koyun diye dalga geçtiği akp'lilere dönüşmeye başladı. Celal Şengör nasıl konuşacağını bilmeyen, çok bilgili bi insan. Aklını ve mantığını bildiğimden öyle düşünse dahi konuşmayı becerebilse "bok yemek işkence değildir" lafını demezdi. Keşke sizin gibi salaklar yerine akılcı insanlar olsa, Celal Şengör seviyesine gelse de o kişiler laf etse adama. Ama amk fanatiği gelmiş burda bilim adamına laf ediyor.
        -1
        • otomatikafa
         otomatikafa 18 Aralık 2015 - 03:56Doğrudur tarih olarak bakarsak doğrudur teröristtir. Hitler amaçlarını gerçekleştirebilseydi belki bugün diktatör olmayabilirdi.
         -1
         • substring
          substring 18 Aralık 2015 - 03:03Hiç sikimsonik havalara girmeyin Deniz gezmiş 1 insanı öldürmeyi bırak yaralamamıştır dahi,Celal hocada bunu bildiği için hemen mahir çayanın yaptıklarından bahsetmeye başlamış.Celal şengör çok bilgili bir akademisyendir ama 5 doğru 1 yanlış söyleme huyundan ne zaman vazgeçecek?
          +9
          • plastikvampirdişi
           plastikvampirdişi 18 Aralık 2015 - 02:35oo dev-lis ülkü ocağı kapışması olmuş.Objektif olun götünüz başınız oynuyor tartışırken.

           1.Devlet katildir
           2.Deniz gezmiş ve tayfası hayduttur
           3.Celal Şengör iyi bir bilimadamıdır
           4.Ne yazık ki militarist bir darbecidir
           5.Bu gerçekler birbiriyle çelişmez

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...