TRT Pembe Dizi - Küçük Hanım - Tam Bölüm (1989) Türkçe Dublaj

alpaslan06 alpaslan06 diyor ki;
Hatirladigim kadariyla dublaj kadrosu:
Adviye Öztürk
Fontes: Savaş Tamer
Bruno: Erdal Küçükkömürcü
Baron: Kaya AKARSU
Küçük Hanim: Özlem ERSÖNMEZ (Hayat Agaci'nin güzel Sam'inin sesi)
Rodolfo: Selçuk ÖZDOGAN
Ricardo: Sahap SAYILGAN
Bayan Candida: Iclal ÖNGEN
Peder Jose: Istemi BETIL
Kâhya: Ahmet NASIROGLU
Ana... Selma Yeşilbağ
Ana 'nın Annesi Irma... Elçin Temel
Dadı Virgina... Elçin Şanal
Balbina (Fulgencio ve Justino 'nun annesi)... Tomris Çetinel
İlhan Ersoy....
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: 90'lı yıllar tv nostalji eski tv arşiv nostalji doksanlı yıllar Küçük Hanım Pembe Dizisi İzle TRT 80'Lİ YILLAR PEMBE DİZİ - KÜÇÜK HANIM TRT Nostalji Dizi...
14 11 Ocak 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 12 Ocak 2016 - 18:58@rhombur, köle isaura bittikten hemen sonra başlamış diziydi ve her iki dizininde başrol oyuncusu aynıydı. Sanki köle isaura'nın devamıydı.
  +2
  • twofunrock
   twofunrock 12 Ocak 2016 - 10:34Şaka gibi ama o kölelerin köle evinden çıkarılma sahnesi ile küçük hanımın siyah maskeli kıyafeti ile oraya gelmesini izleyince daha dün izlemiş gibi hatırladım valla. Eline emeğine sağlık Alpaslan abim. Allah ne muradın varsa versin. Evde oturdum bilgisayar başında bunu izliyorum yeminle. Çook ama çook teşekkürler. Sağolasın.
   +3
   • nasreddinhojda
    nasreddinhojda 12 Ocak 2016 - 09:07Küçük hanımda ricardo ve ağna aşkı meşhurdu :)) Küçük hanımın babası kahve çiftliği ve çok sayıda kölesi olan acımasız bir adamdı. Köle isaura ile karıştırmayın.
    +3
    • burakreis
     burakreis 12 Ocak 2016 - 01:33Bu diziyi şu anda maalesef ileri derece demans hastalığı ile mücadele eden, 5 vakit namaz kılan ağır dindar eniştem bile merak ile takip ediyordu. Bu millet bir zamanlar oturup akşamları hep beraber İpek Yolu gibi belgeseller izlerdi. O zamanlar kutuplaşma faaliyetleri başarılı değildi.
     +3
     • mcflayn
      mcflayn 11 Ocak 2016 - 23:01vay be küçük hanım, o kara tirenin gelişi hafızamda yer papmış. istanbul'a ilk geldiğimiz yıllardı, bizde televizyon yoktu şişli belediyesinde çöpçü bi komşumuz vardı orda izlerdik bu diziyi. bi gün yine misfirlikteydik 4-5 yaşında çocuğum sırt üstü yere yatmış ayaklarımı duvara uzatmış televizyon izlerken ev sahibi abi kızmıştı duvarı kirletiyorum diye, ayağımı duvrardan hemen çektim, sonra dalmış tekrar koymuşum ev sahibi ayağa kalkıp bu sefer hiç uyarmadan elime basmıştı çaktırmadan, acıtasıya öyle bi abanmıştıki götveren haala hisediyorum o acıyı. saflık bizdeki istanbul'daki komşuları köydeki gibi sanmıştık. bu siteyi bu yüzden seviyorum, insana bazen bi şarkı bile eskileri hatırlatıyor. güzel paylaşım dostum.
      +4
      • solofurky
       solofurky 11 Ocak 2016 - 21:35klasik Alparslan abi işte ne bekliyorsunuz siteyi belli bi kalitede tutan 4-5 isimden biri. Paylaşımları meme-küfür-gündem içermeyen en doğru paylaşımlar. Tebrikler yine abi.
       +9
       © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...