Davul Zurnayla İş Yerini Yıkan Esnaf - Balıkesir

232 izlenme - 13 Ocak 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Balıkesir'de bir iş yerinin yıkım kararı ilginç sahnelere neden oldu. İş yeri sahibi davul zurna eşliğinde oynayarak iş yerini yıktı.
Balıkesir'de Çay Deresi Projesi kapsamında Ege mahallesi Demirciler caddesindeki bazı iş yerlerinin tahliyesine başlandı. Tahliye kapsamında yer alan Nuri Ünsaç'a ait iş yerinde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Tahliyesine başlanan iş yerinde davul zurna eşliğinde eline balyoz alarak yıkıma başlayan Ünsaç, tahliye kararını oynayarak kutladı.
Mahalleden ayrılacağı için çok mutlu olduğunu söyleyen Ünsaç, "20 yıldır buradayım. Belediyenin kararıyla Balıkesir'in güzelleşmesi için tahliye yapıyoruz. Fakat buradan gittiğimize seviniyorum. Niye seviniyorum çünkü komşularım çok güzel bir arkadaş olduğu için buradan kurtuluyorum. Onun için çok seviniyorum yani. Öğlen vakti de pilav ayran hayrı yapacağım. Güzel komşularımız yesinler. Bizi çekemeyenler çok, düşmanlar çatlasın" dedi.
Belediye'nin yıkım kararına olumlu baktığını söyleyen Nuri Ünsaç, "Balıkesir güzel bir şehir olsun. Hiç bir sıkıntımız yok. Yıkmaya devam. Beni de çağırsınlar her yerde yıkabilirim" dedi.
İş yeri sahibi açıklamaların ardından balyozla yıkıma devam etti.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: balıkesir iş yeri yıkım kararı iş yeri sahibi dsvul zurna
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 13 Ocak 2016 - 18:08Aynısını SUlukuleliler de yaptılar lakin sonra çadıra muhtaç hale geldiler
    +1
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...