Doktor İhmali Nedeniyle Zerrin Özer'in Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Olması

3.854 izlenme - 20 Ocak 2016
exixiz exixiz diyor ki;
Zerrin Özer, tekerlekli sandalyeye mahkum olması ile alakalı detaylı açıklamalar da bulundu;

Uzun yıllar öncesinde Almanya'da hayatıma devam ederken havaalanında feci şekilde düşmüştüm. Hemen hastaneye gidip bacaklarım için film çekimi yaptırdım. Bana ilk verilen bilgi 'Biraz sıkışma var' dediler. Sonrasında bu olaydan sonra yine fena şekilde düştüm. Aynı bölge daha da büyük hasar aldı. Belirli zamanlarda ağrı yapıyor, bazen de geçiyordu. Bu olaylardan Bir süre sonra benim çok büyük bir köpeğim var gece lavaboya kalmıştım ki, yine köpeğime takılarak çok kötü şekilde düştüm.

Aradan 1-1 gün geçmişti ve ben ağrılara dayanamıyordum. Etrafımdakiler 'Durma, hemen hastaneye git' dediler. Normalde son safhaya gelmeden hastaneye gitmem ben, kendime hiç bakmam. Sonrasında Doktora ulaştık ve , film çektiler; disk patlamış, sinire yapışmış. Doktor "Hemen ameliyata almamız lazım sizi" şeklinde bilgi verdi.

Başka bir doktor da aynısını söyledi. Sonra beni bu duruma sokan o doktor beyefendi geldi. "Biz bu ameliyatı hep yapıyoruz, ertesi gün kalkıp yürüyorlar, yemek yapıyorlar" falan dedi. Sürekli aspirin aldığım için ameliyat öncesi bırakmam gerekiyordu, bu yüzden bir hafta ameliyata giremedim.

Ama böyle bir işkence yok; sürekli ağlıyorum. Sonra ameliyat oldum, çıktım ve kendime geldim. Yürütmek istiyorlar beni fakat çok daha beter bir ağrı saplandı. Sonra doktor geldi yanıma; "Zerrin Hanım size bir şey söyleyeceğim" dedi. "Tabii buyurun" dedim. Doktor, "Zerrin Hanım ben bu işi beceremedim" dedi.

"Çok heyecanlandım" dedi, hiç anlatmaya değer görmeyeceğim, bir doktorun söylemeyeceği şeyler söyledi. 'İsminizin büyüklüğü', 'Heyecanlandım' gibi cümleler kurdu. Böyle bir şey olur mu? Ardından "Zerrin Hanım içeride parça kalmış, yarın sizi tekrar ameliyata alacağız" dedi.

Neşter kırılmış, onu almak için çok uğraşmış, orada omurilik olduğu için onun altından almaya çalışmış vs...

Ertesi gün tekrar uyandım ve yine ağrıdan duramıyorum. Bu sefer de "Hemen çivi takalım" dediler. Dedim ki, "Artık onları görmek istemiyorum, lütfen yanıma gelmesinler. Ben artık bu hastaneden gidiyorum." Ve o şekilde hastaneden ayrıldım.

Bir ay daha böyle bekledikten sonra başka bir doktor beni ameliyat etti. Altı tane çivi taktılar, o çiviler iyi duruyor fakat yürüme kasım zedelendiği için şu anda ben yürüyemiyorum ve sağ bacağımı kaldıramıyorum.

Ablam fizyoterapist, altı ay bana her gün, iki saat terapi yaptı. Affedersiniz, birkaç kişiye tutunarak sadece lavaboya gidebiliyorum
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: Zerrin Özer tekerlekli sandalye bel fıtığı ameliyat magazin

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Barsh
  Barsh 20 Ocak 2016 - 14:16şöhretin bedeli ile ne alakası var amk ?
  +36
 • moneytalks
  moneytalks 20 Ocak 2016 - 14:07karı dün tayyipi öve öve bitiremedi bugün sakat oldu aq
  +29

Tüm Yorumlar

 • sahin t
  sahin t 01 Temmuz 2018 - 03:25Zerrin Özer'de seçim sonuçları: akp:100% diğerleri:0%. Üzüldüm mü? Cık..
  • baymuamma
   baymuamma 23 Ocak 2016 - 03:18ben ece üner i özledim bu kadını beğenmiyorum
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 21 Ocak 2016 - 16:15Fi tarihinde referandum zamanı. O zamanlar bir slogan almış başını gidiyor. YETMEZ AMA EVET. Sol, daha doğrusu CHP tek başına çırpınmakla meşgul. HDP, boykot etmiş referandumu (gizli evet), MHP'ninse umurunda değil. Derken darbe hiç umulmadık bir yerden geliyor, SEZEN AKSU. O olaydan sonra sosyal demokrat kitleler Sezen'e küsüyor, Tayip, referandumu alıyor.
    Derken Sezen ortadan kayboluyor, Bir buçuk sene kadar sonra kamuoyu öğreniyor ki YÜZ FELCİ geçirmiş. Bayağı bir süre sahnelere çıkamıyor. O arada pop müzik alıyor, başını gidiyor. Bambaşka hal alıyor. Rol modelim Sezen diyen popçu kalmıyor etrafta. MP3, ADSL falan, kasetçiliğin köküne kibrit suyu döküyor. Sezen sahnelere geri dönüyor ama o eski ilginin esamesi yok. Bir süre internete reklamlar veriliyor, tanıtım yapılıyor ama nafile. Sol resmen küsmüş, sağsa kullanıp atmış, Ünzile kaç koyun ediyor falan diye öten minik serçeyi.
    Sonra GEZİ zamanı, UYAN ALİM şarkısı ile görünecek oluyor, siktir git yetmez ama evetçi diyorlar. Sonra dedikodu çıkyor, SEZEN CEMAATÇİYMİŞ diye.
    Minik serçe en sonud pes ediyor ve veda turneleri düzenliyor.
    Allahın sopası yok derler bir de.
    -3
    • muratgny
     muratgny 21 Ocak 2016 - 12:22@ybr kasetmi kaldı amk mağaradamıydın bunca yıldır
     +1
     • ipfalanyokbabo
      ipfalanyokbabo 21 Ocak 2016 - 05:57Zerrin Özer madem 1 yıldır tekerlekli sandalyede aklınız neredeydi 1 yıldır Show TV?

      Yoksa geçen günkü Erdoğan'a Hümanist yakıştırması ve kendisine hayran olduğunu söylemesi sonrasında mı bu insana değer vermeye başladınız?

      Ey Show TV! Ey Havuz Medyası! Sanatçıları neden bu şekilde Zat-ı Muhterem kişiyi desteklemeden ekrana getirmiyorsunuz?

      Haluk Bilginer Atatürk ile ilgili açıklama yapınca göklere çıkardınız. Bilginer Atatürk Suistimalcilerine ihtar verdi diye...Ulan hırbolar Bilginer'in bu açıklaması öncesi yasaklılar listesinde değil miydi bu adam?

      Memleketin içine sıçtınız! Tüm TVler havuz olmuş durumda. Bu adama iltifat etmeden ona biat etmeden hiçbir iş yapamaz hale getirdiniz sanatçıları...

      Amacınız insanların tümünün beynini yıkamak. Sanatçıları da buna araç olarak kullanıyorsunuz...Sanatçılarda tamamen size kitlenmiş durumda. Herşey sizin kontrolünüzde...
      +7
      • iceman1903
       iceman1903 21 Ocak 2016 - 00:21acıtasyon ve yeni bir albümkokusu alıyorum
       -1
       • ay2215931634
        ay2215931634 20 Ocak 2016 - 23:10Tekerlekli sandalye kullanan biri olarak bu "tekerlekli sandalye'ye mahkum oldu" manşetlerinden nefret ediyorum. ne demek lan mahkum olmak. bizim suçumuz ne anasını satayım mahkum oluyoruz. edebiyatınızı sikeyim tövbeee tövbeee...
        +8
        • 90larıseviyorum
         90larıseviyorum 20 Ocak 2016 - 21:03yeni albüm çalışmalarında sona gelinmiş belliki!!!
         • marqui
          marqui 20 Ocak 2016 - 19:02kimsenin ahını almıcan şu hayatta
          • vebenzeri
           vebenzeri 20 Ocak 2016 - 18:32Allah doktorun da hümanistini nasip etsin, Zerrinciğim.
           +1

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...