İstanbul'da Çocuk Olmak

790 izlenme - 01 Şubat 2016
exploreistanbul exploreistanbul diyor ki;
Her ne kadar şehir gün geçtikçe betona boğulsada İstanbul çocuklara hayatın tadını çıkarmak için farklı farklı şanslar sunuyor. Bizde o anları ölümsüzleştirelim dedik

Youtube: Explore Istanbul with Yasin
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: İstanbul Çocuk Çocuk Olmak
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ay27042287
  ay27042287 02 Şubat 2016 - 18:46yasinle istanbulu keşfetmenin sıkıcı olduğunu hepimiz anladık sanırım
  +1
  • aliefecarsi
   aliefecarsi 01 Şubat 2016 - 23:32@sirfbunuyazmakic hiçbir ebeveyn evladının kendinden önce ölmesini istemez (doğuştan büyük engelleri olan o sevimli çocuklarımız hariç. ).

   Ondan olabilir mi koçum?
   • sirfbunuyazmakic
    sirfbunuyazmakic 01 Şubat 2016 - 23:19geçen metrobüse bindim söğütlüçeşmeden, zincirlikuyuya gideni olduğu için millet binmedi, yer vardı, oturdum, bi tane suriyeli çocuk geldi mendil uzattı, dil bilmediği için bakışlarıyla anlatmaya çalışıyo derdini, al al der gibi yaptı. bende yok sağol dedim almayacaktım, napacam selpağı mk, ama çocuk böyle sevimli, tatlı da bişey geldi, yanağından sıktım. yanağından sıkınca çocuk böyle bi sevindi, gözleri parladı, o sevinci görünce kıyamadım bi lira verdim cebimden bulup. çocuk koltuğun oraya çıktı boynuma sarıldı, ben de yanağından öptüm. çok tatlıydı. son 1-2 yıldır en insan gibi hissettiğim an bu oldu herhalde.

    çocukları seviyorum gel gör ki insanlardaki bu çocuk abartma olayını anlamıyorum. az önce başka bir videoda vardı "bir çocuk ölürse, tüm dünya ölür", "doğuda çocuklar ölüyor" vb. kimse ölmesin kardeşim ne doğuda ne bi yerde, gel gör ki çocuğun hayatının daha anlamlı olduğunu, çocuk olmanın çok özel bişey olduğunu, hepsinin çiçek böcek çok özel yaratıklar olduğunu düşünmüyorum. herkes çocuk oluyor hayatında bi dönem, özel bi yanı yok yani. erişkin bi insan da bi çocuk kadar değerlidir, ama bi mantalitedeki insan erişkinlerin anasını sikme modundayken çocuklar şöyle cocuklar böyle. giremiyorum ben böyle kafalara.

    berkin elvan için hala acıtasyon yapılır mesela. niye? öldü? niye? çocukken öldü. insanların bu kafadaki insanlardan sevgi ve saygı görmeleri için ölmelerinin şart olması çok saçma. ölmeden, öldürmeden de sevip sayabilelim birbirimizi. amına koyyim böyle memleketin son olarak.
    • bicer.siker
     bicer.siker 01 Şubat 2016 - 22:49"50 kuruş ver tırrek"çileri neden göstermediniz?
     -2
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...