Kadına Şiddet Neden Önlenmiyor - Sokağın Sesi

1.556 izlenme - 03 Mart 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Sokağın Sesi'nde bu hafta kadına şiddetle ilgili haberlerin, görüntülerin vatandaşta ve sokata olan yansımaları ele alındı. Vatandaşa sorduk, Kadına şiddet neden önlenemiyor?..
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: kadın şiddet sokağın sesi röportaj kadına şiddet

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • leone1907
  leone1907 03 Mart 2016 - 22:07erkeği aldatma ve kullanma neden önlenmiyor?
  +12
 • yunusxy
  yunusxy 04 Mart 2016 - 01:19peki kadinlarin siddeti ne olacak? ihanet etmeleri terk etmeleri? bir erkegi icerden gebertip hicbirsey olmamis gibi hayatlarina devam etmeleri? iste bu mukemmel cinayet oluyor...yuruyen cesetlere donuyoruz. peki kanit var mi ? iz varmi ? sikayet edebilirmisin kimseye? edemezssin kadinlar oyle Oldururki bir erkegi sadece ceset bilir neler cektigini hadi simdi siktirip gidin serseri erkek pesinde kosun aglayin ama sonra bize geri gelmeyin cunku karsinizda cesetten donme bir serseri bulacaksiniz ve biz efendi erkeklerde gun gelecek sizin kadar kotu ve acimasiz olacagiz...
  +8

Tüm Yorumlar

 • nyo
  nyo 07 Mart 2016 - 21:46Yav şiddet engelleniyorda kadına şiddet engellenmiyor zaten.
  • adzhandle
   adzhandle 05 Mart 2016 - 13:26dövmek ne lan anlamak mümkün değil varsayalım kadın yüzde yüz hatalı yine ağzını burnunu kırabileceğimi sanmam boşarım en fazla siktir git derim yaptığı bir rezllik varsa gider babasına abisine ifşa ederim ki hayat boyu onlar tarafından da orospu olarak görülsün siktiri çekerim. tek kadın dövebileceğim nokta bana saldırırsa ana avrat söverse durmadan aşağılarsa kendimi kaybedebilirim ama aynı durumlar erkek yaparsa da geçerli yani insanın sabrı vardır ama tabi bu kadına şiddet olaylarında yüzde doksan erkeklerin hatalı olduğunu düşünüyorum
   • j0hnny brav0
    j0hnny brav0 04 Mart 2016 - 23:37dişiler yüksek testestoronlu saldırgan erkeklerle birlikte olurlar. ondan sonra vay ben neden 37 yerimden bıçaklandım derler. evrim dişilerin elindedir, hiç şikayet etmeye hakları yok.
    • egzotikgobel
     egzotikgobel 04 Mart 2016 - 20:25Kadına Şiddet Neden Önlenmiyor?
     CVP: Kadın kadınlığını Erkek de erkekliğini bilmiyo yıllardır çözülemeyen soruların cevabı amq.
     +2
     • usuldenk
      usuldenk 04 Mart 2016 - 18:06bana da eski kız arkadaşımın çok fazla yanlışı oldu hatta el kaldırmaya falan da kalktı. inanır mısınız aklımdan bir fiske vurmak geçmedi. sonra terk edip gitti ben dayak yemiş gibi oldum iki ay kendime gelemedim. ona hiç bir bok olmadı.
      +2
      • Emek-hirsizi-BY
       Emek-hirsizi-BY 04 Mart 2016 - 16:05Şiddete kadın gözü ile bakmayınız
       Kadın erkek HAYVAN vb her konuda ŞİDDETE hayır
       +7
       • lanolumgetlan
        lanolumgetlan 04 Mart 2016 - 15:28Oğlum bir kere toplum olarak cahil ve malız. Kadın da mal erkek de mal biraz. E şimdi burda kadının yaptığı yanlış bişeyi dillendiren arkadaşlara "tecavüzcü vandal pisikopatlar" deyip duyarlı görünümü elde etmek elbette mümkün. Devam edin o yüzden.
        • JuRaquiLLe
         JuRaquiLLe 04 Mart 2016 - 15:05eğitimsiz kadın karısını döven çocuk yetiştirir. sorun eğitim
         • hanzoadam
          hanzoadam 04 Mart 2016 - 10:38Bugünde alkışlarlayaşıyorum kitlesi kadına şiddeti meşrulaştırmış oldu, evet popüler yorumlara bak.
          -1
          • mirasss
           mirasss 04 Mart 2016 - 10:12Popüler yorumlara bak, resmen beyinsizlik akıyor.

           Haberleri izlemeyen, izlesede götü ile izleyen kitle hemen çok bilmiş gibi konuşmuş. Ulan salak öldürülen kadınların kocalarına baktınız mı..? İçinde öğretmen, polis olan var. İşadamı bile var. Bunun züppe, çakal adamlarla ne alakası var..? Toplumun genel yapısı bozuk demek yerine boku yine başkalarına atmşsınız.

           Maalesef alkışlarlayaşıyorum kitlesi kendini süper bilgili, akıllı sanan vasıfsız işsizlerden oluşuyor. Sabahdan akşama kadar bilgisayar başında her mesleğe bürünüyor bu amk cahilleri.
           -3

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...