İzmir'de Suriyeli Çocuğu Yere Çarpan Seyyar Satıcı

9.169 izlenme - 10 Mart 2016
tanatolog tanatolog diyor ki;
Ülkemize fazlaca suriyeli sığınmış olabilir. Savaştan kaçan ve ülkemize sığınan bu insanlar yüzünden rahatımız biraz kaçmışta olabilir. Hatta bu sığınmacılar düşüncesizce üremeye devam ediyodur. Kimbilir videoadaki çocuk hırsızlık yapmıştır belki. Ama bir çocuk havaya kaldırılıp yere çarpılmalı mıdır?
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: suriyeli çocuk işportacı izmir yere çarpmak

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • abareyk
  abareyk 10 Mart 2016 - 22:05dünya tatlısı bi amcam var.hulusi kentmenden bile daha muhlis babacan.bi manav dükkanı var.işler acayip kesat.dükkanı 10 kişi geliyosa 8'i yapışkan ve sanki borcunuz varmış gibi para ve erzak isteyen suriyeliler.bu adam birgün birdelirdi bütün dükkanı tezgahları yıktı bu suriyeliler yüzünden

  para acayip zor kazanılıyor ve insanın tahhammül eşiği düşük.zaten canından bezmiş millet.bi de onun bunun peydahladığı çoluk çocukla mı uğraşacak
  +25
 • robotunuzunamk
  robotunuzunamk 10 Mart 2016 - 22:35ağaç yaşken eğilir.başında ana baba olmayan yada eğitim almayan çocuk yaptığının kötü olduğunu ne bilecek tabi ki dayak yiyerek.
  babası afrodizyak diye bebek maması yiyerek daha iyi sikişmenin püf noktalarını bulmaya çalışırken ben başkasının çocuğundan mesul olmam.sabır sabır sabır bir yere kadar gelir.misal ben üstgeçitte dilenen ve para vermediğim için çelme takıp beni tökezlettiren suriyeli çocuğa hiçbişey yapmadım.ama sinirden dişlerimi sıkmaktan dudağım mosmor oldu.yaptığım yanlış olur ama kendimi zor dizginledim.bir daha aynı muameleyi görürsem gözüm kararabilir.
  +22

Tüm Yorumlar

 • soulseller
  soulseller 21 Şubat 2017 - 11:02yahu burda hümanistlik taslayanlar çok fazla muhatap olan kitle değildir yolda görüp harçlık vermekle insan taklidi yapmakla olmaz.bu amına kodumun insanları yapışkan çiyan gibiler gönderin ülklerine amına koyyim dışarda gördüğümü boğasım geliyor artık.ne oturmayı bilirler ne kalkmayı.metroda bi tanesini fena taciz ettim eh üh etse girecektim benim hatun oturacak adam normal boyutlarda olmasına rağmen 2 kişilik koltugun ortasına oturmuş ittirdim oturdum yanına yol boyunca yarım koltukla geldi şerefsiz buarada tek başına değil 10 tane aynı ırktaşıyla beraber yolculuk ediyor.
  • tanatolog
   • sirfbunuyazmakic
    sirfbunuyazmakic 12 Mart 2016 - 18:06bak orospu çocuğu, küfür etme edebini takın, benden iyi ediyo olamazsın muhtemelen. kanadayla suriye sınır mı dalyarak, adam mermiden, bombadan kaçıyo en yakın ülke türkiye sana sağınıyo, sense götün rahatta diye aklınca, bunları almayalım kafasındasın. lübnan göt kadar ülke orda da 1,5 milyon suriyeli mülteci var. niye? sınırları yakın.

    buna kafası basmayıp kanada niye almıyo yeaa diyen bi malla neyi tartışacan. kaldı ki de ki kanadaya'da aynı miktarda sığınmacı gitmiş, onlar da sınırdan içeri almış bi şekilde, kanada halkı da bunlara hayvan gibi davranıyor. onların da anasını sikiyim.

    burada alınan politik kararların arkasında durmuyoruz. sen de ben de o kararlarda dahili olan insanlar değiliz, bu politik kararlara tepki göstermene bişey söyleyen de yok, göster, ben de gösteriyorum. ama olan olmuş ve bi şekilde kendini bu ülkede kendini bulmuş göçmenlere de yavşak gibi davranma. senden tek beklenen bu. amcık seni, 5 senelik birikiminle gittiğin avrupa ülkesinde götünü sikerlerken alınmayı biliyosun ama ırkçılık yapıyolar diye. anladın mı amına kodumun evladı. gelmiş burda akıl taslıyo hala.
    -1
    • balatlimahoni
     balatlimahoni 12 Mart 2016 - 10:28"işte bunlar suriyelileri hiç sevmiyorlar. gerçi başka birilerini sevdikleri de sanmam. onlara göre hayattaki en önemli şey "haklarını korumak". iki gün sonra kendilerinin de aynı hale düşmeyeceklerinden çok eminler. hiçbir zaman aciz hissetmeyeceklerini, hep bu memleketin çakılı sahibi olacaklarından zerre şüpheleri yok. tez vakitte geberirler inşallah."
     Be sik kırığı biz de zaten senin dediğin durumlara düşülmemesi için fazla nüfusa, gereksiz göçmenlere karşıyız a ibine. Kanada salak mıdır ki, önüne gelen Suriyeli göçmeni almıyor da Suriyeli kalifiye göçmen alıyor? Be dalyarak, biz de o insanların kötü durumlara düşmesini istemiyoruz. Ülkeyi yönetenlerin pişkince "Suriyedeki direnişi dün destekledik, desteklemeye de devam edeceğiz" diyerek desteklemesine karşıyız. Ama durum bu diye kendi ülkemizde sosyal adaleti sağlayamazken bu insanlara kucak açma adı altında da enayilik yapılmasını da istemiyoruz.
     -1
     • client
      client 12 Mart 2016 - 02:17orospu çocuğu. ulan şiddete meyilli bir adam değilim ama orada olsaydım o kelini siktimini komaya sokana kadar döverdim, sıfatını siktiğim.
      +1
      • sirfbunuyazmakic
       sirfbunuyazmakic 11 Mart 2016 - 22:52öncelikle suriyelerden manyakçasına nefret eden orospu çocuklarının anasını sikeyim diyerek ince bi giriş yapmak istiyorum. ardından da kendileri ile ilgili hislerimi tam olarak yansıtan ekşi sözlükte yazılmış bir yazıyı paylaşmayı görev bilirim. kendi hislerimi anlatamazdım bu kadar.

       "her şeyi çok iyi bilen, ne yaptığından emin, acayip rasyonel olduğunu falan sanan bir kitle var. bunlar işi duygusallığa bırakmayıp mantıklı düşünmeleriyle gurur duyuyorlar. suriyelilere giden parayı hesaplamakta üstlerine yok. nüfus artışının refaha etkileri üzerine çok bilgililer. nüfusun zaten on milyon falan daha az olması gerektiğini düşünüyorlar. o kadar kalabalık olmasaymışız daha iyi yaşarmışız. etrafındaki hangi insanların o hiç dünyaya gelmemesi gereken insan grubuna girdiğini nasıl biliyor, bilmiyorum, ama o biliyordur.

       otobüste mesela suriyeli bir çocuk -o hemen anlıyor suriyeli olduğunu- bir kadına biraz dokunarak geçti diyelim, hemen koparıyor yaygarayı. şu köprüdeki adama "atlayacaksan atla be, trafik..." diye ciyaklayan kadının ruh ikizi bu kadın. beş altı yaşında elinde mendille saf saf bakan çocukçağıza iğrenerek bakıyor, "aaa, dikkat etsene ya," diyor önce sanki çocuk tepesine çıkmış, taciz etmiş gibi. ilgiyi üzerine çekmek istiyor, başarılı da oluyor. sonra hemen "bir siz eksiktiniz memlekette zaten," diyor, burası işte toplumsal mesajın, bilincin aşılanmaya başlandığı yer. hemen taraftarı var mı diye etrafına bakıyor, bir laf eden olursa, ki oluyor, "onlar hırsız, hırsızlık yapıyorlar, memleket aç dolu zaten, bizim vergilerimizle..." diyerek hemen o meşhur tirada başlıyor. "belki senin çocuğun hırsız olacak," dediğinde "terbiyesiz" diyor. "bir bitmedi senin şu iki kuruşluk vergin," diyemiyorsun gerçi, ona gelene kadar çok laf var, ama söylense, onun da buna bir cevabı vardır. çok biliyorlar her şeyi. suratlarında aynı o "atlayacaksan atla" diyen kadının nemrutluğu, ciddiyeti var. dünyanın tüm yükünü omuzlarında taşıyor. âlemin en akıllısı o. her şeyi göreni, bileni, büyük resmi göreni. biz saflar hiçbir şeyden anlamayıp ucuz duygusallık yaparken o memleketin churcill'i.

       işte bunlar suriyelileri hiç sevmiyorlar. gerçi başka birilerini sevdikleri de sanmam. onlara göre hayattaki en önemli şey "haklarını korumak". iki gün sonra kendilerinin de aynı hale düşmeyeceklerinden çok eminler. hiçbir zaman aciz hissetmeyeceklerini, hep bu memleketin çakılı sahibi olacaklarından zerre şüpheleri yok. tez vakitte geberirler inşallah."...

       ne güzel demiş adam. haklarını, aşı haritasını, gayrisafi milli hasılasını, insanlığını siktiğimin vicdansız orosbu çocukları sizi. de siktirin gidin.

       not: trabzonluyum. bırakın faşistliği, lümpenliği ırkçlığı bizim köy kahvesindeki dayılar yapsın adi şerefsizler. amına kodumun yarım yamalak okumuş, okuduğundan da bi bok anlamamış lavukları.
       • mihos
        mihos 11 Mart 2016 - 22:51Vicdanı ve kisiliginin arasına karbon kağıt koyarak siktiklerim, cocuk lan cocuk döl israfları. Ne yardım ettiniz bugüne kadar diye sorsak aaaahimmm cevap veremezsiniz, haaa benim vergimle burdalar diyecek amsalaklarada şunu diyeyim bunlardan önce vergini cukka edenlere götün yiyorsa hesap soracaksın. Gördügümde ama cok ama az hep yardım ediyorum. Düsene tekmeyi vurmak kolay olmustur. Sonra kalkıp kuru vatan severlik yapmayın. Onlara kucak açarsan yuva verirsen senden daha iyi vatan evladı olacağına emin ol.
        -1
        • buremba
         buremba 11 Mart 2016 - 22:13istanbul'da yaşayıp orta düzeyde geliri olan aileler çocuk yapmaya çekinirken bunlar nasıl ürüyor anlamıyorum. cinsel ilişkiye girince çocuk olacağını mı bilmiyorlar, devlet bakar mı diyorlar yoksa aletlerine hakim mi olamıyorlar acaba?
         • xxl325
          xxl325 11 Mart 2016 - 21:53Dayı ölüm vuruşu yapmış
          -1
          • oje kokusu
           oje kokusu 11 Mart 2016 - 21:29ya tamam üzülüyorum ediyorum yolda görünce ama lütfen artık siktir olup gitsinler yaa yeter. amk ülkesi zaten yeterince kalabalık.
           +6

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...