Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Mini Etekten Silah Çıkarıp Vurmak

10.461 izlenme - 23 Mart 2016
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Mini eteğinden çıkardığı tabancayla vurdu ABD'nin Detroit kentindeki bir benzin istasyonu, sıra dışı bir çete hesaplaşmasına sahne oldu.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: kadın mini etek tabanca otomobil erkek

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • moneytalks
  moneytalks 23 Mart 2016 - 14:37ne sayko insanlar var şu dünyada amk. küçükken migrostan kekle meyve suyu çalmıştım hala yakalanma korkusu var hala pişmanlığı üzerimden atamadım. sırf bu yüzden migrosa gitmiyorum.
  +11
 • tribinebandim
  tribinebandim 23 Mart 2016 - 14:46Ortada nereden baksan sürreel bir durum var çok belli. Kız silahı mini eteğe saklayıp 10 saniye sonra çıkarıyor. Kızın ortağı olan adam önce kıza engel olmaya çalışıp sonra artistlik yapıyor. En fena son onu buluyor arabanın altında eziliyor. Kız bunu görüp arabanın içine ateş ediyor ve içeride üstü çıplak ( neden üstü çıplak amk ) bir adamı vuruyor. Bu arada ne olduğunu, nereden çıktığını anlamadığım bir adam kızın üstüne atlayıp silahı elinden almasıyla video bitiyor.
  hayatımda gördüğüm en tuhaf çete hesaplaşması sanırım...
  +6

Tüm Yorumlar

 • kisamavi2000
  kisamavi2000 24 Mart 2016 - 00:11araba yanıyor sandım mk
  • bireyselemekli
   bireyselemekli 23 Mart 2016 - 23:37Detroit Pistols
   +3
   • westxx
    westxx 23 Mart 2016 - 22:12bu nasıl bir ortam amk
    • alpyi
     alpyi 23 Mart 2016 - 21:58facebooku paylaşılan kişinin kalçaları daha geniş.videodakine pek benzetemedim.
     • watanabesan
      watanabesan 23 Mart 2016 - 19:54Bence olay şöyle oldu; bu zenciler ile siyahlı araçtakiler arasında eskiden kalma bir husumet var. Zenciler mavidekilere ibnelik yapmışlar zamanında fakat olayın üstünden zaman geçtiği için biraz soğumuş. Siyah araç gelince kız silaha davranıyor, yanındaki eleman lan dur önce bir konuşalım bir mallık yapma diyor. Kız tamam o zaman kilodumda dursun diyor. Şimdi siyahlı araba niye geldi bilmiyoruz ama büyük ihtimal alışveriş yaptıkları bir mekan, mekandan bir şeyler alacaklar. Mekan sahibi içerden koşarak gelen eleman. Zencilerden pek hoşnut değil zaten, siyahlı araç ortada yokken mekana bu zenciler çöreklenmiş. Kadınla adam silah mevUsunu konuşurken bu içerden görüyor. Fakat silahın kızda kaldığını öbür eleman önünü kapattığından göremiyor. İçerde olduğundan sesleri de duyamadığı için kızın arabadan silah alıp diğer zencinin itiraz edişini, -ver o silahı bana ben vururum gerekirse, Olarak yorumluyor. Şimdi zenci eleman siyah arabaya yanaşınca dükkan sahibi elemanın silahlı olduğunu düşünüp panikle yanlarına koşuyor. Güya silaha davranırsa arabadakileri koruyacak. Zencinin en ufak hamlesinde elemanı ittiriyor,zbam silah kızdan çıkıyor ve dükkan sahibinin kafasına bir el sıkıyor. Dükkan sahibi o şokla donuyor, yere düşen elemanı siyah arabadaki eziyor, kız iki el arabaya iki el sıkıyor, çıplak eleman orada ölüyor. Dükkan sahibi kendine geliyor,kızın üstüne atlıyor. Böyleyken böyle bence.
      +1
      • Ushio
       Ushio 23 Mart 2016 - 19:10olayı izleyer çözdüm arkadaşlar

       şimdi o gelen siyah araba içerden koşarak gelen arkadaşı almak için duruyor orda fakat bu zenci bacı ile bi husumet var heralde arada - karı bunu tanıyor araca yöneliyor - zaten bu tarz olaylara alışık olan siyahlı adam bi bok olduğunu anlayıp kendini almaya gelen adamı korumak için koşuyor ve olaylar bundan sonra gelişiyor
       +3
       • kemalkılıcdaroglu
        kemalkılıcdaroglu 23 Mart 2016 - 18:55facebook'da arkadaşın biri mini etekliye, dekolte giyene tecavüz ederler fetvasını paylaşınca aklıma geldi. Hadi sıkıyorsa bu kıza da tecavüz edin.
        -1
        • beynimyok
         beynimyok 23 Mart 2016 - 18:20videonun sonunda superman ölüyormuş. şaakkk batman superman filminden spoilerda yediniz götünüze girsin ahahahaha
         • oralofis
          oralofis 23 Mart 2016 - 15:37Amına koymuş(!)
          +2
          • maximusroots
           maximusroots 23 Mart 2016 - 15:30silah kuru sıkı, silahı çekenler videonun sonundan şimdiye kadar hala çok güzel dayak yiyorlardır
           +1

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...