Ensar Vakfı Olayını Haber Yapan Muhabir İle Söyleşi

2.630 izlenme - 28 Mart 2016
exixiz exixiz diyor ki;
Sayısı 45'e varan çocuklara taciz, tecavüz ve hayvan pornosu gibi işkenceler uygulayan Ensar Vakfı öğretmeni hakkında haber yapan muhabir ile söyleşi.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: Karaman ensar vakfı tecavüz taciz tv muhabir banu güven örgüt öğretmen 45
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • karakanat000
  karakanat000 28 Mart 2016 - 00:41olaydan bağımsız olarak söylüyorum. herhangi bir haberi imc tv den izlemek istemiyorum.
  +37
 • semruk
  semruk 28 Mart 2016 - 00:25imc tv = her olaydan faydalanmaya çalışan terör kanalı
  +18

Tüm Yorumlar

 • daltooon
  daltooon 28 Mart 2016 - 22:26len şu terörist kanalı s.meyin
  +1
  • kemalkılıcdaroglu
   kemalkılıcdaroglu 28 Mart 2016 - 19:59Ne yapalım da bu iğrençliği savunayım, hah, kanala laf atayım.
   Tecavüzü savunamıyorum, ortaya çıkaranlara laf atayım. Birgün muhabirinin şu sözlerinde yalan yok? Ayrıca Karamanlılardan biri de çıkıp, kendisini savunmuyor? 4 sene ve en az 45 çocuğun ırzına geçilmesinden vakıf yönetiminin nasıl haberi olmaz?
   İşin gerçeği TÜM KARAMAN'IN HABERİ VARDI. Yalansa yalan deyin KARAMANLILAR.
   • buvideoyayorumyapmak
    buvideoyayorumyapmak 28 Mart 2016 - 19:23oha bir zamanlarda ayılıp bayılarak izlediğimiz banu güven imctvye mi?? yok artık.
    • zenmasterbos
     zenmasterbos 28 Mart 2016 - 15:23oha kanal ismine bakarsak fetö/pyd/pkk ortak operasyonuymuş. iyiki denk geldim videoya.
     • lykya
      lykya 28 Mart 2016 - 14:59haberi yapan gazeteci imc'ye çıktı diye nerdeyse ensar vakfını savunacaksınız. ırkçılık ve faşizm beyninizi işlemez hale getirmiş yazık.
      +1
      • marcorak
       marcorak 28 Mart 2016 - 09:59olaydan bağımlı olarak söylüyorum; teröristin kanalı imc'den bu haberi izleyeceğinize başka kanaldan izleyin. Bunların haberciliği örgüte istihbarat toplamak amacıyla çalışır.
       +4
       • cenabetninca
        cenabetninca 28 Mart 2016 - 09:26imc tv cok yönlü çalışan terörist bir kanaldır burada bakın biz bağıra cağıra doğuda olan operasyonların halka yapıldığını dünyaya yayıp Türkiyeyi haksız çıkarmaya calısıp bölünmeyi halk yapmaya çalışıyor gibi göstermeye calısıyoruz.Bir yandanda Türkiyeye, bakın bizi terörist bir kanal olarak niteliyorsunuz ama biz Türkiyenin
        toplumsal yaralarını tek yönlü değil her yönüyle ele alıyoruz haber yapıyoruz gibi izlenimde vermeye calısıyor.Bir diğer yandan da neyin doğru neyin
        yanlış olduğu şaşırtıp vatandaşın düzgün düşünmesini englleme algısınıda yaratıp halk zaten bizi terörist kanal olarak görüyor bizde cıkan haberi izliyor ve vatandaş bu olayı gündemde tutmaya calıssa bile bakın buda teröristlerin oyunu deyip halkın kafasından cıkarmaya calısıyor.Buradan anlayacağımız bu kanallar cok yönlü calısıyor bu yaptığı söyleşi ile hem kendine hem hükümete fayda sağlamıştır.Böyle oyunlara itibar etmememiz lazım ve doğru neyse her zaman onu savunmalıyız ....
        +2
        • skersetehlike
         skersetehlike 28 Mart 2016 - 04:57Adamlar resmen Ateistlerin yapmayacağı insanlık dışı davranışları daha ergenlik çağına girmemiş çocuklara yapıyor ve görelim ki bu Vakıf'a çocukları yollayan aileler gene Ak zihniyet aileler ve kaldı ki ülkenin yarısından çoğu bu ayrımı yapmadan o ailelerin yanında oluyor . Bazı yalamasyon zihniyet insanlarda O insanları savunduğun için sana laf çarptırtma hükümeti eleşteremessin diyor.Abi yani artık midem kaldırmıyor ya gerçekten yani UFO mu geliyor İsrafil a.s Sur'u mu üflüyor nolcaksa olsun boku yemiş halde dünya ya.

         Bugün diktatör çıkıp dese hakkaten fuhuşu övse , ben zaten O... çocuğudum diyecek resmen bi dolu adam var.Denk geldiğimiz dönemi sikiyim!
         +10
         • se7en
          se7en 28 Mart 2016 - 02:53@daralgeldi boş adamsın
          -1
          • daralgeldi
           daralgeldi 28 Mart 2016 - 02:41Abı bi de şöyle düşünelim. Nasıl ki gezi'nin haklılığına ortalığa pkk bayraklı piçleri salarak terörist bunlar imajı gölge düşürdüler gene aynı oyun. Bence imc tv derinden derinden hükümete çalışmış. Herkes biliyor ki bir haber bu kanalda çıkarsa kafa karıstırır dıye. Muhabir tufaya düşmüş, düşmeyeceksin bu toplumda.
           +11
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...