Özgecan'ın Babasından Cansel'in Babasına Cevap

izgago izgago diyor ki;
Cansel Buse'nin polis babası Mustafa K'nın "Kimse kusura bakmasın, ben Özgecan'ın babası kadar mezhebi geniş bir insan değilim" açıklamasına Özgecan'ın babası Mehmet Aslan'dan cevap geldi.
Cinsel istismar sonucu intihar eden Cansel'in babası yaptığı açıklamada Özgecan'ın babasını sert sözlerle eleştirdi. Adliye çıkışında açıklamada bulunan Cansel Buse'nin polis babası Mustafa K., 'Kimse kusura bakmasın, ben Özgecan'ın babası kadar mezhebi geniş bir insan değilim' dedi.

Mustafa K''nın bu sözlerine Özgecan'ın babası Mehmet Aslan'dan cevap geldi. Beyaz Haber'e konuşan baba Aslan, şunları söyledi: 'O yavruya Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. O da benim için bir Özgecan. Allah şöyle buyuruyor: Ben kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemem. O beyefendinin kaldırabileceği yük demek ki biraz ağır gelmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: özgecan özgecan aslan cansel mehmet aslan haber
7 13 Nisan 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • taytsizkral
  taytsizkral 13 Nisan 2016 - 11:56bu ulke harbi cok boktan lam.. dunyanin neresinde tecavuze ugrayan iki babanin kizi birbirine diss atar aq.. sikim bole ulkeyi
  +31
 • permaoli
  permaoli 13 Nisan 2016 - 11:55Özgecan ın babası cok kalemdar bi insan a benziyor bu acılı olaya bile sağduyulu yaklasiyor helal olsun adam başka özgecan lar olmasın diyor.. ama nerde abi ulkenin yuzde 80 i serefsiz olmuş
  +18

Tüm Yorumlar

 • daralgeldi
  daralgeldi 14 Nisan 2016 - 03:59Cansu'nun babasının evlatları hunharca katledilmiş bir aileye "mezhepleri geniş" dediğinden yola cıkarak kızının neden intihar ettiğini anlamak zor degıl. Adam merhametsız ve sığ birisi. Kızcagız ugradıgı ıstısmarı babasına soylese neler gelırdı basına kımbılır. kendı kendını öldürmüş allah rahmet eylesin.
  +2
  • deloreandmc12
   deloreandmc12 13 Nisan 2016 - 20:23Tv kanalları ibnelik yapıyor rahat bırakın şu mağdur aileleri.
   +5
   • yuzenbalik
    yuzenbalik 13 Nisan 2016 - 16:27ulan bütün suç basının salak salak sorular soruyorlar sanki iki aileyi birbirine düşsünde bize haber çıksın diye bakıyorlar. birinin ÖzgeCAN'ı gitmiş birinin CANsel'i gitmiş iki aileninde canından can gitmiş. bu aptal basın mensupları da haber olacak şeyleri haber yapmazda böyle magazin olacak şeylerin peşinde koşarar...
    +5
    • mdaemon
     mdaemon 13 Nisan 2016 - 15:27ülkeye bak amk, kızı tecavüzden ölmüş 2 kız babası bile kavga ediyor aq
     +4
     • edebi
      edebi 13 Nisan 2016 - 15:17Özgecan-Üniversite öğrencisiydi tecavüze uğradı,boğazı kesildi,can cekişirken elleri kesildi,cesedi yakılarak dere kenarına atıldı.
      Cansel-lise öğrencisiydi,öğretmeni tarafından cinsel istismara uğradı.Çevresinde derdini anlatabileceği kimsesi yoktu.Yaşadıklarına son vermek için intihar etti.(Suçlu öğretmen bugün tahliye edildi.)
      Yandaş Medya-Bu iki acılı olaydan kendine menfaat çıkartmak için haber yapıyor,Özgecan ve Cansel'in babasını birbirine düşürmeye çalışanrak,gündemi başka yöne çekmeye çalışıyor.
      +14
      • havadardı
       havadardı 13 Nisan 2016 - 14:27Evlad acısı çeken bir baba ile böyle mi röportaj yapılır ama babayı takdir ettim efendiliğini bir an için bile bırakmadı
       +8
       • sheldon cooper
        sheldon cooper 13 Nisan 2016 - 13:50rahat bırakın şu insanları artık ya.
        +7
        • emre2015
         emre2015 13 Nisan 2016 - 13:45adam ne desin
         +3
         • adaLl
          adaLl 13 Nisan 2016 - 13:19muhafazakar şerefsizler kadar bu ülkede mezhebi bozuk başka bir insan topluluğu var mı, hırsızlık, en karmaşık cinsel ilişkiler, taciz tecavüz olayları(en meşhuru ensar vakfı)- açın bir gazete haberlerine bakın bu en boktan hikayeler en muhafazakar kesimde!
          +3
          • patiksizpenguen
           patiksizpenguen 13 Nisan 2016 - 13:14özgecan'ın anadolu irfanını yaşatan son zamanlarda gördüğüm ender insanlardan. medyanın ve adamın terbiyesizliklerine rağmen ayetle verilen cevap... anlayana derler ya, anlayana işte...
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...