Trabzonspor Taraftarının Fenerbahçe Bayrağını İndirmesi

dikname dikname diyor ki;
Olaylar sırasında, bayrağı indiren bir başka teröristi görüyoruz arkadaşlar. Tabii ki desteklerini de alıyor.
Yak yak diyerek kana susayanları daha net duyabilirsiniz burada
https://www.youtube.com/watch?v=pz1_IZMgSJY
Kategori: Salakça
sitene ekle
Etiketler: trabzonspor fenerbahçe fanatik terörist 24 nisan 2016
2 25 Nisan 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • falanlarfilanlar
  falanlarfilanlar 25 Nisan 2016 - 14:44O artık bir kahraman trabzonda, balıkta beyin var bunlarda yok. Trabzonda maçlar öğlen en geç 12 ye kadar oynanmalı bir umut belki bukadar b.kounu çıkarmazlar..
  +8
 • yamyamix3
  yamyamix3 25 Nisan 2016 - 15:14Bu Trabzonspor'u ligden düşürsünler, Trabzon ilini kapatsınlar amk aptallar topluluğu
  +5

Tüm Yorumlar

 • mucrim
  mucrim 25 Nisan 2016 - 21:28kime düşürülmesi gereken takım hersene diğer takımları kıyıma uğratarak şampiyonluğa oynuyor. birgün çok daha beterini yaşayacaklar bu bayrak indirmeyide arayacaklar.
  • adzhandle
   adzhandle 25 Nisan 2016 - 18:50lan o değilde köksal baba maçta mıydı acaba? yine darlanıp cinnet getirdi mi?
   +1
   • rapid37
    rapid37 25 Nisan 2016 - 16:50@gotkilimakasi
    Ne utanması lan mal? Utanacak olsam plakasını özellikle almam. Bu sitede de sürekli memleketimi söylerim. Kastamonu'dan çıkan çıkmış sikik. Birinci Dünya Savaşı'nda Bursa'dan sonra en çok şehit veren şehirdir. Kırım'ı ilk fetheden ve Ruslar'ı vergiye bağlayan Türk Kastamonulu'dur. FSM'nin annesi Hatice Hüma Hatun Kastamonulu'dur.

    Beni de gördükleri zaman tipimden dolayı Laz zannediyorlar o yüzden yazdım. Lazlar'ın avukatlığı değil senin bilmeden sallamana uyuz oldum. Ardeşen'de Lazlar'ın arasında 20 gün kaldım. Trabzonlular'la hiç alakası olmayan bir millet. Asıl şimdi sen siktir git cahil.
    • gotkilimakasi
     gotkilimakasi 25 Nisan 2016 - 16:16@rapid37 o sik kafa lafını senin avradı nail bölgene arz ediyorum,muhtemelen kastamonulusun ordanda bi bok çıkmaz:) utanmışsın memleketini yazmaya utanma yaz ,laz değilsen sana girip çıkan neydi? lazların avukatlığı sanamı kaldı tranzonlu lazdır veya değildir karadenizli olanlar için genelleme şeklinde laz denir herkes böyle bilir böyle söyler hadi şimdi siktir git.
     -2
     • kaz_eti
      kaz_eti 25 Nisan 2016 - 16:01tebrik ediyorum.. bu anti-fener mevzusunu Anti-trabzon mevzusuna
      döndürmüş oldular.. Fenerbahçenini yıllarca uğraşsa
      yapamayacağını 1 maçta yaptınız..
      • rapid37
       rapid37 25 Nisan 2016 - 15:33@gotkilimakasi
       Sana iki çift lafım var sik kafalı. Trabzonlular'ı zerre sevmeyen bir Karadenizli'yim. Birincisi Trabzonlular Laz değildir. Trabzon'da Rumlar vardır fakat Rumlar'ın büyük kısmını fetihten sonra FSM İstanbul'a yerleştirmiştir. Trabzon'daki Rumlar Rum olduğunu bilirler. Müslüman'ız ama Rum'uz derler. Hatta Trabzon'da çok fazla nüfuzlu aile vardır. Bunlar muhtemelen İç Anadolu, Akdeniz gibi bölgelerden sürülen ailelerdir. Trabzon'un mafyatik özelliği de buradan gelir. Örnek istersen Devlet Bahçeli'nin ailesi Fettahoğulları, Küçükalioğulları. Trabzon'da çok az Karadenizli vardır. Bu Karadenizliler, Trabzon'un fethinden sonra Giresun'dan Trabzon'a yerleşen Çepniler'dir.

       Lazlar'a gelecek olursam Lazlar, Rize'den Pazar ve doğusunda yaşarlar. Trabzon'la hiçbir alakaları yoktur. Dediğim gibi Trabzonlu filan değilim ama bir bok bilmeden Trabzon Rum diye atıp tutmanız tam bir salaklık. En çok farklı etnik kökenin olduğu yerlerden olan insanlar bunu yapıyor bir de. Farklı etnik köken arıyorsan Kayseri, Maraş'ta bir sürü evlatlık Ermeni var. Kendilerinin Ermeni olduğunu bilmiyorlar ve belki de senin gibi Türk milliyetçiliği yapıyorlar.
       +4
       • ucanpipili
        ucanpipili 25 Nisan 2016 - 15:2560 yaşında ki pezevenk Azizin yaptığı şikeyi şahıs deyip kurumlardan ayıran zihniyet 17 yaşında ki ergenin yaptığı hareketi bütün Trabzona mal ediyor sizin ben at gözlüğünüzü yaptığınız ırkçı ayrılıkçı yorumları adalet anlayışınızı empati kurmayan beyninizi sikeyim vicdan yoksunusunuz lan hepiniz bu şehir sene başından beri neler çekti geçmişide var bu insanlar hala haksız olduklarını göz göre göre ezildiklerini düşünüyorlar kimse AKP masalına sığınmasın ŞİKE mevzusunda MHP CHP falan hepsinin tavrı belliydi değişen bişey yok azıcık empati kurun vicdan yoksunları aynısı sizin sahip çıktığınız takımın başına gelse ne kadar rahat konuşursunuz ''Spor bu yaaa'' demeyin sakın öyle olsaydı her götü sıkışan paralel hikayesini uydurmazdı bakın görün şimdi Beşiktaşımda yarraklara geldi en basitinden Hakem atamaları herşeyi özetliyor herşey kasıtlı sanki sırf olay çıksın diye ikiside bu hakemleri istemezken neden bilerekk lan nedennn çünkü şamaroğulları bunlar bakalım bu değirmen daha çok su götürür düzen değişmedikçe siz hala at gözlüğü takmaya devam edin
        • yamyamix3
         yamyamix3 25 Nisan 2016 - 15:14Bu Trabzonspor'u ligden düşürsünler, Trabzon ilini kapatsınlar amk aptallar topluluğu
         +5
         • cozer
          cozer 25 Nisan 2016 - 15:13Bu adam da mahallesinde ''ulubatlı hasan'' muamelesi görecek. Bunu bildiği
          için bu kadar gayretli ve saldırgan. Ben artık kendimi sorguluyorum, ulan
          vergimi öderim, millete af çıkar, emniyet şeridine girmem oradan herkes
          yanımdan geçer. Kırmızı ışıkta dururum arkadan korna çalıp
          ''yürüsene lan'' diye bağırırlar. Maça giderim bunun gibi hayvanlar
          yüzünden cop ve gaz yerim. burası bunların memleketi, mahalle de onların
          mahallesi ve azınlıkta olup, siktirip gitmesi gereken benim galiba.
          +2
          • gotkilimakasi
           gotkilimakasi 25 Nisan 2016 - 14:59bu ülkenin 2 sorunu var birisi kürt sorunu ötekide laz sorunu çoğu rum ve gürcistan göçmenidir.Bu ülkeye en büyük zararıda bu 2 kökü kuruyasıcalar vermiştir.
           -1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...