İnsan Vücudunda Bulunan Evrimsel Kanıtlar

immanuelkant immanuelkant diyor ki;
Charles darwin, İnsan dahil tüm canlı türlerinin doğal seçilim yoluyla bir ya da birkaç ortak atadan evrildiğini öne sürmüş ve o günün şartlarına göre bu teoriyi destekleyen pek çok kanıt sunmuştur. Günümüz dünyasinda Türkiye ve bir kaç orta dogu ülkesi disinda biyoloji ders müfredatında bulunan Evrim'in insan türü üzerindeki kanitlarini izliyoruz.

Not: İnsanlar çamurdan geliyorsa şimdiki çamurlar neden insan olmuyor.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: darwin evrim insan beyin toplum biyoloji
160 29 Nisan 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • j.pass
  j.pass 29 Nisan 2016 - 01:47İmmanuelkant bu sitede işe yarayan, ufku açan videolar paylaşıyorsun ve yorumlar yazıyorsun. Tarzını hiç bozma ve böyle üretken olmaya devam et. Alkışlıyorum.
  +26
 • orospu.asuman
  orospu.asuman 29 Nisan 2016 - 03:29evrime inanmayan ağır sapıktır , ulan evrime inanmıyorsunda adem ile havvanın çocuklarını sikiştirerek insan ırkını ürettiğine mi inanıyorsun aa anasını siktiğimin ensest orospu çocuğu....

  tamam sakinim.
  +22

Tüm Yorumlar

 • kingofroad
  kingofroad 04 Mayıs 2016 - 16:49@immanuelkant: Çok akıllısın ya.. Yorumumdan alıntı yaparken, bir
  önceki cümlemi almamışsın. Ne yazıyor o cümlede? Paylaştığın
  videodan alıntı yapmışım: ''bu kas; şempanze, goril ve insan gibi kuyruksuz
  maymunlarda ...bla bla bla''.. Neden bu cümleyi almadın alıntı yaparken?
  İnsana ''kuyruksuz maymun'' denilmesi senin de aklına yatmadı herhalde.
  Yani ''adam olun'' diyeceğim de, maymunluk işinize geliyor işte.
  -2
  • alper.tunga
   alper.tunga 30 Nisan 2016 - 05:38Ben sahsen evrime az insanin inanmasindan sikayetci degilim hatta mutlu oluyorum. Sanki ozel bir klube uyeymis gibi hissediyorsun, o klubun disindakiler buyuk bir gercekten bihaber, takiliyorlar. Sende bilginin verdigi gazla, daha guclu hissediyorsun. Kalin kafali, esden dosttan aldigi dini bilgiyi satanlar anlamaz bunu.
   +1
   • sengin
    sengin 30 Nisan 2016 - 01:18evrim yok dinler yalan. uzaylılar binlerce yıl önce gezegenimize gelip bizleri yarattılar. biz aslında uzaylıların bir deneyiyiz. teorim bu aq.
    -2
    • westxx
     westxx 29 Nisan 2016 - 22:39parmaklar bırlesınce cıkan seyı ben kemık sanardım şu dakıkaya kadar
     +2
     • notsure
      notsure 29 Nisan 2016 - 22:20evrim yok. Allah var. Dinler geçek.80 senelik dünya keyfinizi yaşayın. Sonra görüşeceğiz
      -9
      • adebisi509
       adebisi509 29 Nisan 2016 - 22:09Allah-ilah, yaratıcı tanrı, insanlara insanların o anki anlıyacağı türden konuşur ve kuranıda iyice incelersek o günün şartlarıyla çevrelenmiştir, biz insanları bir embriyodan yarattık dese hangi kavim anlayacak,insanın yaratılışı ile ilgili kuranda bilgiler onun hangi elementten yaratıldığına vurgudur, kuranı bilmeden islama sallayan iki gurup var birincisi ve en tehlikelisi yobaz islamcılar bunların kaynakları israiliyat hikayeleri ve tarih boyu uydurulmuş sözler silsilesi, ikincisi ilkinin uydurduğu din zannettiği sözler üzerinden tanrıyı reddedmesi ve islamı ve rasüllerini ağır eleştirmesidir her ikiside cahilce, islam evrimi reddetmez destekler, evrimi israiliyat reddeder, bakınız adnan oktar, islamın desteklediği evrim tabi ki davrinin teorisi değildir, evrim her an her dk devam etmekte, yaratıcı sanatını her saniye sergilemekte, gidişatı kimse değiştiremez, milyarlarca büyüklükteki galaksileri biz kurmadık onların kaderlerinide biz çizmiyoruz bize biçilen zamanı yaşicaz ve göreceğiz, ama tanrı devam edecek ve evreni istediği gibi şekillendirecek buna hiç kimse mani olamaz. varsa gücü olan denesin !!!
       -1
       • adebisi509
        adebisi509 29 Nisan 2016 - 22:00ademin çocuklarının evlendirilmesi israiliyattan gelir, müslümanım diyenlerin bir çoğu israiliyattan gelen hikayelere inanırlar azrail, havva, habil kabil bunların hepsi israiliyat kaynaklarından gelen isimlerdir, ademin çocuklarının çaprazlama evlendirilmesi ile ilgili hiçbir ayet yoktur, ademin eşi ile ilgili çocukları ile ilgili isimler yoktur, adem tek değildir o insanlığın içinden seçilmiş bir kişidir.
        • Mentos
         Mentos 29 Nisan 2016 - 21:35dinci filan değilim .evrime inanıyorsanız maymun gibi dal taşak gezin bacılarınızda am göt gessin daha iyi olur . :)
         -6
         • vergille
          vergille 29 Nisan 2016 - 20:52sen o kadar evrim anlat sondaki bebenin çükü sansürle
          +2
          • ibnbatistuta
           ibnbatistuta 29 Nisan 2016 - 20:41@orospu.asuman bahse girerim bu sitede analarını teyze veya amca oğullarının sikmesinden dünyaya gelmiş bi çok üye vardır, duyguları kenara bırakıp olaya dönemsel algı perspektifinden bakmakta fayda var
           -1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...