Her İhanet Sevgiyle Başlar

1.422 izlenme - 08 Mayıs 2016
index.php index.php diyor ki;
2 gün önce canıma tak ettiği bi anda yorum yazmıştım 'Söğüş nasıl yapılır' videosunun altına. Hiç böyle bi tepki beklemiyorumdum gerek o videonun altına yorumlarıyla gerekse mesaj atarak derdimi kederimi paylaşan herkese tekrar teşekkür ederim.

Bu video da benim gibi bir çok arkadaşımızın acısının sebebini çok güzel anlatır.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: ezel eyşan ihanet

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mdaemon
  mdaemon 08 Mayıs 2016 - 21:57index için bir etkinlik düzenliyelim ey alkışlarla yaşıyorum ailesi ne dersiniz?
  +3
 • mevooy
  mevooy 08 Mayıs 2016 - 17:08hemen hemen aynı durumdayız seninle. benden sana tavsiye ezel izleme. hatta herhangi bir türk dizisini izleme. inkılap tarihi, problemler ve coğrafya'ya odaklan. eğer bir şeyi başarırsan diğer birçok şeyin üstesinden gelirsin. belki kendini de daha çok seversin. yani umarım öyle olur.
  +2

Tüm Yorumlar

 • index.php
  index.php 09 Mayıs 2016 - 01:31arkadaşlar uzun zamandır hiçkimseye bu kadar minnet duygusunu beslememiştim içimde. kendimi burdaki bi çok kişiye karşı vefa borcum var olarak düşünüyorum artık. belki bi çok kişi için bişey ifade etmiycek ama burdanda söz veriyorum ben o kpss yi kazanacağım. bi kaç ay sonra tekrar burda bi paylaşımın altında kazandığımı haberdar edicem ve numarasını bırakan mesaj atan ilgilenen herkese ulaşıp tekrar teşekkür edicem. gerçekten çok teşekkür ederim. ii insanlar ii ki var.

  @kisasap izmrdeyim malesef kardeşim. keşke olsaydım istanbulda. çok saol içmiş kadar oldum teşekkür ederim
  +1
  • mdaemon
   mdaemon 08 Mayıs 2016 - 21:57index için bir etkinlik düzenliyelim ey alkışlarla yaşıyorum ailesi ne dersiniz?
   +3
   • profesöriterol
    profesöriterol 08 Mayıs 2016 - 18:29@index.php şundan emin ol gün gelip 40 lı yaşlara geldiğinde vay amk diyebileceğin zamanlar var önünde , bekle ve gör.
    +2
    • haykoturk
     haykoturk 08 Mayıs 2016 - 18:24kpss'den yüksek not alıp atan hele bi.. hiçbir şey sikinde olmaz..
     bu arada hiçbir bitişik şeyler ayrı yazılır..alıp zarf fiil , atan türemiş fiil , 2. cümle yapıca olumsuz anlamca olumlu dilbilgisine de çalış.
     -1
     • kisasap
      kisasap 08 Mayıs 2016 - 18:12@index.php İstanbul'da yaşıyorsan index içmeye gidelim. Her şey benden. Haber bekliyorum senden.
      +1
      • silentguard
       silentguard 08 Mayıs 2016 - 18:04@index.php

       Ha bu arada kardeşim konuya fransız kalmışım yeni yorumunu okudum. Öyle karı kız işlerini düşünüp kafanı takma, belki ilerde o hayal ettiğin kız başkasının başına bela olacak. Belki bir güc seni o beladan koruyor. Benimde zamanında böyle bi durum geçti başımdan penceresinden telefonundan ayrılmıyordum herşeye rağmen olmadı bıraktı. Üzüldüm tabii tek başıma çektim acısını sonra zaman geçti derken seneler oldu. Duydum ki nişanlıymış evlenecekmiş. O gecen süre içerisinde gizliden gizliye takip ettim ve karakterssiz olduğunu kafamda kurduğum kız profilinin tersi olduğunu tanıyamadığımı gördüm. O gün ayrılırken üzüldüğüm duruma bugün çok seviniyorum, iyi ki ayrılmışım daha sonra karakterli kız arkadaşım oldu.

       İşsizlik konusunu da dert etme bir yolu bulunur sende bahtının tahtına oturursun. Elinden gelen meslek ya da bir iş varsa bana özelden mesaj at. Çalışmak isteyen insanlara iş bulma filom var Türkiye çapında denk bir iş düşerse bağlantı kurarım.

       Son olarakta öyle ölüm intihar felan da düşünme ,saçmalama. Ne demiş Nazım Hikmet - Düşmana inat bir gün fazla yaşayacaksın.. Sevgilerle kardeşim.
       • yunusxy
        yunusxy 08 Mayıs 2016 - 17:59ihanet edip baskasina gitti sonrada iyimisin diye mesaj atiyorlar ulan bir adami once oldurup sonra iyimisin diyebilirmsin.....ne yazik kimlere guveniyoruz ve bize o insanlar nasil acilar cektiriyorlar
        +2
        • silentguard
         silentguard 08 Mayıs 2016 - 17:49Neredeyse 3 defa baştan izledim bu diziyi ve Türkiye şartlarında en güzel dizilerden başı çekebilir diyebilirim, senaryosuyla , oyunculuğuyla.
         • kakalidon
          kakalidon 08 Mayıs 2016 - 17:34@index.php

          Kardeşim...Yukarıda yazmış olan arkadaş doğru söylüyor... Mümkünse Türk dizilerinden ve hüzün içeren filmlerden uzak dur. Ve hatta Türkçe müziklerden de uzak dur. Kültür olarak arap kültüründeki gibi acıdan beslenen bir duygusallığımız var. Dizilerimiz, filmlerimiz, müziklerimiz (ki illa arabesk olmasına gerek yok, bir rock müziğinde bile var) acılardan ve geçmişte yaşanan hayal kırıklıklarının üstüne kurulu. Elinde imkan varsa IELTS e hazırlan. Dünya bu ülkeden, bu geleneklerden, bu insani tutum ve davranışlardan ibaret değil. Yurtdışı için bir şans ver kendine. Bisiklete bin, spor yap. Tek başına bir tatile çık hatta... Çok para istemiyor bu bireysel tatil... Uzun yıllar boyunca (ailen hariç) kendine yaşa... Bu dünyada mutlu olmak için illa birilerine ihtiyacın yok. Dışarıda, buradan sana destek olmaya çalışan, dertlerini dinleyen insanların bolca olduğu yerler var. Hiç beklemediğin bir yerde gerçek bir dost, bir yaren bulabilirsin kendine... Hayat süprizlerle dolu kardeşim. Bir gün şu ruh halin düzelirse benim için (eğer unutmazsan) "bir zamanlar fırtınalar estirirdim" şarkısını dinle ve bu sıkıntılı günlerine hatırla:) Yüzünde bir tebessüm olduğunda bizleri hatırla:)
          +2
          • mevooy
           mevooy 08 Mayıs 2016 - 17:08hemen hemen aynı durumdayız seninle. benden sana tavsiye ezel izleme. hatta herhangi bir türk dizisini izleme. inkılap tarihi, problemler ve coğrafya'ya odaklan. eğer bir şeyi başarırsan diğer birçok şeyin üstesinden gelirsin. belki kendini de daha çok seversin. yani umarım öyle olur.
           +2

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...