Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Nazi Subaylarının Asılışı - Leningrad (1941)

11.418 izlenme - 18 Mayıs 2016
zamazingooo zamazingooo diyor ki;
Sovyet topraklarını istila eden ordularının Leningrad cephesinde yenilmesinin ardından halka açık alanda toplu bir şekilde idam edilen Nazi subaylarının görüntüleri.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: 2. dünya savaşı leningrad sscb sovyetler birliği nazi almanya idam asılma
22

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • vanillasoap
  vanillasoap 18 Mayıs 2016 - 23:08siktir lan ordan.faşizm sona ermiş de bilmem ne.rusların ne farkı var lan Nazilerden ?bugün git bak Kafkasyaya,Kırıma,Ukraynaya da faşizm gör allahın andavalı.milyonlarca insanı yurdundan ettiler,sürdüler,süremediklerini katlettiler ama Batı faşist Ruslar cici.elinde birası cipsiyle iki kitap okuyup bu amk evlatlarına sempati besleyen bıyıklılar eksilesin.bir sikimden haberiniz yok,kalitesiz herifler.
  +25
 • yamyamix3
  yamyamix3 18 Mayıs 2016 - 22:48Hazır aklıma gelmişken bende bi asılıp yatıyım bari
  +21

Tüm Yorumlar

 • ogzhnkrmn
  ogzhnkrmn 20 Mayıs 2016 - 00:30madenlerde çalışacak daha çok devrim düşmanına ihtiyacımız var diyen bir manyağı, belgelerle sabit olmak üzere 20 milyon insanın katilini, Türkistan hareketi öncülerini öldürüp öldürmediğini sibiryalara Baykal gölü kuzeyine süren bir domuzu yüceltmek ancak bizim Anadolu çomarlarının yapacağı bir davranış türüdür. Almanyayla Sovyet ideaları uğruna değil senin benim onların anavatanını paylaşma noktasında zıt düştükleri için savaştılar. Stalinin hitlerden boğazları istediğini, polonyayı beraber işgal ettiklerini zır cahiller bile biliyor. Staline övgüler dizen bir adam bu ülkeye eşit adil insancıl bir sistem getireceğim diyorsa önce yüzüne gülün sonra götünü sikin. bunların getireceği sistem ancak kendilerine benzer.
  • gocuklu
   gocuklu 19 Mayıs 2016 - 21:59hadi rus yalayıcılarıyla nazi yalayıcıları birbirine düşsün de izleyek
   +2
   • etzelll
    etzelll 19 Mayıs 2016 - 16:04@ondeire nedir bu hiddedin annenin ruslarla ilgili kötü bir bir anısı mı var???
    • bahcivan
     bahcivan 19 Mayıs 2016 - 14:37almanlarin nazilerden nefret ettigini kim söylediyse, ha bir alman öyle söylemek zorunda o baska, böyle seylere inanma sampiyon, onlar hala bildigin alman.
     • solayak
      solayak 19 Mayıs 2016 - 10:05savaş suçluları kurşuna dizilir. hainler ipe asılır. orospu cocugu sovyetleri izlediniz.
      • samcro1903
       samcro1903 19 Mayıs 2016 - 08:24Mustafa Kemal gibi adamın peşinden koşmak varken bu götlerin peşinden koşan yurdum insanları.Götünüze koyyim.
       +13
       • silentguard
        silentguard 19 Mayıs 2016 - 04:00Nazi subaylarının yarragını yesin ruslar, ah be hitler ne vardı kışın saldıracak yoksa sikerdin analarını bu cyka blyyatlerin.
        -1
        • hakkıbulut
         hakkıbulut 19 Mayıs 2016 - 03:16@etzelll dostum haklısın ama almanya ile sovyetlerin şöyle bir farkı var. almanyada demokrasi vardı hitler totaliter hale getirdi. yani hayatın akışına göre demokrasiydi almanya. rusya ise hep otoriterdi monark çar gitti sovyet diktatörleri geldi. o yüzden rus halkına pek fark etmiyor ha çarlık ha komünizm. bence o yüzden çok tepki çekmiyor. tekrar ediyorum ha komünizm ha faşizm ha şeriat bence 3ü de bir. üçünde de sinirli bir erkek diktatör başa geçip halka köpek muamelesi yapıyor ama komünizmde ırkçılık yok. ırkçılık apayrı bir kötülük. şeriatda da aşağı ırk yok ama aşağı cinsiyet ( kadınlar) ve aşağı mezhepler- dinler var. insanları doğuştan gelen özelliklerine göre düşman bellemek kötülüğün bir sonraki aşaması. komünizm de iğrençtir ama en azından kadın erkek eşitliği vardır. ırkından veya mezhebinden dolayı cezalandırılmazsın.
         • zamazingooo
          zamazingooo 19 Mayıs 2016 - 02:40Spekülasyonlara çok açık olduğu için tartışması en zor konulardan birisi de tarihtir ve genelde insanlar neye inanmak isterlerse onu doğru kabul ederler. O yüzden Stalin'e faşist denilmesi belki bir yere kadar anlaşılabilir ama Sovyetlere düşman olmanın sadece iki gerekçesi olabilir: Birincisi yaşadığın ülkede kanun çıkartabilecek kadar varlıklı bir aileden geliyorsundur ve Sovyet deneyimi geçmişte seni iliklerine kadar titretmiştir ya da köpeğin bile ağzından kemiğini aldığında saldırdığı bir dünyada seni sömürenleri mahkum etmiş bir ülkeye nefret edecek kadar zeka sıkıntısı çeken bir insansındır.
          +1
          • nankatsusporluyuz
           nankatsusporluyuz 19 Mayıs 2016 - 01:59Kırım tatarlarının sürgün yıldönümünde(18 Mayıs 1944) burada sovyet övülmesi gerçekten ilginç.Helal olsun size cahil cühela Faşizm(!) karşıtları.
           -4

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...