Geleneksel Norveç Kır Düğünü!

thedirector thedirector diyor ki;
Norveç'li dostlarımız Norveç'in ünlü halk ozanı Martin Ødegaard eşliğinde geleneksel bir kır düğününe iştirak ediyor.İnsan özenmiyor değil gerçekten.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: tivorlu ismail norvç düğün sokak konserleri kürt düğünü
7 12 Haziran 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • gamedogg
  gamedogg 12 Haziran 2016 - 13:32Tıvorlu ismail reyiz değil mi lan bu?
  +19
 • heidinindedesi
  heidinindedesi 12 Haziran 2016 - 14:05Tivorlu değil,
  Tivørlu yanlış anlaşılma olmasın.
  +13

Tüm Yorumlar

 • yalnizsahis
  yalnizsahis 19 Eylül 2016 - 12:49Bu nedir ya bende ciddi ciddi girip baktım
  https://www.dugunbuketi.com/
  düğün için mekan bakarken nerelere geldik :))
  • zaalbar
   zaalbar 14 Haziran 2016 - 03:42Tivorlu thor olsa gerek.
   • rontcurobot
    rontcurobot 12 Haziran 2016 - 20:59ulan burada da doğup şu güzel insanların arasında da yaşayabilirdim ama şansıma istanbul geldi amk.
    +4
    • witchparvati
     witchparvati 12 Haziran 2016 - 20:30Tivorlu façayi duzeltmis
     +5
     • ispanyollarxbenyollamam
      ispanyollarxbenyollamam 12 Haziran 2016 - 19:33beyaz tenli olmaları yörenin soğuk ve temiz olmasından kaynaklanıyor:))
      +9
      • etzelll
       etzelll 12 Haziran 2016 - 18:18@bimrekoledar lan tek kaş kavimi biz sizin inlerinizdeyiz şu an ama hala mertçe çıkıp savaşmayan sizlersiniz hep pusu hep tuzak buraya gelmiş mertlikten bahsediyorsun siz anca bu ilkel kültürünüzle halay çekio yerngelerinizi s*ker amca kızlarınızla da geni bozuk çocukları başımıza mussallat edip huzurumuzu kaçırırsınız başkada bir boka yaramazsınız siz daha kaşlarınızın ortasını bölemiyorsunuz bu vatanı mı böleceksiniz ayrıca tarihimiz, okursan Türk tarihinin dünya tarihin çoook önemli bir yeri vardır en basitinden avrupanın şu anki beşeri yapısını bile Türkler belirlemiş bak o.ç en basitinden diyorum çağ açıp çağ kapatmaktan falan bahsetmiyorum bile mezopotamya faresi seni
       +3
       • grimfandango
        grimfandango 12 Haziran 2016 - 17:26ortada büyük bi ateş yansa tam olacak al sana kromagnom aq
        +4
        • Rockonur
         Rockonur 12 Haziran 2016 - 17:23Best Greek folk music
         +3
         • hakkıbulut
          hakkıbulut 12 Haziran 2016 - 16:01tıvorlu kılık kıyafeti düzeltmiş ama hareketler aynı ilkellikte değişiklik yok a.q
          +4
          • Deeprasyonel
           Deeprasyonel 12 Haziran 2016 - 15:31bimrekoledar 7 yasındaki çocugun neresine ne yapayım? Bu 1.! ortaya çıktınızda göz göze gelmedikte çatışmadık mı? 2.! sen, beni kendinle karıştırıyorsun, konuşmalarından o kadar belli ki sanal dünyadan propaganda yapan tiplerin başında geliyosun bu da 3.! çoluk çocuktan ziyade kadın kıyafeti giyip eylem yapacak kadar alçaksınız bu da 4.! Ben heryerde hiç çekinmeden utanmadan demişimdir benim kürtlerle bir sorunum yok, teröristlerin amına koyim diye. Eğer sende buna dahilsen seninde amına koyayım. Alçaksınız, namussuzsunuz, kansızsınız. Hiç değilse bizim orta asyadan geldiğimizi sen bile söylüyorsun. Fakat senin ne oldugun ya da savunduğun teröristlerin ne olduğu soyu sopu belli değil.! Ne olabilirsiniz ki acaba? Şurada hepi topu 400-450 senedir tarih sizden bahseder olmuş sanki diyesin 5 bin yıldır varsınız. Ve işin acı tarafı tarih boyunca hep kandırılmışsınız hep ama hep yazık ki.. Şu an da kandırılmaya devam ediyosunuz. Öyle bi kandırıyolar ki sizi hain pusular atmaya, kadın kıyafeti ile eylem yapmaya, çoluk çocuklada asker kışkırtmaya çalışıyosunuz. Ne biçim insanlarsınız lan siz? Ayrıca şunuda belirteyim hayatım boyunca yolumu hiçbizaman çevirmedim bu saatten sonrada 10 kişi olunca delikanlı olan bir ırka karşı çevirecekte değilim. Siz sürü olunca kuduruyosunuz tek kaldığınız zaman hiç bi sikim değilsiniz. Senin gibilere sokakta çok ayar verdim istersen sanada veririm. Amına koydumunun onursuz ırzı kırık gavatı seni.!
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...